Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

wiesz co bo jak widzę to co sie dzieje w tej drugiej - niby naszej rodzinnej - to musze działac bo pewnie obie by były takie...a tak jak sa goscie to jedna jest zawsze czysta a drugą zamykam na klucz żeby mi tam nikt nie zaglądnął :D

 

a tak w ogóle to najchętniej bym zabroniła facetom sikania na stojąco :D ale odkąd każe im od razu po sobie sprzątać...to jest czysto :D

matko ale zołza ze mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to mnie pocieszyłyście, bo myślałam, że ja się tak guzdrzę z tym sprzątaniem, a tu proszę;)

Ja okna po dwa na dzień, mam białe, ale nie jest źle, akurat na nie nie narzekam. Ale kurzy się strasznie, musiałabym rzeczywiście kurze codziennie ścierać, żeby było czysto, ale jeszcze nie oszalałam; powiem Wam, że mieszkałam prawie 8 lat poza Śląskiem i nie było takiego kurzu, naprawdę.

 

Queene, 40 minut to jakiś rekord kosmiczny, nie wyobrażam sobie, żebym mogła w tak krótkim czasie posprzątać wszystko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Możecie polecić mi jakąś firmę do budowy zjazdu (Paniówki k.Gliwic).

Już dwie firmy mnie olały i nie przesłały wyceny.

W Przyszowicach na ul.Polnej masz gościa,bodajże firma Hatex,który zajmuje się brukarstwem,u mnie robił podbudowę i zagęszczanie pod płytę.Namiary telefoniczne straciły mi się ale wg googla to 603510001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłaś mnie mea,bo właśnie chciałam napisać,że oby,oby to była prawda z tymi pomocnikami.Jak na razie młody 4 godziny robił w garażu,a młode miały w skrzyniach z zabawkami,ale widzę,że powyciągały te zabawki i na tym koniec.Ja właśnie wymyłam prysznic,umywalke i szafke w górnej łazience.Dolna jest meska,więc niech się chłopy martwią o nią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, komin mi cieknie. najwyraźniej popsuł go elektryk, bo sobie przez niego wiercił. Myślałem że będzie uzgadniał ze mną jak robi, bo bym mu na to nie pozwolił.

http://img13.imageshack.us/img13/223/kominm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Cieknie w taki sposób, że koło komna jest kałuża, najwyraźniej z tej rurki wylatuje woda. czyli wlewa się ona tym głównym kanałem dymnym.

We wtorek pokażę to kierownikowi budowy.

wesołych świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, komin mi cieknie. najwyraźniej popsuł go elektryk, bo sobie przez niego wiercił. Myślałem że będzie uzgadniał ze mną jak robi, bo bym mu na to nie pozwolił.

http://img13.imageshack.us/img13/223/kominm.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Cieknie w taki sposób, że koło komna jest kałuża, najwyraźniej z tej rurki wylatuje woda. czyli wlewa się ona tym głównym kanałem dymnym.

We wtorek pokażę to kierownikowi budowy.

wesołych świąt :)

 

A ta rurka to co? Bo mi sie wydaje ze to wlasnie tamtedy powinno cieknac ;) Woda wpadajaca jako deszczowa przez dziure od gory scieka tym "ociekaczem". Trzeba to gdzies odprowadzic chyba? Ja nie mam takiego ociekacza i nic mi nie cieknie ale ja mam komin z cegly tradycyjnej wiec nim doleci na dol to pewnie wszystko wsiaknie w cegle (a potem wyparuje) - Ty tez ?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest komin uniwersalny, czyli do wegla i do gazu. Gaz tworzy żrące skropliny, które tą rurką powinny ujść do kanalizy. ta rurka to samo dno komina, poniżej są dwa rzędy bloczków betonowych.

Swoją drogą zajefajnych mam fachowców wod-kan, że tej rurki do niczego nie podpięli. Oj, podepną.

Tylko jak komin wygląda z góry? ma po prostu otwór w niebo, do którego wpada deszcz? czy raczej ma czapkę i dwa otwory po bokach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...