Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

to by wyszlo jakos 3000 do 2000 ... ale i to ciazko wykrzesac ...

my nawet zalatwilibysmy sasiada z hdsem ...

 

Aga a skad to jest do wziecia ??

 

Monia,

u niego w siedzibie firmy - w Pawłowicach ( tak pomiędzy Jastrzębiem a Pawłowicami ).

Możesz nawet z nim się zdzwonić i podjechać tam zobaczyć je sobie - to w porządku kolega.

Być może nawet dogadacie się co do transportu ? ( on ma też swoje dostawcze auta służbowe )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,

u niego w siedzibie firmy - w Pawłowicach ( tak pomiędzy Jastrzębiem a Pawłowicami ).

Możesz nawet z nim się zdzwonić i podjechać tam zobaczyć je sobie - to w porządku kolega.

Być może nawet dogadacie się co do transportu ? ( on ma też swoje dostawcze auta służbowe )...

 

kusi mnie to coraz bardziej ...

mariusz przed praca nmoze by pojechal to zobaczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie przyjmę ziemię na działkę budowlaną ul.Jaśminowa, Rybnik.

Proszę o kontakt telefoniczny 510339514

 

Jasminowa to jak mi sie zdaje u mnie za winklem /boczna od boguszowickiej tak ??/

sprecyzuj jaka ziemia cie interesuje :) bo "przyjme" sugeruje ze wezmiesz cokolwiek natomiast jesli interesuje cie dobra ziemia na wierzch pod trawnik to powinien byc uzyty czasownik "kupie" :)

 

precyzuje bo jest szansa ze beda nam jeszcze w tym roku kopac studnie wiec pewnie kilka wywrotek sie znajdzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasminowa to jak mi sie zdaje u mnie za winklem /boczna od boguszowickiej tak ??/

sprecyzuj jaka ziemia cie interesuje :) bo "przyjme" sugeruje ze wezmiesz cokolwiek natomiast jesli interesuje cie dobra ziemia na wierzch pod trawnik to powinien byc uzyty czasownik "kupie" :)

 

precyzuje bo jest szansa ze beda nam jeszcze w tym roku kopac studnie wiec pewnie kilka wywrotek sie znajdzie ...

 

Tak Jaśminowa tuż obok. Weżmiemy cokolwiek, więc ziemia z wykopow pod studnie byłaby idealna.

Mea, jakbyś miała więcej informacji proszę daj znać bylibyśmy bardzo zainteresowani.

 

Niestety nie wiem gdzie jest naturalny dom w Rybniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzwonek na rodzinę na swoim i jak ktoś z okolicy buduje to miło jest pogawędzić i sobie doradzić.

Ja np poszukuję składu z kamieniem i piaskiem w okolicy (rydułtowy), bo muszę zrobić rekonesans.

Bardzo sobie chwaliliśmy Brzezie w Raciborzu - Bo do Orzesza daleko, a i woleliśmy wagę najazdową, niż w łyżce. Mieliśmy własny transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Jaśminowa tuż obok. Weżmiemy cokolwiek, więc ziemia z wykopow pod studnie byłaby idealna.

Mea, jakbyś miała więcej informacji proszę daj znać bylibyśmy bardzo zainteresowani.

 

Niestety nie wiem gdzie jest naturalny dom w Rybniku :)

 

jak to wyglada w czasie ... bo mi jeszcze nie okreslili kiedy wejda to robic !!! a swoja droga tyle czasu szukalam gdzie ziemie wywiezc ... a bylo tego z 15 wywrotek !!! no ale coz .. .tak to bywa wlasnie ...

 

 

napisz mi prv z numerem telefonu bo tu pewnie za chwile sie straci w tlumie !!!

a na jakim etapie jestescie ?? i w ktorym miejscu na jasminowej budujecie ?? czesto tam rowerem smigam i pewnie wasza budowe tez ogladalam /manie ostatnio mam z ogladaniem placow budowy :)/ :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...