Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

acha gdyby ktos sie zastanawial nad oknami - darujcie sobie oknoplast i firme aveko z rybnika - do poki byl tam kremiec byl porzadek ... teraz jest burdel nie z tej ziemi, pani glupiego numerku nie potrafi przepisac bez bledu, 3 tydzien jestem bez okna tarasowego bo spierdolone sa wozki i najpierw tydzien okno sie nie zamykalo a teraz jak go brechami zamkneli to nawet po wizycie serwisu z oknoplastu jest gowno ... mam zajebiscie drogiego fixa ktorego pol lata nie moge uzywac ...

 

chyba szybko sie wyleczylam z okna przesownego ... jeszcze jeden serwis i zglaszam wymiane i pewnie pojdzie to do sondu bo obawiam sie ze tak latwo nie odpuszcza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

zalezy ile masz miejsca na styropian ... na gruncie dala bym tyle ile maksymalnie jest mozliwe i o wysokim wspolczynniku ... polecam stronke mega1000.pl ... ja tam zamawialam i dostalam w dobrej cenie ...

 

acha i podzwon po wszystkich lokalnych hurtowniach bo z nimi niezle idzie sie licytowac :D

 

a jakie wrazenia ze wspolpracy z arturem /i moim "ulubiencem" Slawkiem/ - jaki piec wzioles ?? jak SASa to zapraszam do mojego meza - robi na nim doktorat po malu :)

 

Wrażenia ze współpracy jak najlepsze, w zasadzie jak kontakt był od Ciebie, to było dobrze, jak wziąłem dużą firmę do tynków, to miałem zgrzyty, więc teraz lecę tylko z poleceń. Właśnie szukam kogoś do wylewek, Olszar ma wyłączony telefon - a u Ciebie kto robił?

 

Tak samo do Szymona od karton gipsów będę dzwonił, bo na razie były dwie firmy na wycenie i od 3 tygodni czekam na ofertę i nic.

 

Artur Gęba póki co super, zobaczymy jak skończy, ale jestem dobrej myśli.

Zniszczoł - coraz lepszy fachowiec jak dla mnie, jakiekolwiek poprawki, wszystko bez problemu - przyjedzie, zrobi, pogada - polecam każdemu - świetny murarz.

 

A piec kupiłem Defro, więc mąż niestety nie pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego włąśnie sie obawiałam przy oknach przesówanych.Naczytałam sie przed zakupem i z reguły po każdej zimie trzebabyło wzywać serwis. Co nie znaczy że jestem zadowolona z moich okien.

Pytanie :Czy zamawialiście wełne ( isover) przez internet , allegro ? Jeśli tak to kogo polecalibyście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u Ciebie kto robił?

 

Adam z Lubaru - 697993310 ... maja swietnych wylewkarzy moge ich poleciac :)

 

Tak samo do Szymona od karton gipsów będę dzwonił, bo na razie były dwie firmy na wycenie i od 3 tygodni czekam na ofertę i nic.

 

do szymona polecam cierpliwosc - ostatnio jest tak zalatany ze ledwo na piwo ma czas :D spotkalam go ostatnio w knajpie ale nawet mnie nie zauwazyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego włąśnie sie obawiałam przy oknach przesówanych.Naczytałam sie przed zakupem i z reguły po każdej zimie trzebabyło wzywać serwis. Co nie znaczy że jestem zadowolona z moich okien.

 

u mnie zima nie robila zadnej roznicy - problem pojawil sie latem kiedy okno bylo caly czas otwarte ... opadlo pod swoim ciezarem i powyginalo mi cala rame - maja przyjechac to prostowac i wymieniac wozki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam z Lubaru - 697993310 ... maja swietnych wylewkarzy moge ich poleciac :)

 

już się umówiłem - rzucił mi 29 PLN z materiałem, targować się czy dobra cena? Mam jakieś 170 metrów..

 

 

do szymona polecam cierpliwosc - ostatnio jest tak zalatany ze ledwo na piwo ma czas :D spotkalam go ostatnio w knajpie ale nawet mnie nie zauwazyl :)

 

 

Z Adamem już się umówiłem - rzucił mi 29 PLN z materiałem, targować się czy dobra cena? Mam jakieś 170 metrów..

Szymon też umówiony, ale terminy ma na początek października - w poniedziałek podjedzie wycenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My ten słupek potrzebujemy 35x35.Adam Ty liczyłeś z tą cegłą za złotówkę,że wyszzło by to ok.130 zł,a ja Ci pisałam,że tytan jest po 3,20 najtaniej,czyli jeden słupek wyjdzie ok.400 zł.(dobrze liczę??).Jasek właśnie mamy tak jak piszesz,zielona siatka+furtka pozbijana z desek(wstyd na wsi)

e tam wstyd ja wogole nie mam plotu od frontu i wisi mi to, a to ponoc dzielnica ą ę i wogole BTW dobrze kombinujesz z tytanem fajna cegla mam na kominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałam ani bramy ani furtki,aż któregoś ranka otworzylam roletę i zobaczyłam cztery kundle na moich truskawkach.Przegięły na calej linii,musiałam na szybko coś chlopu obiecać,żeby zbił furtkę z byle desek.

Mea a co Ty tak Adama zachwalasz,też Ci wino obiecał?? Moje przesuwne okno dalej mnie wkurza,ale już nic gorszego się nie dzieje.Tak cały czas od początku cieżko chodzi i ciezko sie otwiera,ale opadać nie opada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zima nie robila zadnej roznicy - problem pojawil sie latem kiedy okno bylo caly czas otwarte ... opadlo pod swoim ciezarem i powyginalo mi cala rame - maja przyjechac to prostowac i wymieniac wozki ...

 

Ty masz rzeczywiscie bardzo duza ta przesowke - a dodatkowo bez daszku od poludnia - napiera na nia ostro slonce, co powoduje krzywienie.. Moja przezyla chyba juz 3 zimy i chodzi jak noweczka - fakt ze trzebaby ja troche doregulowac ale to taka drobnostka ze nawet nie ma o czym pisac! To jest nauczka dla forumowiczow na przyszlosc zeby jednak z wielkosciami okien nie przesadzac - zrobic pewnie nie jedna firma zrobi ale zeby to potem dlugo pochodzilo to juz inna bajka! Ale dziwie sie, ze akurat oknoplastowe okno tak sie zachowuje - ja z wszystkich moich jestem MEGA zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
acha gdyby ktos sie zastanawial nad oknami - darujcie sobie oknoplast i firme aveko z rybnika - do poki byl tam kremiec byl porzadek ... teraz jest burdel nie z tej ziemi, pani glupiego numerku nie potrafi przepisac bez bledu, 3 tydzien jestem bez okna tarasowego bo spierdolone sa wozki i najpierw tydzien okno sie nie zamykalo a teraz jak go brechami zamkneli to nawet po wizycie serwisu z oknoplastu jest gowno ... mam zajebiscie drogiego fixa ktorego pol lata nie moge uzywac ...

 

chyba szybko sie wyleczylam z okna przesownego ... jeszcze jeden serwis i zglaszam wymiane i pewnie pojdzie to do sondu bo obawiam sie ze tak latwo nie odpuszcza ...

Tak nie dawno:

no i wybor padl na nich bo tylko oni zrobili mi taka jak chcialam suwanke :D dla calej reszty okno bylo za duze!! po prostu nie maja tak sztywnych ram!!

 

 

Może jest na takiej samej zasadzie jak miała mea ?

 

Może dla innych poważnych producentów tak duża suwanka była nie dopuszczalna technicznie ? I za chwilę mea będzie narzekała na Oknoplast,ze okno się wygina ?

 

arturo profile veki to jedne z najlepszych profili wymyslonych dotychczas!! a robione i wzmacniane przez oknoplast to klasa sama w sobie !! a dlaczego inni nie zrobili mi okna ?? bo maja za slabe profle zeby 3 szyby utrzymaly sie prosto!! w takim wypadku trzeba dolozyc konkretnie stali !! i wierz mi ze moja suwanka wytrzyma dluzej prosta niz twoje otwierane okno z ruchomym slupkiem o szerokosci ok80cm na skrzydlo :) !!! a dlaczego ?? a dlatego ze moje przesowne skrzydlo jest caly czas podparte na czlej swojej szerokosci a twoje ma tylko podparcie jednostronne na zawiasach !!

 

Długo nie trzeba było czekać...

Jednak forum branżowe pomaga,z tematu okiennego wiem,że zbyt duże powierzchnie przeszklenia są niebezpieczne i poważni producenci nie godzą się na zrobienie czegoś takiego.

Swoją drogą Oknoplast nie po raz pierwszy robi bubel,ich "pseudo" 6 komorowy Platinum to pic na wodę fotomontaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie dawno:

 

 

 

 

 

 

 

Długo nie trzeba było czekać...

Jednak forum branżowe pomaga,z tematu okiennego wiem,że zbyt duże powierzchnie przeszklenia są niebezpieczne i poważni producenci nie godzą się na zrobienie czegoś takiego.

Swoją drogą oknoplast nie po raz pierwszy robi bubel,ich "pseudo" 6 komorowy platinum to pic na wodę fotomontaż.

 

:p:p:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...