Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ale jak myslę mea to ma za darmo z roboty...więc cena nie gra roli ;)

właśnie załatwiam ziemię z wykopów budowlanych, trzeba zapłacić tylko transport, koparka jest na miejscu, w tym tygodniu dowiem się co jak i za ile gdyby ktoś był chętny

 

Jakby tego bylo wiecej to daj prosze znac! Potrzebowalbym ze 2-3 wywrotki takiej wlasnie typowo "wykopowej" ziemi - moze byc zwykla glina, byle czysta bez gruzu budowlanego :) Dzieki z gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mea, ty masz dostęp do tego frisola, ale przeciętnego zjadacza chleba ten specyfik jest chyba raczej nieosiągalny, a jak osiągalny to pewnie w kosmicznych cenach - niestety....

też mam prawie wszędzie glinę i chętnie bym się tym wspomógł, no ale....

 

z tego co sie orientuje to tego uzywa sie niewiele bo sie rozciencza w wodzie ... jak dostane to dam znac ile i czy mi starczy :)

 

ktos ma info czy taka pogoda sie utrzyma czy to tylko "przeblysk wiosny" ?? bo musimy z zaba kilka dni urlopu wykrzesac przy ladnej pogodzie zeby wysprzatac dzialke, wywiezc co trzeba i przygotowac front prac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
z tego co sie orientuje to tego uzywa sie niewiele bo sie rozciencza w wodzie ... jak dostane to dam znac ile i czy mi starczy :)

 

ktos ma info czy taka pogoda sie utrzyma czy to tylko "przeblysk wiosny" ?? bo musimy z zaba kilka dni urlopu wykrzesac przy ladnej pogodzie zeby wysprzatac dzialke, wywiezc co trzeba i przygotowac front prac :)

 

na razie to taki weekendowy przebłysk...będą jeszcze dni zimne...szczególnie będzie to zauważalne jak nie będzie słońca....

http://www.rybnik.com.pl/pogoda,pog0.html

 

też muszę przygotować front prac, tyle że o urlopie mogę na dłuższy czas zapomnieć...a przydałoby się działkę posprzątać, jeszcze kamieni i różnego rodzaju gruzu jest masa gdzieniegdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak myslę mea to ma za darmo z roboty...więc cena nie gra roli ;)

właśnie załatwiam ziemię z wykopów budowlanych, trzeba zapłacić tylko transport, koparka jest na miejscu, w tym tygodniu dowiem się co jak i za ile gdyby ktoś był chętny

 

Ja jestem chętna!! :)

 

queene wybieram sie do Twojego dziennika popytac troszku ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak myslę mea to ma za darmo z roboty...więc cena nie gra roli ;)

właśnie załatwiam ziemię z wykopów budowlanych, trzeba zapłacić tylko transport, koparka jest na miejscu, w tym tygodniu dowiem się co jak i za ile gdyby ktoś był chętny

 

Pati jak już będziesz znała jakieś szczegóły to daj znać, może też coś"przygarniemy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

jak to nie jest połoga na gruncie to 4-5cm wystarczy styro. - z tego co pamiętam, to masz piwnice...ale nad piwnicą dałbym trochę więcej jak masz miejsce

ja mam na parterze i na poddaszu po 10cm, bo miałem zapas na poddaszu, a nie chciałem mieć za wysokich pokoi...

podłogówka z panelami sprawuje się bardzo dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
a jak długo ci się nagrzewa????

 

różnie...to zależy od temperatury na zewnątrz....mam sterownik pokojowy i on pilnuje temperatury, ciężko mi dokładnie powiedzieć...jedno jest pewne, temperatura w pomieszczeniach jest stabilna, nie ma dużych wahań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...