Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość Arturo72
queene wywołała mnie do tablicy na wątku o kuchniach więc chwalę się :D:D:D
Ładnie :)Tapeta pod szybą to bardzo fajny pomysł i super wygląd.Czy namiary na wykonawcę można prosić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość adiqq

 

polecam natomiast IKEA seria 365+ - drogie ale warte ceny ... mam 3 garnki a pewnie w najblizszym wypadzie do ikei dokupie kolejne :) i w tescie na zagotowanie litra wody wygrywaja :) a testowalam z emalia i tefalem :) emaliowanych tez mam dosc sporo i radza sobie zupelnie niezle /w testach slabiej wypadly ale na codzien sie sprawdzaja ... ja kupowalam na targu w rybniku :)

 

podpisuję się pod tym - od dawna używam garnków z IKEI o których pisze Mea i jestem bardzo z nich zadowolony...dzięki nim, przesiadka na indukcję była mniej bolesna finansowo, bo spora część posiadanych garnków działała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :)Tapeta pod szybą to bardzo fajny pomysł i super wygląd.Czy namiary na wykonawcę można prosić ?

 

Tez mi sie podoba - ciekawy tylko jestem ile kosztowala ? Jest w "moim" stylu - prosta, bez otwartych przestrzeni / szyb etc. Najdrozsze z tego wszystkiego sa fronty plus okucia (ktorych tu nie widac;) Taka wlasnie kuchnie skladalem 2 miesiace temu u kumpla i wyszla swietnie - mozna oszczedzic dobrych parenascie tysiakow. On coprawda mial ta kuchnie mala (ok 3mb) ale mebelki z okuciami-podrobami bluma (cichy domyk jest;) i frontami z plyty (to najwieksza oszczednosc) wyszly moze 1,5 tys pln :) Jeden dzien projektowania plus dwa-trzy dni skladania. Najtrudniejsze sa szuflady - im gorsze okucia tym trudniej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję się pod tym - od dawna używam garnków z IKEI o których pisze Mea i jestem bardzo z nich zadowolony...dzięki nim, przesiadka na indukcję była mniej bolesna finansowo, bo spora część posiadanych garnków działała :D

 

Adiqq -> za 2-3h jak bedziesz to do Ciebie zadzwonie, teraz nie moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal za pomysly garnkowe BTW Mea zrobie fotki jak znajde aparat (pewnie za miesiac choc pomalu ogarniamy burdel) BTW z tej Ikei to jest tez patelnia czy same garnk,i no i podjade do tesco ta florine obejrzec, dzisiaj mi maja neta zalozyc trzymta kciuki zeby sygnal byl, bo sie potne

 

jest tez patelnia :D

ja mam ingeanio pod indukcje i ogolnie sa fajne ale niestety zlazi z nich teflon !!! nie wiem czy nie odszukam gwarancji bo to o pomste do nieba wola tyle wybulic za garnki na rok uzytkowania ...

 

a co do patelni - swietna kupilam w biedronce - ceramiczna i teraz jeszcze dodatkowo chce kupic do nalesnikow na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bym sie przejmowała co ludzie wypisują w komentarzach nt. wnętrz na tym forum...to chyba bym sie musiała wyprowadzić albo przynajmniej zmienić wg niektórych pól chałupy :D na szczęście sa tez tacy którzy podzielają mój gust ;) niezmiennie kocham moje wnetrza i nic bym nie zmieniła robiąc to drugi raz :)

piękna kuchnia, uporządkowana i spójna...brawo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze agusia to 10,5tys.zł bez sprzętu.Chyba fajna cena ?

 

Dla mnie to drogo bo po kosztach ona wyjdzie pewnie w granicy 5 tys pln -> wszystko zalezy od okuc bo prowadnice bluma z cichym domykiem kupisz za 200 pln, a zwykle prowadnice kulowe za 5 pln - razy 10 szuflad daje juz 2k pln roznicy :) A na zdjeciach tego nie widac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to drogo bo po kosztach ona wyjdzie pewnie w granicy 5 tys pln -> wszystko zalezy od okuc bo prowadnice bluma z cichym domykiem kupisz za 200 pln, a zwykle prowadnice kulowe za 5 pln - razy 10 szuflad daje juz 2k pln roznicy :) A na zdjeciach tego nie widac ;-)

meble robi sie dla wygody użytkowania a nie tylko wyglądu

świadomie dopłaciłam za cichy domyk w kuchni...w łazience tego nie dopilnowałm i teraz jest tam....czasem dośc głośno

tak samo jak korzystamy u kogoś z wc które nie ma opuszczanej deski...bywa stresująco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble robi sie dla wygody użytkowania a nie tylko wyglądu

świadomie dopłaciłam za cichy domyk w kuchni...w łazience tego nie dopilnowałm i teraz jest tam....czasem dośc głośno

tak samo jak korzystamy u kogoś z wc które nie ma opuszczanej deski...bywa stresująco :D

 

Dokładnie. U mojej kuchni wszystkie szafki, szuflady mają cichy domyk. Już teraz nie wyobrażam sobie inaczej. Szczególnie zamykanie tych wiszących byłoby niezbyt cichym zadaniem gdyby nie tej bajer. Otwierają się one w całości i zamykanie przeważnie kończyłoby się trzaśnięciem, bo trochę to waży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble robi sie dla wygody użytkowania a nie tylko wyglądu

świadomie dopłaciłam za cichy domyk w kuchni...w łazience tego nie dopilnowałm i teraz jest tam....czasem dośc głośno

tak samo jak korzystamy u kogoś z wc które nie ma opuszczanej deski...bywa stresująco :D

 

Wiadomo - ale sa ciche domyki i ciche domyki ;) Zawias bluma z cichym domykiem kosztuje 10 pln, zawias GTV (chinska podroba) kosztuje 4 pln, a zawias zwykly kosztuje 2 pln. Chodzi mi tylko o to ze Arturo pyta czy 10,5k to tanio czy drogo - a ja mowie, ze nie da sie tego stwierdzic po zdjeciach :) W wersji maksymalnie ekonomicznej identycznie wygladajaca kuchnie JA moge (sobie oczywiscie;) zrobic za 3-4k pln, a w wersji lux - tez identycznie wygladajaca na zdjeciach kuchnia moze kosztowac i 30k pln (i to tez po kosztach:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...