Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Tez mi sie podoba - oddzielona czesc "goscinna" (salon+kuchnia+maly kibelek) od nocnej, kuchnia tylko lekko otwarta na salon. Jedyny mankament jaki tu zauwazam to brak "krotkiego" przejscia z wejscia / przedsionka do kuchni - trzeba latac z siatkami przez salon.

 

No i najbardziej zajebiste jest to ze ten dom lewituje nad drzewami :) :) :)

 

Z tego przejścia do kuchni zdajemy sobie sprawe ale już nic innego nie byłem wstanie wymyslić biorąc pod uwagę że chcemy mieć te rogowe okno bo i naczej to tam można by było przenieś spiżarnie i wtedy wejście mogło by być też od wiatrołapu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Z tego przejścia do kucjni zdajemy sobie sprawe ale już ic innego nie byłem wstanie wymyslić biorąc pod uwagę że chcemy mieć te rogowe okno bo i naczej to tam można by było przenieś spiżarnie i wtedy wejście mogło by być też od wiatrołapu

 

Zawsze mozesz wymyslic jakis patent w stylu dodatkowych ukrytych drzwi w tej szafie za pomoca ktorych chociaz siatki podasz bezposrednio do spizarki :-) Aczkolwiek z reklamowka na salony isc to przeciez zaden wstyd, s.p. prezydentowa nie miala z tym problemow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domek ładny, a tych reklamówek nie ma co demonizować :p

 

Pewnie, da sie z tym zyc na pewno :) Gdybym budowal parterowke to tez w bardzo podobnym ukladzie.

 

A teraz czekam jak na stracenie bo maja mi przywiezc 4 palety bloczkow betonowych... Do recznego rozladunku... I znajac zycie przyjedzie jeden borok kierowca i wez tu nie pomoz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czekam jak na stracenie bo maja mi przywiezc 4 palety bloczkow betonowych... Do recznego rozladunku... I znajac zycie przyjedzie jeden borok kierowca i wez tu nie pomoz ;)

 

Ha, wyslali kipra na dwa razy i mam teraz pieknie wykonany podjazd z kupy bloczkow betonowych, musze to ogarnac bo nawet wyjechac teraz nie potrafie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz te nieszczęsne reklamówki wjada pod dach (czyt. garaż :) ) i nie pada mi na głowe jak je wyciagam z bagażnika to jeszcze troche gimnastyki nikomu nie zaszkodziło wiec mozna sie pomęczyc z wniesieniem ;)

 

a rogowe okno....wymiata ;) nawet za cene gimnastyki zakupowej :D

 

p.s. tak sobie myslę ze przesuwane drzwi np z lustrem w wiatrołapie do spiżarni byłyby zarówno genialne...jak i totalną fanaberią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wreszcie się mogę "pochwalić" już prawie końcowym efektem naszych wymysłów co do parterówki:

http://img718.imageshack.us/img718/4994/63363725.jpg

I środek:

http://img109.imageshack.us/img109/9493/rzut.png

http://imageshack.us/photo/my-images/109/rzut.png/

 

Witam Projektujesz w AG projekt?? Bo mamy troszke podobny domek:) bardzo ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. tak sobie myslę ze przesuwane drzwi np z lustrem w wiatrołapie do spiżarni byłyby zarówno genialne...jak i totalną fanaberią :D

 

hehe ja mam tak zrobiona moja mega szafe i JEST TO GENIALNA FANABERIA :) polecam :)

jedyne ograniczenia to fantazja projektujacych i podatnosc na fantazje u stolarza :) u nas sie udalo ale nie bylo to latwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem murowac scianke pod klinkier z bloczkow.. Nie mam kurde sily zdjec robic nawet :D W niedziele zrobie bo bede mial dzien przerwy na odpoczynek a mysle ze do niedzieli scianka juz bedzie stala.

 

jestem ciekawa efektow :)

 

a moja trawka juz zielenieje ladnie, 18 kosowek wsadzonych i 9 danik ... jutro walka z jalowcami sztuk 26 i kilkoma innymi krzaczorkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
No to ja wreszcie się mogę "pochwalić" już prawie końcowym efektem naszych wymysłów co do parterówki:

Domek ładny.Jak jest ustawiony względem stron świata ? Mi pasuje tutaj wejście i garaż od północy ? Inne ustawienie wg mnie będzie niekorzystne.

Rogowe okno nie w moim guście...mało miejsca na szafki wiszące w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek ładny.Jak jest ustawiony względem stron świata ? Mi pasuje tutaj wejście i garaż od północy ? Inne ustawienie wg mnie będzie niekorzystne.

Rogowe okno nie w moim guście...mało miejsca na szafki wiszące w kuchni.

Ale przecież o gustach się nie dyskutuje :-D niestety układ inny ale wymuszają to pewne zależności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek ładny.Jak jest ustawiony względem stron świata ? Mi pasuje tutaj wejście i garaż od północy ? Inne ustawienie wg mnie będzie niekorzystne.

Rogowe okno nie w moim guście...mało miejsca na szafki wiszące w kuchni.

 

nie wszystko zawsze musi być praktyczne, czasem wystarczy że jest ładne ;) a okno wystarczy obniżyc i szafki mogą wisiec nad nim....ja tak mam...ale czy muszą....to już gust właściciela

 

i tak parterówki są najładniejsze....i tu sie chyba zgodzisz ze mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...