Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Oj, nie wyobrażam sobie nie przykryć czymś tej tapety. Moja niby też jest zmywalna, ale jakoś nie wierzę, że wytrwała by do dziś, szczególnie jak widzę mokrą szybę po zmywaniu czy plamy z tłuszczu po smażeniu wątróbki.

 

Za kuchenką mam takie panele ścienne,a nie tapetę - z Ikei, i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że parę ludzi tu z forum ma położone w salonie płytki arkesia paradyż Gdzie kupowaliście , gdzie jest najtaniej ?

 

Primo :) ja wynegocjowałam cene 75 za poler ale brałam tam mnostwo innych rzeczy wiec sie dało...teraz nie wiem jak jest

ale moim zdaniem to dość trudne do utrzymania płytki

u mnie widac slady mopa, dośc łatwo chłonie plamy - fakt ze nie jest zaimpregnowany, ale trzeba pilnowac

 

a miedzy salonem i kuchnia obowiazkowo scianka, ja kuchnie otwarta juz przerabiałam i nie chce wiecej, mam srodkiem scianke i boki otwarte, z tym ze u mnie inaczej jest przestrzen rozwiazana bo nie mam stropu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia -> Ty polecalas p. Mirka do wylewek nie? Dalej jesteś zadowolona? ;-) Zamówiłem go sobie na najbliższy wtorek do wylewek na poddaszu, ciekaw jestem jak to zrobi :)

 

Witajcie, od roku czytam forum i korzystam z Waszych rad za co dziękuję. I ciekawa jestem roboty pana Mirka- do mnie wchodzi w poniedziałek w przyszłym tygodniu. To byłaby druga ekipa polecana przez to forum- pierwsza była od szamba i powiem że by to strzał w 10. Ekipa superrrr. Tynkarzy polecili mi znajomi i byli najgorszą ekipą na mojej budowie. Dziękuję za wszystkie pomysły i rady pozdrawiam wszystkich budujących.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, póki ma chwilę wolnego czasu to mam pytanie odnośnie tynkarzy ale na zewnątrz - ponieważ ekipa znajomych się nie sprawdziła ( ubrudzili folię pod dachówką bo nie chciało im się zaklejać poddasza, zabrudzili część podbitki i parapety założyli dając za dużo pianki przez co się wybrzuszyły na środku, nie pomagały upomnienia i szef firmy obiecał wpaść ale już czekamy prawie tydzień a jego nie ma) SZUKAM EKIPY OD TYNKOWANIA NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU Z TERMINEM NA WIOSNĘ ale wiem, że trzeba umawiać się wcześniej. Czy pana Damiana nadal polecacie czy macie namiar na kogoś jeszcze? Znalazłam namiary na firma wimax ze skrzyszowa jak oni polecacie? Dzięki serdeczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, póki ma chwilę wolnego czasu to mam pytanie odnośnie tynkarzy ale na zewnątrz - ponieważ ekipa znajomych się nie sprawdziła ( ubrudzili folię pod dachówką bo nie chciało im się zaklejać poddasza, zabrudzili część podbitki i parapety założyli dając za dużo pianki przez co się wybrzuszyły na środku, nie pomagały upomnienia i szef firmy obiecał wpaść ale już czekamy prawie tydzień a jego nie ma) SZUKAM EKIPY OD TYNKOWANIA NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU Z TERMINEM NA WIOSNĘ ale wiem, że trzeba umawiać się wcześniej. Czy pana Damiana nadal polecacie czy macie namiar na kogoś jeszcze? Znalazłam namiary na firma wimax ze skrzyszowa jak oni polecacie? Dzięki serdeczne

 

Ja tez podłączam się do tematu .Tez potrzebuję tynkarzy na zewnątrz.Aha i potrzebna ekipa do wybudowania tarasu .Polecacie kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wylewki robił Mirek i wyszło równiutko. Podkreslał to każdy kto był na budowie, że takie wylewki i tynki (Barnabas) rzadko się spotyka.

Wimax jest teraz u nas, na razie jest bardzo dobrze.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~MIESZKAMY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

dotarliśmy do mety, krótko mówiąc jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~MIESZKAMY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

dotarliśmy do mety, krótko mówiąc jest bardzo dobrze.

Nie gratulowałem na LM ale tutaj gratuluje :)

Powodzenia na nowej drodze życia,bo taką dom jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas wylewki robił Mirek i wyszło równiutko. Podkreslał to każdy kto był na budowie, że takie wylewki i tynki (Barnabas) rzadko się spotyka.

Wimax jest teraz u nas, na razie jest bardzo dobrze.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~MIESZKAMY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

dotarliśmy do mety, krótko mówiąc jest bardzo dobrze.

 

gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem odnośnie cieknącego komina ,Jest komin systemowy schidla obrobiony płytka klinkierowa i wszystko wskazuje ze fuga nasiąka woda i woda płynie pod płytka ,uszczelnienie komina było kilkakrotnie sprawdzane i poprawiane .Gdy się spojrzy od dołu to płytka jest sucha a woda wypływa z pod płytki jak wybrnąć z tego problemu.Zastanawiałem się już czy nie obić kominu struktonitem ma może ktoś z tym jakieś doświadczenie jak to się sprawdza i jak to wychodzi kosztowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jacek, szkoda, że jak byłam po kable to nie spytałam o kuchnię- obejrzałabym "na żywo":) U mnie nie będzie dużo miejsca i wyspa się raczej nie zmieści, ale taki blacik oddzielający salon- czemu nie? Szukam inspiracji....

 

Tutaj też masz bardzo ładną otwartą kuchnię zjedź na dół bloga i zobacz http://www.aga.i.pawel.mojabudowa.pl/ i tutaj jak zjedziesz niżej na blogu http://www.monikaislawek.mojabudowa.pl/?page=2

i tutaj http://www.piotr.arleta.mojabudowa.pl/

i tutaj http://www.ar-1lubuskie.mojabudowa.pl/

Może coś cię zainspiruje do swojego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...