Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Mam sporo gruzu z pustaków, nie przypasuje?

 

Jak to chcesz miec na dwa lata - od biedy moze byc! Generalnie ceramiki nie powinno sie uzywac jako podbudowy bo moze z czasem sie skruszyc i bedziesz mial "koleiny" :) Ale taras nie ma az takich obciazen wiec pewnie jakis czas to wytrzyma bez szwanku :) Tylko dobrze pokrusz zeby nie bylo zadnych pustek powietrznych. A co masz za grunt ? Jak piasek - to luzik! Jak glina - to troche gorzej. Glina lubi sobie np. przymarznac i podniesc sie - jak podbudowa bedzie slaba to po zimie porobia sie "gory doliny". Wtedy im glebiej wybrane tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Muszę zamówić stelaże pod miski ustępowe 2szt.. I w związku z tym mam pytanie. Czy zamawiac od razu z miską ustępową czy mogę bez? I czy sedes z innej firmy np koła lub cersanitu nędzie pasował do geberita np basic duo. Zaznaczam nie chodzi mi o knefle do spłuczki. Ten temat znam. Przed wylewkami chcę zamontowac stelaże a sedesy kupić później jeszcze nie zdecydowaliśmy się jakie. Poradźcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Muszę zamówić stelaże pod miski ustępowe 2szt.. I w związku z tym mam pytanie. Czy zamawiac od razu z miską ustępową czy mogę bez? I czy sedes z innej firmy np koła lub cersanitu nędzie pasował do geberita np basic duo. Zaznaczam nie chodzi mi o knefle do spłuczki. Ten temat znam. Przed wylewkami chcę zamontowac stelaże a sedesy kupić później jeszcze nie zdecydowaliśmy się jakie. Poradźcie.

 

Chyba wiekszosc sedesow bedzie pasowala do wiekszosci stelazy - tutaj rozstawy otworow sa raczej takie same.. Kup geberita - to on ustala kiblowe standardy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jakby kto słyszał,widział o jakimś miejskim samochodzie ok.3000 to proszę piszcie na priv.Już nie mam siły codziennie szukać na allegro.

 

Do roboty czy dla rodzinki? Szukalbym cinquecento VANa lub cinquecento zwykly ewentualnie okaz fiata UNO. Jak pisalem - ja kupilem za 500 pln, wlozylem 600 (czyli niedosc, ze podwoilem jego wartosc ;) to jeszcze okazalo sie ze prawie caly jest nowy :D ) i zrobilem nim poki co 15 tys km i nie zawiodl mnie ANI RAZU, w tym w mrozy po -20stC - jezdze nim regularnie do katowic i spowrotem, pykam sobie po 150km/h na A4 i pali mi to 5-6l/100km, a przy okazji da sie przewiezc np. dwumetrowe plyty meblowe i kupe innych rzeczy :) Do roboty = tylko takie fury! Kupisz jakas zachodnia czy wschodnia padake to wiecej wsadzisz i wiecej bedzie stal u mechanika niz taki prosty samochodzik do przemieszczania sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam na zakupy,do szkoły i kościoła.Właśnie na una zaglądałam,tylko jakoś mało ich.Jakby gdzieś ktoś coś słyszał to będę wdzięczna.

 

A do kosciola to wstyd troche unem he he ;) Malo ich bo to juz starusienkie egzemplarze i cieeezko trafic na jakas dobra sztuke. To chyba lepiej juz jakiegos seicento albo cinquecento szukac - tu wybor na pewno ogromny - zaleta to przede wszystkim czesci, zostaw sobie 500-1000 na remont zaraz po zakupie i za to wymienisz pol auta :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do kosciola to wstyd troche unem he he ;) Malo ich bo to juz starusienkie egzemplarze i cieeezko trafic na jakas dobra sztuke. To chyba lepiej juz jakiegos seicento albo cinquecento szukac - tu wybor na pewno ogromny - zaleta to przede wszystkim czesci, zostaw sobie 500-1000 na remont zaraz po zakupie i za to wymienisz pol auta :-)

 

My mamy Uno (już drugie w naszej karierze) i nie narzekamy - na moje dojazdy do pracy i zakupy w sam raz, do kościoła obleci;), gorzej z dalszymi trasami, bo my akurat mamy 900, ale od tego mamy drugi samochód. Rzeczywiście Uno ciężko znaleźć, nikt nie sprzedaje, bo sami naszukaliśmy się bardzo - jak są, to zaraz znikają. Ale jak coś będę wiedzieć, to dam Ci znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...