Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

co do posrednikow - my zalatwialismy w expanderze i tez sprawdzalismy banki - 3 najlepsze z ich listy i kilka swoich i jednak nordea wygrala - lepsza oferta byla z expandera niz jak sami poszlismy /nam nie chcieli dac we frankach a w expanderze bez najmniejszego problemu/

 

co do jalowcow - zamawialam maluchy z allegro z 26 sztuk nie przyjely sie 4 /z czego dwa zabilam osobiscie/ a jak do goscia napisalam ze chce dokupic to mi powiedzial ze dostane je od niego za darmo ... bo jak sie nie przyjely to sa do wymiany ... jakiez bylo moje zdziwienie jak dostalam 10 wielkich sadzonek /z pewnoscia rok starszych/ z listem zeby dobrze rosly :) moge goscia z czystym sumieniem polecic /namiar na prv/

 

bdan fuge epoksydowa dlam tylko biala nad meble kuchenne - moim zdaniem przerost reklamy nad mozliwosciami ... niestety brudzi sie tak samo jak zwykla i uwazam ze to wywalona kasa /ogromna/ poza tym mam fugi atlasa, mapei i kreissel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea oki rozumiem,pytałam bo sąsiedzi zniknęli w Warszawie i nie wiem kiedy będą.Więc może jeszcze potwierdź przed zakupem,żebyś nie została z całym workiem.

 

spokojnie :D nie kupuje w ciemno takich ilosci :D ale nie wiem kiedy bede kupowac - narazie robienie trawy jest zdecydowanie za drogie - woda mnie wykonczy finansowo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jalowcow - zamawialam maluchy z allegro z 26 sztuk nie przyjely sie 4 /z czego dwa zabilam osobiscie/ a jak do goscia napisalam ze chce dokupic to mi powiedzial ze dostane je od niego za darmo ... bo jak sie nie przyjely to sa do wymiany ... jakiez bylo moje zdziwienie jak dostalam 10 wielkich sadzonek /z pewnoscia rok starszych/ z listem zeby dobrze rosly :) moge goscia z czystym sumieniem polecic /namiar na prv/

poprosze na priv, zobacze co tam ma ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Adama - Nie miałeś jakiś problemów z firmą MP-BUD (tynki z gładzią). Aktualnie u mnie pracują i mam obawy co do dokładności wykonania. Jak było u ciebie?

 

Co prawda nie jestem Adam ale u mnie tez robili i to w tym roku wiec jestem "świezszym" klientem i nie bylo problemu a u mnie tynkowali przy temeraturach dochodzacych do -5 na zewnatrz i jedynie w jednym miejscu jest problem z glucha sciana przy kominie ktory nie byl wystudzony podczas tynkowania.

A tak jest równo i ladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sami szukaliśmy , to nic trudnego napisaliśmy parę pytań co wg nas było ważne i wg tego analizowaliśmy 3 banki. Zwróciliśmy szczególną uwagę na wypłatę transz.Wybraliśmy bardzo dobrze , nie musimy się prosić co chwile o jakąś tam transzę. Może ten artykuł coś pomoze

http://biznes.onet.pl/zobacz-kto-pozyczy-najtaniej-250-tys-zl-na-mieszka,18493,5166686,3062361,116,1,analizy-detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sami szukaliśmy , to nic trudnego napisaliśmy parę pytań co wg nas było ważne i wg tego analizowaliśmy 3 banki. Zwróciliśmy szczególną uwagę na wypłatę transz.Wybraliśmy bardzo dobrze , nie musimy się prosić co chwile o jakąś tam transzę. Może ten artykuł coś pomoze

http://biznes.onet.pl/zobacz-kto-pozyczy-najtaniej-250-tys-zl-na-mieszka,18493,5166686,3062361,116,1,analizy-detal

 

A w jakim banku wzięliście kredyt? (priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Adama - Nie miałeś jakiś problemów z firmą MP-BUD (tynki z gładzią). Aktualnie u mnie pracują i mam obawy co do dokładności wykonania. Jak było u ciebie?

 

Co to znaczy problem z jakością wykonania.

U nas tez robili i parę rzeczy było do poprawy, tak więc sprawdzaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fug u nas podobnie jak u Pati wszystko Mapei troszkę jaśminu reszta antracytu - potem wszystkie fugi przelecieliśmy jakimś preparatem z ceresitu do zabezpieczania fug x2 i to tyle :) aaaa i fajne jest to że do Mapeia wszystkie fugi mają odpowiedniki w silikonach - ( ale pewnie konkurencja ma podobnie ;) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...