Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mea widzę że w temacie ziemi jesteś obeznana :) więc może wiesz gdzie można kupić czarnoziem w dobrych pieniądzach ??

 

az tak dobrze ze mna nie jest ... ja po prostu musze wymyslic cos na posprzatanie swojej dzialeczki !!! aga zrobila projekt a teraz ja musze go realizowac a zwaly mi troche przeszkadzaja!!

 

a wlasnie od rozwodu o Adze nei slychac ... ma ktos z nia kontakt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
pytanie w sprawie bram garażowych segmentowych - smarowaliście bramy? trzeba tylko łączeniach paneli smarować czy prowadnice tez? poodkurzałem już całość i wziąłbym się za smarowanie, tylko nie jestem pewien czy dobrze kombinuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie w sprawie bram garażowych segmentowych - smarowaliście bramy? trzeba tylko łączeniach paneli smarować czy prowadnice tez? poodkurzałem już całość i wziąłbym się za smarowanie, tylko nie jestem pewien czy dobrze kombinuje...

 

Ja smarowalem. Kupilem taki smar w sprayu ktory przy aplikacji jest rzadki i wnika we wszystkie zaglebienia, a po paru sekundach robi sie "smarem". Wysmarowalem wszystkie elementy ruchome (oprocz gumowych rolek i ich lozysk bo te maja swoj smar w srodku). Brama chodzi 2 x ciszej po takim smarowanku :-)

 

A gdzie Ty chcesz laczenia paneli smarowac ?? Ja tylko elementy metalowe smarowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

panele są łaczone metalowymi klamrami czy jak to się nazywa...mówię właśnie o elementach metalowych....mam taki specjalny smar w sprayu Wurth czy jakos tak się nazywa

a prowadnice po których jadą rolki? - smarować czy nie?

pytanie może głupie, ale fachowcy przy montażu coś mówili...nie pamiętam dokładnie i mówili że dopiero jak się skończy prace...w nabliższym czasie na pewno tam nic nie będę robić, więc najwyższy czas przesmarować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panele są łaczone metalowymi klamrami czy jak to się nazywa...mówię właśnie o elementach metalowych....mam taki specjalny smar w sprayu Wurth czy jakos tak się nazywa

a prowadnice po których jadą rolki? - smarować czy nie?

 

Ja nie smarowalem i uwazam ze nie trzeba - rolki sa gumowe i maja sie krecic a nie sie slizgac - jak posmarujesz to sie beda "ciagnac", po czasie sie pozacieraja lozyska i bedzie lipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...