Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Adam to ja czekam na te fotki.U nas też się robi zielono,jaka radość mnie ogarnęła jak to zobaczyłam.Namiętnie podlewam dwa razy dziennie.

 

Lej, lej. Potem kos, lej, kos, lej, kos, lej, kos, lej.. Za 20 lat bedziesz miala najpieknieszy trawnik w okolicy :D

 

No chyba ze sasiad zalozyl trawnik rok wczesniej i tez leje, kosi, leje, kosi, leje, kosi.. :)

 

Ja swoj bede jutro (jak prognoza bedzie przewidywac brak opadow) opryskiwal MNISZKIEM - w niektorych miejscach koniczyna zaglusza mi trawe... A czesc musze zalozyc od nowa - ziemia osiadla i na samym srodku zrobil sie "lej" (no on ma moze 2-3cm glebokosci i 3m srednicy) przez co w deszcz stoi tam woda i trawa tam zgnila, a potem slonce dobilo i sa tam lyse placki z glina.. :) Trzeba nawiezc jakiejs lepszej ziemi, przeorac to wszystko i wysiac od nowa trawke :D

 

Ten moj trawnik nim go doprowadze do porzadku to okaze sie, ze z rolki wyszedlby taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mam pytanie do tych co sie wykończyli... gdzie kupowaliście płytki do łazienki wiem ze kilka osób kupowało w Żorach w jakiejś hurtowni albo z Allegro ale nie umiem znaleźć w namiarach

 

malutki sklepik pod nazwa ceramet w zorach - ceny z allegro albo drugi na folwareckiej - hurtownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad dopiero dzisiaj rozplantowuje ziemię,więc mój będzie najpiękniejszy we wsi ha,ha.Mea Ty jesteś osobą pracującą,więc masz prawo podlewać tylko raz.

Co do parterówek to hhhhmmmmm pozwolicie,że się nie zgodę z Waszymi opiniami.Mój poddaszek ma swój urok i za to kocham mój domek.Jak to ostatnio kumpel stwierdził taki malutki,zgrabniutki i intymny domek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 maluszki się przyjęły....widać naprawde mają małe wymagania - słońce woda i mój podziw ;)

 

świerk Barry II

http://img406.imageshack.us/img406/9494/20120511195328993.jpg

 

świerk kłujący Glauca

http://img14.imageshack.us/img14/4425/2012051119531310.jpg

 

kosodrzewinka

http://img213.imageshack.us/img213/7469/20120511195218846.jpg

 

i zusammen ;)

http://img62.imageshack.us/img62/7131/20120511203711203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam rano przywiezli 3 wywrotki ziemi ... byla konkretna chryja przy tym /bo naraz jak wywrotki wykiprowane to cena skacze o 150 zeta w gore!!!/ ale ja nie dam sie robic w ch ...

no ale juz mam zrobiona ziemie na tarasie i przed deszczem udalo nam sie wysiac trawe !!! co prawda nei zawalcowalismy jej bo juz lalo i kleila sie ziemia do walka ale moze jak troche przeschnie to jeszcze zawalcujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jedna ławeczka już zrobiona,a druga się robi.Tzn.sama się nie robi,Mariusz z dziećmi walczy.

Słuchajcie a co polecacie,żeby to jakoś zabezpieczyć?? Jakiś drewnochron czy coś innego?Aha i zaolejować albo polakierować taką ławkę?

 

ja w zeszlym roku przy dachu mialam kilka wiecej desek czolowych pomalowanych sadolinem - po roku wystawienia na czynniki atmosferyczne i siedzenia na nich nie widac uszczerbku ... moge to chyba polecic do malowania laweczki !!!

 

mi to sie marzy w ogrodzie wielka drewnina hustawka ... albo taka "poduszkowa ale wtedy na tarasie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...