Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mam pytanko czy podalibyście mi namiary na firmę co robi ocieplenia domy. Miałem jeden numer od was koledzy i koleżanki ale go zgubiłem a teraz go nie umie znaleźć, ten kto go podał na forum dał też zdjęcie domu jak go wykonali. Byłbym wdzięczny jak by ta osoba podała mi go jeszcze raz. z góry dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do agrowłókniny: moja mama nie ma jej nigdze u siebie w ogrodzie, a ma i przy ogrodzeniu i w samym ogrodzie rabaty z kwiatami. Nie twierdzę, że wcale nie pieli chwastów, bo tak, ale na pewno nie, jak pisze Adam, codziennie. Kilka razy jej się zdarza do roku; ma dużo kwiatów, przy płocie w ogóle takie typowe skalniakowe płożące, które zakrywają całą ziemię. Jak pojedyncza trawka wyjdzie, to przecież nie jest problem. Z pewnością nie zarasta jej to chwastami cały czas. I jestem zdecydowana, że nie daję agrowłókniny, raczej gęsto posadzę jakieś roślinki.

Queene, też myślałam o barwinku.

Fajny też Twój żwirek:)

U mnie przy domu (przy wejściu) mam trzmielinę, tuż przed świętami obsypałam korą i póki co, to też jedyne, co zrobione wokół domu:). No nie, jesienią trawę zasiałam, coś tam wychodzi, ale dłuuugo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę fotki :(

 

a barwinek znam doskonale, kiedyś traktowałam to jako chwast bo przerastał wszystko i niczego nie przepuszczał a rósł na totalnym nieurodzaju jak guuupi :)

nie daje włókniny, pod zwirek dałam folie zeby chwastów nie było i to wszystko

 

Nie, nie, nie wklejałam fotki:); tylko dopowiadałam, że moja skarpa już nie taka "świeża", bo usypana jeszcze jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko namiar na balustrady z nierdzewki

Proszę o te namiary :D

a co do trawnika kończe własnie dzisiaj wertykulację, trawnik jakby na rzeź szedł.

jutro deszcze więc jeszcze nawóz.

Jeżeli macie juz trawnik polecam

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=32&t=32325&start=364

mają ludzie hoopla ale cóż o "dywan" też będę walczył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o te namiary :D

a co do trawnika kończe własnie dzisiaj wertykulację, trawnik jakby na rzeź szedł.

jutro deszcze więc jeszcze nawóz.

Jeżeli macie juz trawnik polecam

http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=32&t=32325&start=364

mają ludzie hoopla ale cóż o "dywan" też będę walczył ;)

 

My też mamy balustradę z nierdzewki, oto namiary: http://www.spaw-art.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy jak my mamy nadany numer do celow korespondencyjnych to musimy znowu ten wniosek skladac czy mozemy sie meldowac od razu ??

 

a ja dzis bylam w obi - w promocji jest ziemia do iglakow ... spotkalam tam babke ktora brala pelete tej ziemi ... podpytalam i mowila ze ma firme ogrodnicza i ze sprawdzala i ta ziemia w promocji ma bardzo dobre wlasciwosci i kwasowosc wlasnie dla iglakow ... wiec wzielam dwie paczki - przyda sie do sadzenia maluchow :) jest 8 zl za 50L a promocja do jutra wiec jak ktos potrzebuje to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...