Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

my sprzedawaliśmy mieszkanie w dobrej lokalizacji 4 miesiące, po sprzedaży mieszkaliśmy jeszcze kolejne 2, ...dlatego dobrze zabrać sie za to szybciej

prowizja do biura jest...u mnie zeszłam do 2%...ale za to nic mnie nie interesowało - dokumenty, notariusz - wszystko załatwiało biuro i mnie to bardzo pasowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

my sprzedawaliśmy mieszkanie w dobrej lokalizacji 4 miesiące, po sprzedaży mieszkaliśmy jeszcze kolejne 2, ...dlatego dobrze zabrać sie za to szybciej

prowizja do biura jest...u mnie zeszłam do 2%...ale za to nic mnie nie interesowało - dokumenty, notariusz - wszystko załatwiało biuro i mnie to bardzo pasowało

 

przez jakie biuro sprzedawalas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko na temat Mniszka na chwasty, bo wiem, że używaliście. Jest on szkodliwy na coś innego oprócz chwastów? A dokładnie chodzi mi o psa. Rośnie mi tego dziadostwa mnóstwo, ale boję się użyć, bo ten mój psiak żre trawę. A nie wypuszczać go przez tydzień do ogrodu jakoś mi się nie widzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko na temat Mniszka na chwasty, bo wiem, że używaliście. Jest on szkodliwy na coś innego oprócz chwastów? A dokładnie chodzi mi po psa. Rośnie mi tego dziadostwa mnóstwo, ale boję się użyć, bo ten mój psiak żre trawę. A nie wypuszczać go przez tydzień do ogrodu jakoś mi się nie widzi.

 

 

chyba przyjdzie ci poczytac ulotke bo ja nie mam pojecia jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy okap podszafkowy teleskopowy montujemy do jakiegoś kanału w kominie? Mam jakieś dwa kanały połaczone ze sobą które nie mają wyprowadzenia na zewnątrz Już chciałem dzwonić do kierownika budowy , ale trochę przemyślałem podłączenia i po mojemu do jednego montujemy okap z filtrem weglowym czyli taki teleskopowy a drugim wywiewa to przefiltrowane powietrze? Wyprowadźcie mnie z błędu .Myśle dobrze czy żle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
fajne toto :) ciekawe jak cenowo sie kształtuje i jakościowo

Też mi się podoba i raczej coś takiego u mnie będzie.

Nie porównywałem cenowo do prawdziwego klinkieru ale zapewne wyjdzie znacznie taniej,jakościowo wygląda ok,z trwałością też nie powinno być źle.

Na allegro podane są ceny chyba z bliźniaczej firmy:

http://allegro.pl/slupki-murki-ogrodzenie-a-la-klinkier-betonowe-i2492092636.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy okap podszafkowy teleskopowy montujemy do jakiegoś kanału w kominie? Mam jakieś dwa kanały połaczone ze sobą które nie mają wyprowadzenia na zewnątrz Już chciałem dzwonić do kierownika budowy , ale trochę przemyślałem podłączenia i po mojemu do jednego montujemy okap z filtrem weglowym czyli taki teleskopowy a drugim wywiewa to przefiltrowane powietrze? Wyprowadźcie mnie z błędu .Myśle dobrze czy żle?

 

bedziesz sobie nawiewac syf z komina do domu ?? why ??

 

a masz reku ?? czy wentylacje grawitacyjna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...