Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

U nas waliło po dachu - mamy blachodachówkę, więc domyślacie się, jaki hałas był. No i dwa okna dachowe - już po raz drugi wystawione na taką próbę - grad. Na szczęście nic się nie stało, ale oczywiście nie mogłam zostać na poddaszu, zeszłam na dół, bo normalnie się bałam. Muszę jeszcze dziś przejrzeć moje rośliny na skarpie. Samochody pod wiatą - bezpieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

no ja nie miałem zbyt dużo czasu na oględziny ale wstępnie mogę powiedzieć ze jesteśmy jakieś 2 500,00 zł w plecy po burzy...... wytargało nam roletę tarasową a z profili zrobiło się origami aluminiowe:/ już dzwoniłem do montażysty i ma podjechać i ocenić czy da się coś uratować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyję ale jak zobaczyłem ostatnia wypłatę to stwierdziłem że wegetuje...... budowa do przodu kończymy składać rozdzielnię elektryczną i będziemy załączać już prą do domu.... mamy wrześniowy termin na tynki a na wiosnę starujemy z wod-kan i co...... mały rośnie jak na drożdżach a co gorsze3 wszędzie chce się nosić.... ja dziennie wchodzę na forum pooglądać i poczytać.... ale rzadko się odzywam:] Madzia a twój pracuje jako elektryk na dole teraz???? czy jako "górnik"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

jak wygląda cenowo docieplanie domu?

 

Wstępnie gość "złapany" do tej roboty zażyczył sobie 40 PLN za m2 za samą robotę. Dobra cena?

Ile trzeba dać za styropian, żeby był dobry, albo inaczej - jaki styropian kupić i jakie są koszty dodatkowe,

kleje itp.?

Nie chcę na razie tynkować domu, kasa się kończy, ale ocieplenie muszę zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie to przyjęli go jako elektromonter, ale wiadomo jak to na początku na kopalni, robi co mu każą :)

Ciężko mu się przerzucić z pracy za biurkiem na robotę fizyczną, ale nie marudzi, cieszy się że mu się udało :)

 

wierz mi szybko przywyknie i polubi - moj tez zza biurka na dol /tez pniowek/ poszedl i szczesliwy jak dziecko :) jak to mowi - odbija dyskietke i zapomina co to praca ... no moze tylko czasem miesnie daja po sobie znac ... a na ktorym oddziale jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do burzy - u nas krzesla znalezlismy na siatce w sosnach poza tym straty na szczescie tylko psychiczne ... ja malo zawalu serca nie dostalam bo ledwo co usnelam przy otwartym oknie i jak duplo mi przy glowie to przez ponad 2h nie zasnelam !!! grad tez byl ale mniejszy niz to co w lipcu przezylam ... no i nas tym razem nie zalalo wiec nie bylo znowu tak zle :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierz mi szybko przywyknie i polubi - moj tez zza biurka na dol /tez pniowek/ poszedl i szczesliwy jak dziecko :) jak to mowi - odbija dyskietke i zapomina co to praca ... no moze tylko czasem miesnie daja po sobie znac ... a na ktorym oddziale jest ??

 

Hmm, toś pytanie zadała, gada o robocie jak najęty, ale jaki oddział - coś wspomina ciągle o GPS ale ja nie wiem czy to oddział :sick: dopytam i dam znać :)

A twój Mariusz na którym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wiecie może, gdzie w okolicy Rybnika, Żor, Jastrzębia można kupić zbiornik na wodę/baniak z kranikiem?

 

W Radlinie naprzeciw wjazdu do koksowni , zaraz za przejazdem kolejowym po lewej stronie ( jadąc od Kwk Marcel) są do kupienia po 200 zł. Pojemniki nowe, zbrojone, tzn w siatce, poj. 1m3. Nie wiem jak z transportem, ale zbiornik tam kupisz na bank.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...