Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

ogród po nawałnicy, tyle zostało z trampoliny, w tle po lewej resztka drzewa i to co zostało ścięte, to własnie na nim zawisła i zgięła sie trampolina

donice drewniane...pofrunęły w dół z miejsca gdzie było robione zdjęcie, po drodze gubiąc zawartość

stół do góry nogami - leciał razem z donicami, krzesła leżały kilkadziesiąt m dalej

 

http://img713.imageshack.us/img713/8056/20120808144705861.jpg

 

 

a tu zaczyna sie robić wejście...i chyba cała elewacja taka będzie

 

http://img713.imageshack.us/img713/8745/20120808144631858.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie....okropnie dawno mnie tu nie było...pozdrawiam tych co juz mieszkaja,tych co kończą i tych którzy gdzieś tam sa na samym początku budowy.:)

Potrzebuję coś na utwardzenie drogi (w dobrej cenie naturalnie)tyle że (teraz pewnie niejeden się usmiechnie)potrzebuje czegoś w kolorze szarym itp...Wiem że juz nie raz o tym było,ale nie potrafie teraz tego odnaleźc.

Będę wdzięczna za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać nudy u wszystkich :)

u mnie elewacja sie robi....trawa rośnie jak głupia :)

ale wieczory juz zimne...czemu te dni tak zapieprzają...nie można wolniej ? nie lubie zimy !

a ja....znowu studentka, już sie zarzekałam że już nic więcej...ale co tam :) jestem w "ciągu"...to poszłam na UŚ - zaoczne podyplomowe Prawo w ochronie zdrowia......może sie kiedys przydac :)

agucha - jutro sie widzimy na 110% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej byl juz poruszony temat ocieplenia, wlasnie tak sie zastanawiam czy dac 2x 10cm styropianu klejonego na zakladke, czy 15cm grafitowego styropianu czy 15cm wełny? koszty to drugorzedna sprawa, wazna jest dobra izolacja bo bede grzał powietrzna pompą ciepła

 

Ja daję 20 cm styro grafitowego z Termoorganiki i tez będzie PC P-W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A mógłby pan mi powiedzieć jaka jest różnica między tynkiem gipsowym diamant Knauf a zwykłym ?/ Dziękuje za odpowiedz.

Różnica jest kolosalna,tynk Diamant wg "twardości" porównuję do cementowo-wapiennego,wg mnie nie widać różnicy między nimi a widać w stosunku do normalnego gipsowego,tutaj bez porównania...

 

Następna sprawa,jeśli ktoś dostał ofertę na tynki gipsowe+gładź to w takim wypadku wykonawca albo chcę naciągnąć klienta na dodatkową kasę albo nie potrafi lub nie chcę poprawnie wykonac tynków gipsowych.

 

Forumowy Adam od tynków zastrzegł sobie,że po tynkach gipsowych trzeba nakładać gładź,u mnie Adam sam się skreślił tym stwierdzeniem...

Tynk gipsowy w moim przypadku został wykonany pod malowanie na "szkło" i to jest dosłownie na szkło,gładź nie jest kompletnie potrzebna.

Jestem zdziwiony,że Rutino coś tam szlifuje,u mnie faktura tynku jest gładka jak powierzchnia lustra,butelki,szklanki i nie wiem co tam trzeba szlifować ;)

 

Jakby co zapraszam na oględziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arturo, poczekaj aż te tynki wyschną. I wtedy sprawdź je halogenem. Mi wszyscy tynkarze mówili to samo: mogę ominąć gładź ale według sztuki powinna być, choćby dla uniknięcia plam na gotowej scianie. I to potwierdza mój kafelkarz. Za to koleżanka robiła tak jak ja, od niej ten pomysł w ogóle, 2 lata mieszka i jest zadowolona.

Generalnie sciany byy gładkie ale nie na całej powierzchni, gdzie jakis zadzior się czasem trafił.

A skoro jakiś narożnik wymaga poprawek to lepiej wyszlifować całą scianę żeby faktura całej ściany była podobna.

U nas ostatnie porządki przed panelami. Trochę za wcześnie się pojawią, ledwie zdążymy ściany i sufity zagruntować.

Wczoraj kupiliśmy auto:) Punto II FL 1.2 60KM 78tys km, 2005 za jedyne 7400żł. Ktoś może chce kupić lanosa (1999r., 1.5 100KM, 118tys km, LPG, sprawny) za 3500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiliśmy auto:) Punto II FL 1.2 60KM 78tys km, 2005 za jedyne 7400żł. Ktoś może chce kupić lanosa (1999r., 1.5 100KM, 118tys km, LPG, sprawny) za 3500zł?

 

Daj zdjęcia i opis na [email protected], żona musi stwierdzić czy jej pasuje, ale szukam czegoś podobnego dla niej.

 

Potrzebuję wiedzieć co trzeba zrobić żeby mechanicznie był bez zarzutu, jak wygląda blacharsko, do kiedy OC i przegląd.

 

Acha, jak ma 3 drzwi to nieaktualne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia i opis na [email protected], żona musi stwierdzić czy jej pasuje, ale szukam czegoś podobnego dla niej.

 

Potrzebuję wiedzieć co trzeba zrobić żeby mechanicznie był bez zarzutu, jak wygląda blacharsko, do kiedy OC i przegląd.

 

Acha, jak ma 3 drzwi to nieaktualne:)

 

Ja autko rutino widziałem.

Pare razy do mnie nim przyjechał więc jeździ :)

Drzwi raczej 5 w kolorze o ile pamiętam bordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...