Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja autko rutino widziałem.

Pare razy do mnie nim przyjechał więc jeździ :)

Drzwi raczej 5 w kolorze o ile pamiętam bordo.

 

Drzwi OK, kolor małżonce średnio pasi, jak by tak jeszcze hatchback, to byłoby OK.

 

Co za czasy, żeby na forum budowlanym samochód kupować:)

 

Idąc tym torem - sprzedam Renault Megane, 1.6e 90KM, 1997 rok, 215 tyś przebiegu, granatowy, sedan z potężnym bagażnikiem.

Silnik po rozrządzie przy 200 kkm, zawieszenie stan średni, trochę się tłucze, amortyzatory z przodu do wymiany, blacharsko do ogarnięcia - progi wymieniane dwa lata temu pomalowane przeze mnie sprayem:) Dużo rys, pęknięte oba zderzaki, wygląda mocno średnio...

Wnętrze jak z salonu, żona z dzieckiem jeździ, więc regularnie prane, mocny ładny welur.

Wspomaganie kierownicy, centralny zamek, jakieś zimowe opony się znajdą. OC do listopada, przegląd chyba też.

Cena 2400 do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać nudy u wszystkich :)

u mnie elewacja sie robi....trawa rośnie jak głupia :)

ale wieczory juz zimne...czemu te dni tak zapieprzają...nie można wolniej ? nie lubie zimy !

a ja....znowu studentka, już sie zarzekałam że już nic więcej...ale co tam :) jestem w "ciągu"...to poszłam na UŚ - zaoczne podyplomowe Prawo w ochronie zdrowia......może sie kiedys przydac :)

agucha - jutro sie widzimy na 110% ;)

 

Jednak te 110% było na wyrost - byłam na szkoleniu, a nie w biurze:), więc się nie widziałyśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ja szukałam to nikt nie był chętny auta sprzedać a teraz to proszę ile ofert.Ja kupiłam miesiąc temu punto z 95r za 2500.Na razie jeździ i robić oprócz zatankowania nie zrobiłam nic.Zarzekałam się,że to auto ma jeździć tylko po Rybniku,a tymczasem młodej ręka nagle w nocy opuchła i musiałam zapylać do lekarza do Katowic.Oczywiście pech chciał,że na bramkach stałam 20 minut i potem zapieprzałam 160 na autostradzie i dał radę,więc test przeszedł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Czy ktoś z was posiada lub może się wypowiedzieć na temat okien z profilu Brugmann Salamander ?

Ja mam,okienka z MS na tym profilu a dokładnie Tytanowe Termo.

Wg mnie bardzo fajne okienka z wyglądu i z parametrów:

http://www.ms.pl/index.php/produkty/okna_pvc/okna_tytanowetermo_pvc

Profile tytanowe termo mają wzmocnienia kompozytowe ocieplane poliuretanem:

http://www.ms.pl/index.php/poradnik/wzmocnienia_termiczne_ms_rewolucja_czy_nowy_standard

 

No i są stosunkowo niedrogie w porównaniu do innych firm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Za dużo zmówiłem tynku : Caparol silikonowy ,kolor Grenadin 65 -4x25kg. wydajność-2,7kg/m2 do tego 1 wiadro podkładu-cena do uzgodnienia(nr Tel.:509982411) .Tynk do odbioru w Rudzie Śl.Jak ktoś będzie chciał widzieć kolor (mam już na domu)to wyślę na maila foto.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odsprzedam za nie wielka cene choinki, ruszamy z budowa a na dzialce kilka lat temu tata posadzil lasek. Drzewka bardzo ladne, zdrowe wiekszosc ma powyzej 1,20m . co do ceny mozna sie dogadac. Rogow okolice Wodzislawia Sl

 

Poczekaj do grudnia to za kazda dostaniesz 50-80 pln od reki :) :) :) Teraz raczej licho bo takie duze to polowa sie moze nie przyjac w ogrodku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po długiej nieobecności :) Napisałem juz w odpowiednim wątku ale jak znam to forum to więcej osob jest tutaj ;)

 

MAM DO SPRZEDANIA 7 ROLEK WEŁNY MINERALNEJ ISOVER UNI-MATA 15cm. SPRZEDAM ZA 14zl ZA ROLKĘ + DORZUCAM ODCINKI Z ROLEK (NIEROZWINIĘTE - NADAJĄ SIĘ NA WYPEŁNIENIA MNIEJSZYCH DZIUR) I POMOGĘ TO PRZEWIEŹĆ W OBRĘBIE RYBNIKA I OKOLIC.

 

Pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, po długiej nieobecności :) Napisałem juz w odpowiednim wątku ale jak znam to forum to więcej osob jest tutaj ;)

 

MAM DO SPRZEDANIA 7 ROLEK WEŁNY MINERALNEJ ISOVER UNI-MATA 15cm. SPRZEDAM ZA 14zl ZA ROLKĘ + DORZUCAM ODCINKI Z ROLEK (NIEROZWINIĘTE - NADAJĄ SIĘ NA WYPEŁNIENIA MNIEJSZYCH DZIUR) I POMOGĘ TO PRZEWIEŹĆ W OBRĘBIE RYBNIKA I OKOLIC.

 

Pozdr,

 

to jest ta z 6.9m2 w rolce ? ja bym była chętna chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...