Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nie moge ci polecic oczyszczalni bo jej jeszcze nie mam ja sie zdecydowalem na polska Delfin Pro MBR (na FM praktycznie zignorowana wiec bardzo malo opini)

 

Instalatora tez nie moge jeszcze polecic bo mi jej nie zamontowali....

 

Ja to bede montowal metoda polgospodarcza bo mam bardzo zle warunki wodno gruntowe i firmy zwiekszaly ceny za montaz i projekt do niebotycznych kwot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w salonie panele i kafle - na kaflach zdecydowanie lepiej czuc cieplo w nogi ale panele sa za to na zimno znacznie przyjemniejsze ... u tesciowej sa same panele na podlogowce i swietnie sie sprawdzaja ... podobnie w przedpokoju na pietrze /a tam jest naprawde raptem kilka petelek w drodze do lazienki !! ale nic wiecej nie trzeba naprawde !!

 

mam panele 8mm bez wodotryskow a u gory nawet podklad niespecjalnie dostosowany /zielona pelna 3mm pianke z arbitonu/ na dole dalam juz arbiton thermo /2mm z dziurkami specjalnie do podlogowki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie czy ktoś może ma u siebie zrobione ogrzewanie ścienne?

Jak się to sprawdza? Szukam rozwiazania ogrzewania u siebie na górze gdzie mam dość niskie skosy....

Chciałam ogrzewanie podłogowe, ale to wiaże się z kładzeniem płytek które lepiej przewodza ciepło, co nie do końca się sprawdzi

w pokoju dziecięcym... Dajac grzejnik znowu będzie strata miejsca na ścianie gdzie można ewentualnie postawić biurko...

 

Możecie coś doradzić?

 

 

 

Moja dekoratorka wnętrz ma w sypialni na jednej ścianie ogrzewanie ścienne.

Świetnie się sprawdza, są bardzo zadowoleni.

:yes:

 

Podam Ci stronkę, tam jest telefon - możesz do niej zawsze zadzwonić, bo to sympatyczna dziouszka.

;)

 

http://www.s1dekor.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was montował u siebie POŚ?

U mnie w poniedziałek wjeżdża ekipa z Trzebini jak chcesz to możesz wpaść i się dogadać.

Długo szukałem ,porównując te same oczyszczalnie to z nimi wyjdzie ok 6 tyś u naszych ok 9 tyś

Sam zamawiałem koparkę i 12 t żwiru na dany dzień,robią od 8 rano i mają się uporać w jeden dzień.

Jak wyjdzie zobaczymy.Mam wolne to ich dopilnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti90

Działam w domku, podłogówka, na to deski dębowe (2cm grubości, długości różne max 1,5-2m, klejone do podłoża).

W największą szczelinę między deskami jaką udało mi się znaleźć to 2mm na środku pokoju.

Funkcjonuje to normalnie, chodzimy i pracujemy bez obuwia.

 

Na parterze są kafle.

Kafle są zdecydowanie cieplejsze, ale to bardziej kwestia braku regulatorów i elektrozaworów w rozdzielaczu.

 

Słowem, nie jesteś skazana tylko na kafle i/lub grzejniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robiliśmy ;)

 

U mnie w poniedziałek wjeżdża ekipa z Trzebini jak chcesz to możesz wpaść i się dogadać.

Długo szukałem ,porównując te same oczyszczalnie to z nimi wyjdzie ok 6 tyś u naszych ok 9 tyś

Sam zamawiałem koparkę i 12 t żwiru na dany dzień,robią od 8 rano i mają się uporać w jeden dzień.

Jak wyjdzie zobaczymy.Mam wolne to ich dopilnuję.

Dzięki za zaproszenie ale niestety praca nie pozwala mi podjechać w poniedziałek. Jednak jeśli to nie problem to prosiłbym o dane kontatowe firmy (tu lub prv)

 

Jakie modele wybraliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie w okolicy mozna kupic parapety zewnetrzne ze stali pod kolor okien? znalazlam na necie firme z swietokrzyskiego, ktora robi takie parapety w kolorze winchester ale moze w okolicy tez gdzies robia?? Ma ktos jakies informacje w tym kierunku?

 

juz pisalam kilka stron po tyle - w handlobudzie przycinaja z blachy plaskiej na zamowienie :) tanio i dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się sprawdzają :yes: ludzie dużo o tym piszą na FM.

My mamy zwykłe panele ale podkład specjalnie na podłogówkę (taki z dziurkami :) )

 

Madzia -> Ty polecalas p. Mirka do wylewek nie? Dalej jesteś zadowolona? ;-) Zamówiłem go sobie na najbliższy wtorek do wylewek na poddaszu, ciekaw jestem jak to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie gdzie w okolicy mozna kupic parapety zewnetrzne ze stali pod kolor okien? znalazlam na necie firme z swietokrzyskiego, ktora robi takie parapety w kolorze winchester ale moze w okolicy tez gdzies robia?? Ma ktos jakies informacje w tym kierunku?

 

Zawsze możesz pomalować. Odkąd kupiłem sobie pistolet lakierniczy to wszystko sam pokolei maluje - wychodzi "jak fabryka" :D Nawet sobie Toyote malnąłem metalikiem i efekt jak od lakiernika ;) Farba na parapety w domu to z 50 pln będzie kosztować maksymalnie i dobór z palety RAL :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz pomalować. Odkąd kupiłem sobie pistolet lakierniczy to wszystko sam pokolei maluje - wychodzi "jak fabryka" :D Nawet sobie Toyote malnąłem metalikiem i efekt jak od lakiernika ;) Farba na parapety w domu to z 50 pln będzie kosztować maksymalnie i dobór z palety RAL :-)

 

No tylko, że wzoru drewna raczej sobie pistoletem nie namaluje :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...