Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam,

gdzie kupowaliście kuchnie??

 

proszę o namiary na solidnego stolarza albo studio kuchenne, gdzie warto się wybrać.

 

Pozdrawiam.

 

Radzę skoncentrować się na stolarzach. Robiłam wyceny i w studiach i u stolarzy i różnica w cenie ponad 5 tyś zł. za tą samą kuchnię.

Swojego stolarza nie polecę, mimo że meble zrobił solidnie i są super. Niestety jest niesłowny, zrealizował mi tylko połowę tego co zamawiałam i to w dodatku z miesięcznym opóźnieniem.

Resztę mebli robię u Grosmana: http://www.meblegrosman.pl/ Stolarz polecany tu na forum. Żałuję, że z niego zrezygnowałam, bo cenowo wyszedł podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Radzę skoncentrować się na stolarzach. Robiłam wyceny i w studiach i u stolarzy i różnica w cenie ponad 5 tyś zł. za tą samą kuchnię.

Swojego stolarza nie polecę, mimo że meble zrobił solidnie i są super. Niestety jest niesłowny, zrealizował mi tylko połowę tego co zamawiałam i to w dodatku z miesięcznym opóźnieniem.

Resztę mebli robię u Grosmana: http://www.meblegrosman.pl/ Stolarz polecany tu na forum. Żałuję, że z niego zrezygnowałam, bo cenowo wyszedł podobnie.

 

Ja tez po stokroc polece Pawła Grosmana :D no i musze sie do niego usmiechnac o jakas gatisowa robotke bo tyle ma odemnie klientow ze hej !!!

przyznajcie sie kto jeszcze z mojego polecenia znalazl i docenil pawla ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę skoncentrować się na stolarzach. Robiłam wyceny i w studiach i u stolarzy i różnica w cenie ponad 5 tyś zł. za tą samą kuchnię.

Swojego stolarza nie polecę, mimo że meble zrobił solidnie i są super. Niestety jest niesłowny, zrealizował mi tylko połowę tego co zamawiałam i to w dodatku z miesięcznym opóźnieniem.

Resztę mebli robię u Grosmana: http://www.meblegrosman.pl/ Stolarz polecany tu na forum. Żałuję, że z niego zrezygnowałam, bo cenowo wyszedł podobnie.

 

Dzięki za namiary i sugestie.

Chętnie skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Ja tez po stokroc polece Pawła Grosmana :D no i musze sie do niego usmiechnac o jakas gatisowa robotke bo tyle ma odemnie klientow ze hej !!! przyznajcie sie kto jeszcze z mojego polecenia znalazl i docenil pawla ??
Chyba znajomą kuchnię zauważyłem u grosmana w galerii ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat jest pewnie poruszany po raz setny, ale sami wiecie - interesuje mnie bo akurat u nas jest na tapecie :)

Musimy do soboty zdecydować co dajemy na elewacje.

Mamy ściany z Porothermu 44. Chcemy dać 5 cm styropianu i tynk akrylowy. Czy to dobre rozwiązanie? Może zrezygnować ze styropianu? Albo inny tynk? Macie jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat jest pewnie poruszany po raz setny, ale sami wiecie - interesuje mnie bo akurat u nas jest na tapecie :)

Musimy do soboty zdecydować co dajemy na elewacje.

Mamy ściany z Porothermu 44. Chcemy dać 5 cm styropianu i tynk akrylowy. Czy to dobre rozwiązanie? Może zrezygnować ze styropianu? Albo inny tynk? Macie jakieś sugestie?

 

ja ci polecam silikonowy tynk ... roznica w cenie niewielka a komfort np z myciem rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my juz mamy dwie nocki na swoim zaliczone yupiii ale i tak jak zwykle dupa bo nic nam sie nie snilo buuu (a przez cala przeprowadzke wizualizowalem sobie nowe stereo z nad'a a tu bryndza).

BTW Mea Pawlowi to ja dalem zarobic ojojoj, ale zadowolony jestem

POWIEDZCIE MI JAKA PATELNIE I GARNKI KUPIC POD INDUKCJE (jestem w kropce stare ingenio nie dziala, ale to dziadostwo bylo straszne i nowego pod indukcje nie chce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my juz mamy dwie nocki na swoim zaliczone yupiii ale i tak jak zwykle dupa bo nic nam sie nie snilo buuu (a przez cala przeprowadzke wizualizowalem sobie nowe stereo z nad'a a tu bryndza).

BTW Mea Pawlowi to ja dalem zarobic ojojoj, ale zadowolony jestem

POWIEDZCIE MI JAKA PATELNIE I GARNKI KUPIC POD INDUKCJE (jestem w kropce stare ingenio nie dziala, ale to dziadostwo bylo straszne i nowego pod indukcje nie chce)

 

pokaz mi fotki jakies swoich mebli co pawel robil !! bardzo jestem ciekawa ... na dniach bedzie skladal kuchnie mojej siostrze :)

 

co do garnkow - ingeanio na poczatek wydawaly sie rewelka - po pol roku mam jeden garnek do wywalenia a patelnia na wylocie ... masakra ...

 

polecam natomiast IKEA seria 365+ - drogie ale warte ceny ... mam 3 garnki a pewnie w najblizszym wypadzie do ikei dokupie kolejne :) i w tescie na zagotowanie litra wody wygrywaja :) a testowalam z emalia i tefalem :) emaliowanych tez mam dosc sporo i radza sobie zupelnie niezle /w testach slabiej wypadly ale na codzien sie sprawdzaja ... ja kupowalam na targu w rybniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWIEDZCIE MI JAKA PATELNIE I GARNKI KUPIC POD INDUKCJE (jestem w kropce stare ingenio nie dziala, ale to dziadostwo bylo straszne i nowego pod indukcje nie chce)

 

Moje ingenio też nie działa i ja jestem załamana, bo uwielbiałam w nich gotować. Zresztą żadne moje stare garnki nie zadziałały na indukcję i byłam zmuszona wymienić wszystkie. A że z kasą krucho po zakończeniu budowy to kupiłam komplet z Kinghoffa. 16 elementów za 200 zł. Kiedyś kupię sobie lepsze, narazie te musza mi wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

queene wywołała mnie do tablicy na wątku o kuchniach więc chwalę się :D:D:D

 

Doczekałam się w końcu kuchni i chyba się zakochałam. Spotkałam się z opiniami, że sprzęty źle ułożone, szafki nierówno.... Ale mi to wogóle nie przeszkadza. Urzęduję w niej od kilku dni i narazie wszystko mi pasuje. Brakuje jeszcze stołu pod oknem ale to za jakiś czas, gdy gotówka spłynie :p

 

 

http://img829.imageshack.us/img829/4535/p1030753z.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/104/p1030755xt.jpg

 

http://img580.imageshack.us/img580/9397/p1030756h.jpg

 

http://img17.imageshack.us/img17/2539/p1030768e.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal za pomysly garnkowe BTW Mea zrobie fotki jak znajde aparat (pewnie za miesiac choc pomalu ogarniamy burdel) BTW z tej Ikei to jest tez patelnia czy same garnk,i no i podjade do tesco ta florine obejrzec, dzisiaj mi maja neta zalozyc trzymta kciuki zeby sygnal byl, bo sie potne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...