Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Kominiarz nie zrobi Ci odbioru jeżeli nie masz np. zamontowanych drzwi wewnętrznych. Nasz przynajmniej tego wymagał. W trakcie budowy możesz go zawsze zawołać, aby sprawdził czy na tym etapie jest wszystko ok. Za darmo pewnie tego nie zrobi więc to dla niego tylko zarobek.

 

nam zrobil odbior w stanie surowym ... potem tylko podbil papier po zakonczeniu budowy drugi raz ... parafka byla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

odnośnie sadzonek - byłam dziś na targu pierwszy raz od 3 lat chyba :) i w sobote jade po kwiatki - sadzonki były od 50 groszy sztuka....w ogrodach XXI najtańsze było po 2 zł...więc polecam targ jak ktoś szuka

 

a w ogrodzie - cały dzień pracy koparek i mamy WRESZCIE usypaną skarpe i prawie wyrównany teren, jeszcze czekam na dostwe ziemi

więc wraca temat jałowców płożących i kosodrzewinek...ale po to wybiore sie do ogrodnictwa na nowinach

mamy juz prawie porządek na ogrodzie....i wreszcie płasko :) możecie przypomnieć gdzie tą trawę najbardziej opłaca się kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trawę kupowałam w jakimś supermarkecie.

Jałowce płożące kupiłam w tym sklepie, o którym pisałam, że jadę;), czyli na zakręcie z Raciborskiej na Niewiadom, po 14 zł. sztuka. Drogo mają i tak średnio, ale nie chciało mi się już jeździć. Ale posadzone wyglądają ładnie:)

A skoro na targu tak tanio, to może wybiorę się w sobotę... Kupowałam tam bratki i rzeczywiście i cena i jakość była ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak rośnie?? Warto wogóle interesować się taką z marketu? Najprościej by było tam kupić, ale nie wiem czy warto.

 

Rośnie, rośnie, całkiem ładnie w niektórych miejscach. Ale ja mam i tak chwasty - pozostałości, które wyszły z nawiezionej ziemi. Jeszcze nie spryskałam niczym. Ale trawa jest ok. Tyle, że w takich centralach, o których pisze Mea, może być taniej niż z supermarketu, ja swoją drogą, nie pamiętam ile zapłaciłam za taki wielki wór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie do osób,które załatwiały kredyt.Korzystaliście z usług jakiegoś pośrednika czy kredyt załatwialiscie sami?

 

My korzystaliśmy i korzystamy z usług doradcy z Open Finance. Bardzo sobie to chwalimy - załatwił wszystko, doradził i doradza, w sumie ani razu nie byliśmy w banku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my z doradcy z Open Finance zrezygnowaliśmy po wizycie osobistej w banku i porównaniu obu ofert tego samego banku wyszło że facet chciał na nas dodatkowo zarobic.

Zatem grzecznie my podziękowali za współpracę i wzieli kredyt sami bezpośrednio w banku. Wyszło taniej. Zatem zalezy na jakiego się trafi doradcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie do osób,które załatwiały kredyt.Korzystaliście z usług jakiegoś pośrednika czy kredyt załatwialiscie sami?

 

W moim przypadku skorzystanie z firmy pośredniczącej nie zakończyło się pozytywnie. Czasami jednak warto bezpośrednio udać się do banku. Pośrednictwo kredytowe wiąże się z dość wysokimi gratyfikacjami i z założenia większe możliwości przy wszelkich wątpliwościach ma "swój pracownik banku, niż "obcy pośrednik". Jednak przy jasnej sytuacji ze zdolnością i kwotą kredytu warto skorzystać z doradcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...