Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Justyna P,

to chyba ja rozpromowałam P. Damiana na FM i uważam, że dobrze.

;)

 

U mnie tynkował w środku i robił ocieplenie zewnętrzne ( styropian ) oraz kładł elewację - wszystko ok.

A nawet jak były jakieś poprawki, to praktycznie bez słowa protestu wysyłał pracowników, żeby poprawić to i owo.

 

Ponawiam pytanie :

jak wyszukuje się na FM KONKRETNE WĄTKI ???

:(

 

Kiedyś Cieszynianka chyba miała jakiś patent dobry na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się do tego przyczyniłaś ja przeczytałam wątek grupa górny śląsk i okolice od A do Z i co rusz ktoś polecał Pana Damiana :) Czyli zewnątrz też mu zlecimy. Na czytanie Grupy Rybnickiej chyba nie mam siły pobiane są tu rekordy ilości stron :)

 

Dokładnie, za dużo tego, hahaha !

:wiggle:

 

Tak, pamiętam jak P. Damian zaczynał - skromnie i chyba tylko 4 pracowników.

Potem FM tak mu pomogło, że z tego co wiem.... ma już kilkunastu, hahaha !

I dobrze - dobrych, uczciwych wykonawców trzeba wspierać.

Powodzenia.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie po wczorajszym naszym spotkaniu ODRADZAMY wszystkim restauracje Kassandra w Rybniku na ul.Ogrodowskiego.Ja umierałam pół nocy,moja Zosia to samo a maż Mei zdycha do teraz.Zaraz w poniedziałek rano odwiedzam Sanepid ze skargą.

 

Gabi a może wam mocniejsze trunki zaszkodziły :) tyle się teraz mówi o wódce z Czech :) :stirthepot:

 

p.s

a tak serio to mam nadzieję że wszystko OK z Wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest jeszcze jedna rzecz, o której niky z użytkowników wełny nie wspomina. Wełna może się osunąć między krokwiami. Z tym problemem spotało się kilku moich znajomych, którzy ocieplali wełną. Pianka jest for ever. pozd.:yes:

, i p

Dobrze przeanalizuj. Myśmy też byli napaleni i nawet zdawałoby się cena taka sama .Niestety po głębszej analizie zdecydowaliśmy się na watę. Na alegro dużo tańsza a i można samemu położyć . Fakt że piana jest bardziej szczelna .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie gwarancji, którą dostałem. Z tego co wiem to jest też używana jako ocieplenie domów szkieletowych.

pozd.

 

Może są firmy które stosują tą technologię w szkielecie - póki co mam dom szkieletowy i pianki w nim nie ma :) - na etapie szukania też nie znalazłem firmy która ocieplała by tym systemem ale gdy ja szukałem to było jakiś czas temu ( w tamtym roku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...