Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Ja mam zamiar kupić. Koszt ok 500 zł na allegro. Za położenie płyt musiałbym zapłacić od 7 do 8 tys. takie mam wyceny. Więc 6,5 do 7,5 tys w kieszeni to niebagatela. Starczy na dobrą wełne do ocieplenia. A później albo odsprzedam lub będę wynajmował. Na pomocników nie mam co liczyć szczególnie w rodzinie. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość Arturo72
Ja mam zamiar kupić. Koszt ok 500 zł na allegro. Za położenie płyt musiałbym zapłacić od 7 do 8 tys. takie mam wyceny. Więc 6,5 do 7,5 tys w kieszeni to niebagatela. Starczy na dobrą wełne do ocieplenia. A później albo odsprzedam lub będę wynajmował. Na pomocników nie mam co liczyć szczególnie w rodzinie. :(

Jakby co to jestem pierwszy do wynajęcia lub odkupienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jak ja szczerze nienawidzę tego czarnego "gówna".Zaworkowaliśmy 5 ton i muszę worki dokupić.Dlaczego mnie nikt kto ma węgiel nie zaprosił do kotłowni przed rozpoczęciem budowy??W życiu bym drugi raz takiego błędu nie popełniła.

Zabrakło takiego kogoś jak ja ;)

Ja nie bywałem w kotłowniach ekogroszkowych przed budową ale wyobraźnię mam "życiową" ;)

Minertu,co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabi a po co go workujecie ? nie lepiej zrzucic z auta prosto do pomieszczenia na opał ? nie pamiętam jak macie rozwiazaną kotłownie ale u nas tak jest i nie ma problemu, latem do kotłowni schodziliśmy (w sensie M. schodził ;) ) raz w miesiącu

 

edit: cos mi sie kojarzy ze macie kotłownie na poziomie parteru...dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

Z drugiej strony....węgiel nie jest taki straszny :p

na dole mi to nie przeszkadza - we własnym domu - już tak...(wiem co mówię, bo paliłem kilka lat u rodziców)

Gabrysia, tak dużo wegla potrzebujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gingeros,ależ ja wiem ile on się przy tym natyrał i nikomu nie żałuję zakupu podnośnika.Pisałam tylko,że da się zrobić i bez tego.A swoją drogą to koleżanka potrzebuje porady farbowej, mógłbyś podać jakiś namiar na siebie,bo ona tutaj nie bywa.

Jak ja szczerze nienawidzę tego czarnego "gówna".Zaworkowaliśmy 5 ton i muszę worki dokupić.Dlaczego mnie nikt kto ma węgiel nie zaprosił do kotłowni przed rozpoczęciem budowy??W życiu bym drugi raz takiego błędu nie popełniła.

 

Gabi nie mogę każdemu pomóc :) tutaj na forum proszę bardzo w sklepach uzyska na pewno fachową poradę - jeśli jest to jakieś "grube pytanie" to napisz do mnie na prv ale jeśli sprawa dotyczy emulsji albo jakiejś olejki albo akrylówki to niech po prostu zapyta w sklepie gdzie będzie kupowała farby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Z pozostałości po budowie mam do sprzedania grzejnik ECA wys. 60 szer.80. Moc: 1989w. Przyłącze boczne. Typ v33. Dałem za niego jakieś 350zł (można coś ponegocjować ;)). Jest oryginalnie zapakowany. Jestem z Raciborza.

 

Aaaa. I jeszcze mam kompletną skrzynkę budowlaną na prąd. Dla chętnych zrobię foto i wyślę na prv. Cena do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam w ogłoszeniach,ale tutaj więcej osób czyta,jakby ktoś coś wiedzał o zbiorniku na wodę,takim 1000 litrów to proszę o info.Z góry dzięki

 

http://allegro.pl/zbiornik-1000l-na-szambo-wode-paliwo-zbiorniki-i2670295265.html

 

Gliwice.

 

Generalnie szukaj na allegro - takich za 150-200 jest troche w okolicy:

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=zbiornik+1000l&offer_type=0&price_from=&price_to=&state=0&postcode_enabled=1&distance=3&postcode=44-300&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

 

EDIT: doczytalem ze juz nieaktualne ale niech juz zostanie, moze ktos bedzie potrzebowal ;)

 

BTW. Gdzie i po ile kupowaliscie najtaniej klej do styro - musze przykleic ~85m2 plyt do podlogi i zastanawiam sie czym - widze ze "piankowych" klejow pojawilo sie od groma - 850ml juz od 15-17 pln na allegro, kiedys to byl tylko tytan eos po 30 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam problem z kilkusekundowym zanikiem napięcia elektrycznego. Szlag mnie jasny trafi, co chwila sekundowe wyłączenia. Centrala alarmowa szaleje, a mamy monitoring i od razu smsy przychodzą "zanik zasilania" a po chwili " powrót zasilania". Nie wspomnę już że za przekroczenie pewnej ilości sms też płacimy. Już pisałam dwa pisma do Taurona i oczywiście zbyli mnie jakimiś stwierdzeniami typu " zadziałała automatyka zabezpieczająca zwarcia". Ja to wszystko bym zrozumiała jak były pogody burzowe, ale teraz czemu to się dzieje tak często to nie wiem. Np 19 września wyłączali i włączali aż 3 razy i to w odstępach kilkuminutowych. Boję się tego jak będą dłużej tak robić to w końcu centrala, pompy w c.o wszystko padnie. Naprawdę już nie wiem co robić, może ktoś z Was miał też taki problem i może mi coś doradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie. Nie wiemy jak postawić dom na działce, tzn ile metrów z której strony zostawić. Działka praktycznie kwadratowa 32*32m, wjazd od wschodu, dom stoi właśnie dłuższym bokiem do wjazdu/na wschód, tarasowe wyjście na zachód. Mąż chce zrobić bramę taką wsuniętą w działkę ok 1,5m, żeby można było zaparkować chwilowo samochód bez otwierania bramy. Ile potrzeba miejsca od bramy do domu, żeby było wygodnie i żeby z tyłu też zostało trochę ogrodu? Aha, dodam, że wzdłuż drogi, z której wjeżdżamy działce "odjęliśmy 2m (służebność drogi) oraz o 0.5m od tej służebności stoi płot, czyli działka ma krótszy bok ok 29.5m. Czekam na rady, muszę zdecydować szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...