Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich :)

od jakiegoś czasu poczytuję forum w związku z tym, że z mężem będziemy rozpoczynać budowę na wiosnę przyszłego roku :) dowiedziałam się tu wiele ciekawych i przydatnych rzeczy i proszę o poradę co do ceny kierownika budowy, nasz znajomy wycenił się na 1845 zł, nie wiem czy to dobra cena ? czy poszukać innego ?

od razu zaznaczył, że może przyjeżdżać w każdej chwili na budowę jak tylko będziemy go potrzebowali :)

więc jak brać czy nie brać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
powiedzcie mi ci co mają WM - przy obecnym smogu i zadymieniu - macie je włączone ?

ja wietrzę tylko w południe i potem zamykam bo wieczorem nie da sie wytrzymac na dworze...zresztą ostrzeżenia mówią same za siebie

 

ja mam włączone - ale czerpnię mam tak zlokalizowaną, że nic nie łapie - na co bez wątpienia ma tez lokalizacja domu (mało bezpośrednich sąsiadów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dopiero bede zaczynala przygode z budowanie i jak narazie szukam jakiegos fajnego projektanta z Rybnika ktory fajnie umie cos doradzic gdzie Wy kupowaliscie projekt?? Pozdrawiam

 

My robiliśmy projekt indywidualny na podstawie upatrzonego w necie, robili nam znajomi, cena była przystępna, natomiast czas oczekiwania trochę długi...jak chcesz to podam namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

od jakiegoś czasu poczytuję forum w związku z tym, że z mężem będziemy rozpoczynać budowę na wiosnę przyszłego roku :) dowiedziałam się tu wiele ciekawych i przydatnych rzeczy i proszę o poradę co do ceny kierownika budowy, nasz znajomy wycenił się na 1845 zł, nie wiem czy to dobra cena ? czy poszukać innego ?

od razu zaznaczył, że może przyjeżdżać w każdej chwili na budowę jak tylko będziemy go potrzebowali :)

więc jak brać czy nie brać ?

 

Sama cena jest moim zdaniem dobra (choć trochę dziwna, brakuje mi tylko końcówki 99 gr :D )

Ale tak jak pisała queene - ze znajomymi trzeba uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robena monza plus kładliśmy we wrześniu 2010 i był super,dekrarzem bardzo dobrze się go kładło.Myślę,że z tym wymyślaniem krzywe itp.to mają tacy fachowcy problem,którym jak to mówią "przeszkadza rąbek u spódnicy"Pustaki też niby krzywe,nie równe itp,jak ktoś umie dobrze robić to z wszystkiego zrobi.

Z tymi znajomymi to już wiele razy pisałam,że zostaliśmy nieźle naciągnięci,więc tak jak Pati pisze polecani tak,ZNAJOMYM na mojej budowie mówię NIE.Cena za kierbuda jak najbardziej ok.

WM mamy wlączoną cały czas i nic w domu nie śmierdzi,z tym,że tak jak Adiqq mamy czerpnię z dala od sąsiadów,w ogóle sąsiadów mamy daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ja tez mam palących sasiadów tylko z jednej strony a oni tylko wieczorem kopcą....ale chodzi o to ze smród jest w powietrzu cały czas, jak dzis w południe wyszłam z domu to mi sie niedobrze zrobiło i chyba położenie czerpni ma małe znaczenie bo smród jest WSZĘDZIE

no ale skoro u was nie śmierdzi to widac WM sobie z tym radzi ...tylko pewnie filtry beda szybciej do wymiany

 

btw. wstawiłam do dziennika fotki salonu....prawie gotowy tylko firan brakuje...można powiedzieć że jestem usatysfakcjonowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

wiesz, gdyby był w okolicy czerpni, to by go wciągło i byłoby czuć - no chyba żeby filtry EU9 zabudować :D

ale że mieszkam troche na odludziu, sąsiedzi co palą, to nie dość że daleko to ich domy są dużo wyżej...więc u mnie dymu praktycznie nie czuje....sporadycznie jak zahajcują w domu 100m poniżej, przy bardzo niekorzystnym kierunku wiatru...ale to tylko na dworze, czerpnię mam z drugiej strony i w domu nic nie czuć

 

Pati - salon masz cudny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...