Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ja kosowek potrzebuje ze 20 ... co w limbie daje mi na dzien dzisiejszy 260 zl ...

w tej cenie mialabym na allegro 20 calkiem ladnych jalowcow 20 kosowek i kilka innych pojedynczych okazow /mam pomysl na kompozycje wiec dobieram pod to ...

 

co do gleby - pod wloknine musze i tak dac ziemie lokalna /iglaki z tego co widze ja lubia/ pomieszana z piaskiem i podkladem do iglakow ... sam piasek nie mialby racji bytu bo po prostu zsypalby sie do dolu ...

 

Tujki uwielbiaja gline ale wlasnie wiltonii jej nie bardzo lubi - tj. bedzie rosl ale wolno. Nie wiem jak inne ale wiltonii akurat mam setke i sporo o nich sie naczytalem :) Mysle ze spokojnie mozesz wykopac na sztych dziure i uzupelnic piaskiem - jak to przykryjesz wloknina to nic nie powinno zjezdzac, a roslinki beda rosly 2 x szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tujki uwielbiaja gline ale wlasnie wiltonii jej nie bardzo lubi - tj. bedzie rosl ale wolno. Nie wiem jak inne ale wiltonii akurat mam setke i sporo o nich sie naczytalem :) Mysle ze spokojnie mozesz wykopac na sztych dziure i uzupelnic piaskiem - jak to przykryjesz wloknina to nic nie powinno zjezdzac, a roslinki beda rosly 2 x szybciej :)

 

to tez jest mysl ... mam piasku sporo wiec powinno starczyc dla jałowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea gadalem z monterami z elmachu (ci od balustrad) i dalej robia, wiec mozesz smialo uderzac (mieli jakies aj waje bo ktos tam sie zwolnil itp. ale juz jest w porzadku) a balustrada u mnie sliczna (i niech bedzie ze jak w gorskim domku przynajmniej nie jak w biurze :p)

Od dziś trwa coroczna giełda budowlana w rybniku:

http://www.tuwodzislaw.pl/wiadomosci,juz-w-ten-weekend-najwieksza-gielda-w-regionie,wia5-3273-3971.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
mam pytanie - czy jestescie w stanie policzyc jakie macie przecietne dobowe zuzycie energii elektrycznej ?? mi wychodzi w granicach niecalych 15kwh na dobe za okres od poczatku roku do teraz

 

tak w przybliżeniu - a to dlatego że nie mam na tym kompie excela z danymi z podlicznika

za 1 równo rok - zużyłem około 8500kwh, z tego około 5000kwh na CO+CWU

wychodzi 3500kwh/rok, czyli średnio 9,6kwh/dobe (oświetlenie,indukcja,pralka,zmywarka,kompy,TV,reku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w przybliżeniu - a to dlatego że nie mam na tym kompie excela z danymi z podlicznika

za 1 równo rok - zużyłem około 8500kwh, z tego około 5000kwh na CO+CWU

wychodzi 3500kwh/rok, czyli średnio 9,6kwh/dobe (oświetlenie,indukcja,pralka,zmywarka,kompy,TV,reku)

 

 

ja to licze z licznikow comiesiecznych i mi teraz po 15 wychodzi /auc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalatwilas se 10 wywrotek ziemi ? Skad mialas, jaka ta ziemia i za ile ? :-)

 

nie nie !! wywiozlam 10 wywrotek ziemi ... zalatwilam sobie 4 wywrotki czystej czarnej ziemi w najblizszych danich jak pogoda pozwoli/ kopia chlopaki jakas droge w rogoznej i obiecali podjechac z 4 autami ... potem ma jeszcze wpasc koparkowy i to rozplantowac :) ... 300 za 15t autko

 

OFICJALNIE INFORMUJE O TYM ZE OTWARLISMY DZIS SEZON GRILLOWY !!! hardcorwo bo na zewnatrz jest 6st ale liczy sie fakt !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawe, ze ta duza czcionka brzmi jak zaproszenie ? ;)

 

mowisz - masz ... tylko prosze sie zapowiedziec :)

 

no ale pierwsza impreza na tarasie zweryfikowala znaczaco "pomysl na taras" :) schody z przodu sa musowe !!! wszyscy mi lazili po skarpie zamiast ja obejsc /a roslinki raczej tego nie lubia!!!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym kierować się przy wyborze grzejników do łazienki? Jaki wy macie , którybyście mogli mi polecić? Jest duza rozbiezność cen i nie mam pojecia na co patrzec.

 

a ten grzejnik ma ci grzac ta lazienke czy sluzyc jako suszarka do recznikow ??

jesli to pierwsze - kieruj sie moca grzejnika :) jesli drugie - wygladem, cena ...

 

ja szukalam takich co mi pasuja wygladem do koncepcji lazienki ... no i oczywiscie cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...