Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

teraz kupilosmy tone wegla brunatnego /kopalnia ledvice/ zobaczymy jak sie ten sprawdzi na cwu ...

 

a wlasnie jak tam u was z wylaczeniem co ?? my kaloryfery zakrecilismy juz ze dwa tyg temu ... tesciowa za to puszcza na 5 ... a podlogowka chyba jeszcze czasem grzeje /bo lodowata nie jest/

 

Tak z ciekawości gdzie kupowaliście ten węgiel brunatny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że na temat okien było już milion razy i jeżeli ktoś poleca jakąś konkretną firmę to jest to w wątku z namiarami.

Ja nie polecam okien z AP Żory,samej firmy tym bardziej nie.Szambo mamy zwykłe,zamawiane z firmie Probud Zawiercie.Betonowe 10m3.Źle zamontowane i jest wieczny problem z nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceńcie, proszę, koncepcję parterówki:

Dom jest rozwinięciem jednego z projektów typowych. Byłem nawet bliski kupna, ale ilość zmian spowodowała (układ pomieszczeń, płyta fund, ściany 18cm, dach 30stopni), że postanowiłem zlecić zaprojektowanie tego od podstaw.

 

http://c.wrzuta.pl/wi9698/d2928d16001078754f79fc0d/koncepcja

 

Kształt bryły jest absolutnie nie do zmiany, gdyż układ działki to L, narożny i budynek jest idealnie w nią wpisany. Wejście jest od wschodu.

To, co teraz widzę, to zwężanie okna w ścianie szczytowej salonu do 1,80, zrobienie go jako fixa od podłogi.

Wysokość pomieszczeń... 2,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceńcie, proszę, koncepcję parterówki:

Dom jest rozwinięciem jednego z projektów typowych. Byłem nawet bliski kupna, ale ilość zmian spowodowała (układ pomieszczeń, płyta fund, ściany 18cm, dach 30stopni), że postanowiłem zlecić zaprojektowanie tego od podstaw.

 

http://c.wrzuta.pl/wi9698/d2928d16001078754f79fc0d/koncepcja

 

Kształt bryły jest absolutnie nie do zmiany, gdyż układ działki to L, narożny i budynek jest idealnie w nią wpisany. Wejście jest od wschodu.

To, co teraz widzę, to zwężanie okna w ścianie szczytowej salonu do 1,80, zrobienie go jako fixa od podłogi.

Wysokość pomieszczeń... 2,70

 

ja jestem totalnie antyfixowa....bo po co sobie utrudniać zycie ? dodatkowo to okno jest od południa lub północy więc bym je zostawiła w takim rozmiarze bo fajnie doświetli całość łącznie z korytarzem

reszta fajnie przemyślana, dużo miejsca na szafy i to na +

nie da sie wydzielić z dośc duzego gospodarczego miejsca na pralnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoją prośbę : macie namiary na kogoś kto robi szamba, i dołączam do prośby mazurzyna w sprawie okien ??

 

nam robiła firma z wodzisławia śląskiego bio-eko,nie są tani ale wszystko zrobione od a do z.nie mamy żadnych problemów.szambo mamy 9m3 wszystko kosztowało jakieś 5tyś z hakiem

A co do okien to na pewno nie kupuj w koldarze,może ceny są ok ale montaż fatalny,do tej pory nie umiem się doprosić o poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...