Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Przypomnijcie mi proszę gdzie i za ile zamawialiście lustra?

 

na Wodzisłąwskiej u szklarza zaraz za mostem jadąc na Wodzisław

 

przy okazji....odradzam jakąkolwiek współprace z autokomisem AMigo na Wodzisłąwskiej, pierwszy za mostem po prawej stronie

złodzieje i oszuści, od 1,5 miesiąca czekam na kase za sprzedane u nich przez nich auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Wodzisłąwskiej u szklarza zaraz za mostem jadąc na Wodzisław

 

przy okazji....odradzam jakąkolwiek współprace z autokomisem AMigo na Wodzisłąwskiej, pierwszy za mostem po prawej stronie

złodzieje i oszuści, od 1,5 miesiąca czekam na kase za sprzedane u nich przez nich auto

 

Pati a pamiętasz może cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie płotu...pochwale sie moim....sama robiłam :p już żadne auto nie próbuje zawracać na mojej trawce :)

http://img217.imageshack.us/img217/1638/20120802113421137.jpg

 

http://img607.imageshack.us/img607/3120/20120802113503170.jpg

 

NOO - potrzeba matką wynalazków :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Arturo osz Ty,ze chce Ci się szperać w tym niecie i poszukiwać starych wypowiedzi.Chyba,że sobie takie co lepsze zapisujesz ku pamięci.

Nie,po prostu kojarzyłem,że była taka wymiana zdań ;)

To dla przestrogi dla innych,nowych forumowiczów,żeby poważnie zastanowić się nad wielkością przeszkleń w tym wypadku a druga sprawa,żeby nie wierzyć bezgranicznie firmom i dokładnie sprawdzać co,gdzie i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowy sposób:

0. ZDOBĄDŹ FARBĘ MINIOWĄ

1. Przetrzyj rdzę papierem/szczotką drucianą/czyścikami ściernymi

2. Odtłuść benzyną

3. Pomaluj podkładem (Farba miniowa)

4. Pomaluj chlorokauczukiem

5. W trakcie zakładania uważaj na zdarcie świeżej farby.

 

Wszelkie spawy i dziury technologiczne w profilach to potencjalne ogniska rdzy.

Tam się skup najbardziej.

Ilość powłok 2+2, po każdym malowaniu czekasz aż wyschnie i odtłuszczasz lub malujesz w zamkniętym pomieszczeniu.

W trakcie malowania mieszaj minię w puszce co jakiś czas.

 

Jest jeszcze ocynk w spray'u, ale będzie Cię to kosztować sporo, a efektu nie osiągniesz lepszego niż minią.

 

Skąd Ty Robert bierzesz te informacje ??? aż jestem ciekaw :)

Rutino dobrze wykonana powłoka wytrzymuje do 6 lat przy epoksydach i poliuretanach nawet do 15lat w razie pytań proszę na prv powiem co jak i ewentualnie gdzie można to kupić w dobrych pieniądzach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, to żeście mnie podlamali:D Zainteresowanym wyjaśniam, że katapilar to rodzaj koparki , która z przodu ma duużą i szeroką łychę, . Można nią swobodnie nabierać poziomo, przy okazji "robiąc" jako niby- spychacz. Myślę, że opisałam to dość prosto- tak jak umiem:p Oczywiście z tyłu też jest łyżka ale "normalna"- koparkowa

Różnica polega właśnie na tej części przedniej, którą bez problemu można "pobierać " grunt- w moim przypadku ujeżdżony plac. Idzie to szybko i jest w miare równo.

 

Mąż podpowiada, że fachowa nazwa to katerpilar, pisane przez c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Noo, to żeście mnie podlamali:D Zainteresowanym wyjaśniam, że katapilar to rodzaj koparki , która z przodu ma duużą i szeroką łychę, . Można nią swobodnie nabierać poziomo, przy okazji "robiąc" jako niby- spychacz.

Ach tak,czy ten katapilar podobny jest do czegoś takiego jak poniżej ? :

http://www.cat.com/equipment/backhoe-loaders

 

Swoją drogą,diabelska maszyna ;)

 

Ale bardzo podobna do naszego Ostr"a"wka ;) :

http://www.tabor24.pl/koparko-ladowarka-Ostrowek-K-0162-1992-koparko-ladowarka/o/103260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty Robert bierzesz te informacje ??? aż jestem ciekaw :)

Rutino dobrze wykonana powłoka wytrzymuje do 6 lat przy epoksydach i poliuretanach nawet do 15lat w razie pytań proszę na prv powiem co jak i ewentualnie gdzie można to kupić w dobrych pieniądzach :)

Z życia wzięte, a nie z etykiet na puszkach.

W domowych warunkach pędzlem nie uzyska takiej wytrzymałości powłok o których piszesz.

Podstawą jest przygotowanie podłoża, a tego niestety nie wykona się za pomocą szczotki czy papieru ściernego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katerpilar to bardzo potoczna nazwa - wziela sie od CATERPILLARa czyli firmy ktora produkuje roznego typu sprzet budowlany (chyba kazdy kojarzy - logo CAT na co drugiej koparce;) Halinie pewnie chodzi o zwykla koparko-ladowarke.

 

Katerpilar to taka sama nazwa na koparke jak adidasy na obuwie sportowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...