Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Do wniosku o uzgodnienie lokalizacji ogrodzenia muszę dołączyć te mapki i rozrysować ogrodzenie + wypisać z jakich materiałów jest ono zrobione :D

Kurcze nie sądziłam, że mapki do celów projektowych mogą aż tyle kosztować, macie może sprawdzonego i w miarę taniego geodetę?

Miłego wieczorku i dziękuje za wszelką pomoc :*

 

mam dobrego geodete wysle ci namiar na prv ale nie wiem jak u niego z czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miało być podobnie do ceny domu z użytkowym poddaszem. wyszło inaczej. robisz dach i fundament jak na dwa małe domy, to musi kosztować.

Za to instalacje są prostsze i nieco tańsze, brak też schodów, ocieplenie stropu jest tańsze

 

ciekawe jak to sie potem skalkuluje ...

 

co do instalacji - ja nie wiem czy jest duzo prostsza ... piony nie zajmuja miejsca, nie zuzywaja duzo materialu i sa wygodne do polozenia a rozkladanie rur czy kabli w ilosci kilku nitek w jednym kierunku to tez spory koszt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów mnie również dopadło to szczęście budowy domu, jestem narazie na samym początku więc chciałem tylko się przywitać i nakreslić co mniej więcej będziemy budować spodobał się nam ten projekt http://www.domywstylu.pl/projekty/jednorodzinne_parterowe/ambrozja/#view choć będzie miał kilka przeróbek ale to dopiero okaże się po wizycie u projektanta. Czekam jeszcze na papiery dotyczące służebności drogi i zaczynam cała przygodę.

Pozdrawiam Tomek

nareszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Mea a nie mają stempli paru sztuk na zbyciu?? W okolicznych tartakach nie mają stempli,a tylko kantówki a ja chcę huśtawkę z okrągłych.

:)

Witam!

Mam do sprzedania stemple budowlane :

ok.150 - 170 szt. - dł. 2,70

ok. 150 szt. - dł. 3,00

Raz użyte, transport należy sobie zapewnić, odbiór: Rybnik.

Średnia cena przy zakupie wszystkich: 6 zł/szt

 

W razie pytań - tel: 504 33 18 70

 

Pozdrawiam i wszystkim budującym życzę temperatur powyżej 0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gingeros, tym Sadolinem Classic mozna zaimpregnować podbitkę, czy koniecznie Base?

Jak tym Classic to 2 razy z kazdej strony zrobić impregnację, a potem od strony właściwej 1 raz lakierobejcą oraz 1 raz już po położeniu?

 

Czy wiesz może jaki kolor lakierobejcy sadolinu będzie najbardziej pasował do okien złoty dąb?

 

Ps. ten classic jest w opakowaniach 10 l, to jest ten produkt http://www.sadolin.pl/?q=pages/products/woods/12758?

 

Tak to ten produkt :) - najbliżej złotego dębu jest drzewo wiśni potem orzech włoski

Base jest klasą samą w sobie :)

Jeśli nie zależy Ci zbytnio na połysku proponuję base + 3x Classic ( cienkie warstwy - jeśli zdecydujesz się na classica to na prv udzielę paru rad jak dobrze pomalować żebyś był zadowolony z efektów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do użytkowników WM, czy przy WM doprowadzenie z zewnątrz powietrza musi być bezpośrednio do kominka, podobają mi się kozy ale one podobno nie mają opcji bezpośredniego podłączenia, pozdrawiam

 

Duzo kozek ma bezposrednie podlaczenie powietrza z zewnatrz rura. Sprawdz np. kozki ROMOTOP (http://www.romotop.com.pl/piece-piecyki/) - wiekszosc ma podlaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A powiedzcie jak to jest właściwie z tymi projektami domu, są w wersji podstawowej i w lustrzanym odbiciu? Czym właściwie się kierować przy wyborze? Jak mi bardziej pasuje, czy coś jeszcze wziąć pod uwagę?

 

Jak najmniej okien od strony pólnocnej,z reguły po tej stronie jest garaż reszta z tarasem włącznie według uznania i upodobania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najmniej okien od strony pólnocnej,z reguły po tej stronie jest garaż reszta z tarasem włącznie według uznania i upodobania :)

 

dzięki.

A wiecie może jak to jest z zamówieniami z LEROY MERLIN, zamówiłam coś ale dostawa ma być dopiero za tydzień i teraz bym chciała zmienić zamówienie, czy nie będzie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
o proszę. jakieś bliższe dane? Ile powierzchni zajął? jaką moc zapewni? No i ile kosztował :)

 

Co to się porobiło ;) Ja kupiłem PCi Ty zastanawiasz się nad PCi :)

Przy okazji jak tam Diamant,można uznać,że jest wystarczający bez gładzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...