Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

mea jakbyś mogła, to daj znać gdzie najlepiej kupić.

 

kupilam dzis 30kg w centrali nasiennej w zorach ... pani mila, smrod ze az hej /od tych wszystkich nawozow pasz kroliczych i innych/ ale trawka ponoc fajna - sportowa !! cena tez niezla bo tylko 14,20 za kg /dla porownania najtansza sportowa w marketach widzialam za niecale 20zl/kg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze, czy może komuś zostało folii kubełkowej jedno lub półtorametrowej ?/???? Potrzebne niewielkie kawały do tarasu, szkoda kupować 20m. Zgłaszać się ,jeśli ktoś ma i chce się pozbyć!!!!!!!!!! Chętnie odkupię.

 

sie sprawdza - maz z wielkim jekiem ubral sandalki i poszedl szukac :)

 

edit...

wrocil ... jest tego okolo 85cm wysokosci i dlugie na jakies 2m /na oko/ - koszt 2 piwa do negocjacji :) i odbior osobisty chocby jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamie,,, mam pytanko ?

 

jakiej używasz pilarki stołowej ? gdy robisz szafy, mozesz zapodac marke i model i jak sie spisuje ?

 

Zadnej - wszystko tne na wymiar w hurtowni - zadna pilarka nie utniesz tak dobrze jakosciowo (brak odpryskow) jak maszyna za 200 tys pln :-) :-) Szczegolnie laminat bo ten jest wrazliwy i latwo odpryskuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie sprawdza - maz z wielkim jekiem ubral sandalki i poszedl szukac :)

 

edit...

wrocil ... jest tego okolo 85cm wysokosci i dlugie na jakies 2m /na oko/ - koszt 2 piwa do negocjacji :) i odbior osobisty chocby jutro :)

 

Jestem chętna, mów gdzie i kiedy???? Córka pracuje w gimnazjum w Chwałowicach ale jest tylko od 8 do 12-tej. Nie wiem jak u Ciebie z czasem, jeśli to możliwe, to wolałabym odebrać " po drodze" ( wiadomo- koszt paliwa:yes:) Jeśli nie - to podjadę ekstra- czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga a jakie macie drzwi wewn. i ile za nie płaciliście?

 

Wszystkie drzwi wewnętrzne mamy z DRE, model FOSCA http://www.dre.pl/ramowe/category/4-fosca.html Za jedne drzwi z ościeżnicą, klamką i montażem płacimy ok 1000 zł. Te drzwi nie mają w środku tzw. plastra miodu tylko jakąś płytę. Wydają się solidniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętna, mów gdzie i kiedy???? Córka pracuje w gimnazjum w Chwałowicach ale jest tylko od 8 do 12-tej. Nie wiem jak u Ciebie z czasem, jeśli to możliwe, to wolałabym odebrać " po drodze" ( wiadomo- koszt paliwa:yes:) Jeśli nie - to podjadę ekstra- czekam na info.

 

mea juz nie mieszka w Chwałowicach ;) ...a właściwie to nigdy nie mieszkała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mea juz nie mieszka w Chwałowicach ;) ...a właściwie to nigdy nie mieszkała :)

 

EEEEEEEE, to nie wiedziałam:eek: Dość często używa nazwy " Chwałowickiej", więc wydawało mi się, że to gdzieś koło Hajdy. Zresztą nie ma to znaczenia, jak trzeba będzie to się podjedzie, byle niezbyt daleko, bo koszt przekroczy wartość folii:D Ale poznać Meę- chyba bezcenne:welcome::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEEEEEE, to nie wiedziałam:eek: Dość często używa nazwy " Chwałowickiej", więc wydawało mi się, że to gdzieś koło Hajdy. Zresztą nie ma to znaczenia, jak trzeba będzie to się podjedzie, byle niezbyt daleko, bo koszt przekroczy wartość folii:D Ale poznać Meę- chyba bezcenne:welcome::D

 

bardzo dobrze ci sie wydawalo - mieszkalam kolo hajdy :) teraz mieszkam w boguszowicach starych - tel i adresik na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam kilka zapytań,

- czy panele podłogowe mozna odliczyc??

- gdzie kupowaliscie?

- braliscie z montazem czy bez??

- jaka grubosc panela przy ogrzewaniu podłogowym?

 

- Czy w pom.gosp. (w którym znajduje się piec do ogrz. gazowego) moze być jeden otwór wentylacyjny czy konieczne są dwa??

 

ponawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
mea dzięki!

 

Rybniczanie, czy biuro Vatenfall jest nadal w Realu, patrzę na stronkę i w sobotę mają mieć otwarte od 11:00 – 18:00?? Mam nadzieję, że dane są wciąż aktualne.

 

Vattenfall to już nie, teraz to już Tauron ;)

ale chyba jeszcze nie przebrandowali BOKów :D

z tego co czytałem, to BOKi się nie zmieniły, będą dalej tam gdzie były

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Hej mam kilka zapytań,

- czy panele podłogowe mozna odliczyc??

- gdzie kupowaliscie?

- braliscie z montazem czy bez??

- jaka grubosc panela przy ogrzewaniu podłogowym?

 

- Czy w pom.gosp. (w którym znajduje się piec do ogrz. gazowego) moze być jeden otwór wentylacyjny czy konieczne są dwa??

 

możesz - jak jest faktura na 23%

jak kupujecie z montażem (8%) to nie

ja kupowałem w OBI, bez montażu

grubośc mam 7 lub 8mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...