Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie wie ktoś może gdzie można kupić w okolicy grys granitowy w mądrych pieniądzach ??

 

jakie to sa madre pieniazki i jaka ilosc cie interesuje ??

ponizej zlotowki za kilo jest: na rondzie boguszowickim, tanio z tego co pamietam bylo w krzyho w wodzislawiu - radlinie ... dobre ceny grysu widzialam kiedys na raciborskiej w lesie

a do czego ten grys potrzebujesz ?? w krzyho widzialam drobny tluczen z bialego dolomitu - ja go chyba wezme na opaske bo bardzo mi sie podobal i jest dosc trwaly a tanszy :) /poki co kwasnych deszczy nie mamy wiec nic sie z tym nie stanie :)/

 

 

pyt - po co przykrywales trawe folia ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rutinka problem z wycieraczka to nie taka pierdola - ja teraz mam ok ale jak zrobie kafle to mi sie wycieraczka nie zmiesci i chyba dam ja ponizej schodow!!!

 

sluchajcie potrzebuje namiar na dobrego rzeczoznawce majatkowego do wyceny domu z rybnika - macie kogos takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz,czyli jednak mój post o wycieraczce nie był taki głupi ;)

Znaczy trzeba cięzką wycieraczkę kupic:)

Kurcze, gdybysmy mieli większy wiatrołap, to by nie było tematu i bysmy dali otwierane do środka. A tak zaczęłam się trochę wahać. Zwłaszcza ze spełniamy wszystkie warunki do posiadania otwieranych na zewnątrz: szeroki podest, zadaszony i zabudowany. Więc snieg i wiatr nam nie straszny. A i goście nie powinni z podestu zlatywac ;)

 

Najlepiej kupic wycieraczke taka porzadna wpasowana w to co bedziesz mial przed drzwiami. Ja bede mial az pod sam prog kostke granitowa i wycieraczka bedzie wpuszczona - tj. bedzie na rowni z kostka. Taka porzadna wycieraczka to 200-300 pln ale jest fajna - wyciagany wklad, latwo wytrzepac etc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie to sa madre pieniazki i jaka ilosc cie interesuje ??

ponizej zlotowki za kilo jest: na rondzie boguszowickim, tanio z tego co pamietam bylo w krzyho w wodzislawiu - radlinie ... dobre ceny grysu widzialam kiedys na raciborskiej w lesie

a do czego ten grys potrzebujesz ?? w krzyho widzialam drobny tluczen z bialego dolomitu - ja go chyba wezme na opaske bo bardzo mi sie podobal i jest dosc trwaly a tanszy :) /poki co kwasnych deszczy nie mamy wiec nic sie z tym nie stanie :)/

 

 

pyt - po co przykrywales trawe folia ?????????

 

 

Potrzebuję około 30ton a mądre pieniądze to około 50-70zł tona co do foli chodzi o temperaturę i stałą wilgotność tak jak w szklarni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co mają WM,ale nie mają GWC.Czy latem wyłączyć rekuperator,bo ciepło jest w domu?

 

chyba zartujesz !! nie po to sie robi WM zeby wylaczyc na lato !! w zimie dziala wentylacja grawitacyjna a w lecie wlasnie nei !!!

ale mi sie fajnie gada bo mi nawiew idzie na 12 st /wylot z anemostatu/ i 9st /wlot z gwc/ ... 3 st sie nagrzewa gdzies po drodze a bypass wylaczony !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Mam pytanie do tych co mają WM,ale nie mają GWC.Czy latem wyłączyć rekuperator,bo ciepło jest w domu?

 

boże broń....

jak masz za ciepło, to w dzień jak są upały to ustawiasz mniejszą wymianę powietrza, noca jak jest chłodniej ustawiasz większą i dom ci się nocą ładnie schłodzi...

jak masz sterownik np IBTRON, to bardzo łatwo możesz to sobie w automacie ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie wkrótce zacznie się montaż rurek do reku (będzie w końcu brink renovent 300). Myślałem, że będzie do tego programator, a instalator mówi że szkoda moich pieniędzy. Że mam ustawić na jedynkę i o tym zapomnieć. Jedynie na czas hucznych imprez i innych potrzeb warto przyśpieszyć.

Przemyślę to jeszcze, chyba wolałbym mieć nad tym wyższą kontrolę.

 

co do agregatu tynkarskiego, to ja mam 16kw i siłę i najwyraźniej wystarczyło. W ogóle nie było takiego tematu, Barnabas-Corporation zapytali tylko czy jest woda i prąd. Prąd na słupie, woda u sąsiada. Zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie nie wyobrazam byc bez sterownika ... co chwile przekladamy biegi ... pstryczki w lazienkach i kuchni sa co chwile w uzyciu :) - rutin przyda ci sie sterownik nie daj sie wrobic :) chyba ze masz bardzo wygodny dostep do reku i bieganie przelaczac bedzie dla ciebie rozrywka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...