Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej, ja mam pytanie do budujących się a właściwie do wybudowanych już macie taniego fajnego kafelkarza. Musimy do stycznia się wyprowadzić i chcemy mieć gotową chociaż jedną łazienkę a wszyscy obdzwonieni kafelkarze są pozajmowani albo chcą majątek za położenie kafelek w małej 2x3 łazience i nie oczekuję cudów.:sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Jak pod Tobą będą "fedrować" to zapewne będziesz na nią skazany z powodu szkód górniczych.To już chyba norma.

 

nie przesadzasz trochę?

 

jest chyba różnicą między 0 a 5 kategorią szkód górniczych, nie sądzisz?

i jedno i drugie to "szkody górnicze" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja, w namiarach jest nasz kafelkarz, pan Marek 721 079 770. Listopad ma zajęty ale nie wiem jak dalej. Polecam z całego serca. Uczciwy, pomocny i rzetelny. Wyglądało to na jakąś pułapkę :) i wyszło taniej niż zakładałem. w bardzo wielu rzeczach mi pomógł (ja na budowlance się nie znam). facet jest taki, że jak uparłem się nie kafelkować w kotlowni okolic przyszłej umywalki, to zrobił mi to gratis, bo go to męczyło:)

oczywiście uzgadniając to ze mną wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie, czy służebność (ewentualnie użyczenie przejazdu - adiqq wie o co mi chodzi) szerokości 3m wystarczy, żeby dostać PnB? Nie pytam jak jest w teorii i przepisach, tylko jak jest w Starostwie Powiatowym w Rybniku - czy muszą być 4 metry dojazdu czy wystarczą 3?

3 lata temu jak sie sadziłam o słuzebnośc to były 4m ale były odcinki gdzie było 3,50 i nikt płotu nie kazał przesuwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Witajcie. Mam pytanie, czy służebność (ewentualnie użyczenie przejazdu - adiqq wie o co mi chodzi) szerokości 3m wystarczy, żeby dostać PnB? Nie pytam jak jest w teorii i przepisach, tylko jak jest w Starostwie Powiatowym w Rybniku - czy muszą być 4 metry dojazdu czy wystarczą 3?

 

wg przepisów wystarczy 3m - drogę o takiej szerokości mam namalowaną w projekcie - o tym powinien wiedzieć projektant :)

ale juz samą służebność zrobiłem na 5m :p a drogę mam 4m :D

aha, to dotyczy stanu z 2008/2009 - nie wiem czy sie od tego czasu coś nie zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałam nadzieję (już po całym zamieszaniu), że mimo wszystko 3m byłoby ok. Jak się okazuje, człowiek może nie lubić swoich sąsiadów nawet zanim zrobi pierwszy wykop w ziemi. O masakro, jak sobie przypomnę wczorajszą rozmowę, to aż się nóż w kieszeni otwiera a pięść zaciska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq

Potrzebuje w trybie pilnym opróżnic piwnice w kamienicy - zagracona na maxa, a nie mam czasu zeby zając się tym osobiście

Znacie może jakąś firme która się czyms takim zajmuje?

trzeba by chyba załadować wszystko na wywrotke i wywiezć na wysypisko...

jakiego rzędu to mogą być koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, miałam nadzieję (już po całym zamieszaniu), że mimo wszystko 3m byłoby ok. Jak się okazuje, człowiek może nie lubić swoich sąsiadów nawet zanim zrobi pierwszy wykop w ziemi. O masakro, jak sobie przypomnę wczorajszą rozmowę, to aż się nóż w kieszeni otwiera a pięść zaciska...

 

jeśli chodzi o szerokość w mieście min to 3,5m na terenach wiejskich to min 3m tyle teorii :) reszta już niestety jest zmienna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje w trybie pilnym opróżnic piwnice w kamienicy - zagracona na maxa, a nie mam czasu zeby zając się tym osobiście

Znacie może jakąś firme która się czyms takim zajmuje?

trzeba by chyba załadować wszystko na wywrotke i wywiezć na wysypisko...

jakiego rzędu to mogą być koszty?

 

spróbuj dopaść złomiarzy...oni to zrobią za darmo i pewnie sporo posprzątają

btw. widzimy sie dziś na imprezie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...