Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ha ha Ja mam generalnie ten problem z głowy bo okna to fixy. A tarasówki mam juz odpowiednio wyregulowane :p

 

Ja wlasnie siedze (jak co wieczor;) przy stole, przy duuuuzym wykuszu (zlozonym z dwoch malych fixow i trzech duzych skrzydel) i jak wczoraj czulem powiewy chlodu tak dzisiaj nic nie czuje - jest elegancko i szczelnie! Dodam ze podnoszac oslonke dolnego zawiasu jest od przodu jedna srubka - ona tez odpowiada za docisk i tez ja trzeba dokrecic na maks (pojdzie o moze jeden obrot) - byle przy otwartym / uchylonym skrzydle, inaczej bedzie ciezko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,

sorki za :offtopic: , ale muszę zapytać, bo szukam rady :

 

czy ktoś za Was chorował na b o l e r i o z ę ( choroba po ugryzieniu kleszcza ) ?

 

Moj szwagier zlapal (na mojej dzialce swoja droga) - u niego to przebiegalo wyjatkowo lagodnie - bral przez 4 tygodnie antybiotyk, po 4 tygodniach badanie i wyszlo OK - i to wszystko - zadnych powiazan, problemow - caly czas funkcjonowal normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier dostal skierowanie do dermatologa (bo nie wiedzieli co to - jakies plamy mu sie na nodze pojawily) i ten mu przepisal antybiotyki. Zwykly najzwyklejszy dermatolog - pierwszy lepszy jakiego znalazl w przychodni :)

 

Ten "leczy" go podobnie a to prawdopodobnie wielkie nieporozumienie jest. :(

Nie można tego leczyć "na oko".

Powinno się wykonywać w czasie leczenia specjalne testy ( jakie są efekty leczenia ), aż do 100 % pewności, że wszystko ok.

 

Nie wykryta, nie leczona lub niewyleczona do końca borelioza jest wręcz katastrofalna w skutkach...

Łącznie z zejściem śmiertelnym.

Znam dwa takie przypadki - jedna osoba cudem przeżyła, druga niestety nie...

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "leczy" go podobnie a to prawdopodobnie wielkie nieporozumienie jest. :(

Nie można tego leczyć "na oko".

Powinno się wykonywać w czasie leczenia specjalne testy ( jakie są efekty leczenia ), aż do 100 % pewności, że wszystko ok.

 

Po 4 tygodniach mial badanie krwi - to pewnie ten test :) Wyszlo ze wszystko jest OK i nic wiecej z nim nie robili. Zyje do dzisiaj i wyglada zdrowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 tygodniach mial badanie krwi - to pewnie ten test :) Wyszlo ze wszystko jest OK i nic wiecej z nim nie robili. Zyje do dzisiaj i wyglada zdrowo :)

 

Dokładnie tak ma to wyglądać.

Ma być wykonany test po antybiotyku, co i jak.

Jak jest dalej źle - to kontynuuje się leczenie. Aż do skutku.

Trafił na dobrego lekarza.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia,

a czy wykonują jej te testy ?

Mogłabyś ją podpytać - jak się nazywają i gdzie je zrobić ?

 

Moja znajoma zmagała się z tą chorobą u syna, spróbuję jakoś się z nią skontaktować, ona jest co prawda z Lublina, ale zna sporo lekarzy z całej Polski. W razie czego możesz jeszcze znaleźć kontakty na jej stronie internetowej, bo założyła fundację: http://fundacja-bartek.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma zmagała się z tą chorobą u syna, spróbuję jakoś się z nią skontaktować, ona jest co prawda z Lublina, ale zna sporo lekarzy z całej Polski. W razie czego możesz jeszcze znaleźć kontakty na jej stronie internetowej, bo założyła fundację: http://fundacja-bartek.pl/

 

Oooo, bardzo proszę - dowiedz się czegoś, Kochana.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam,

to prośba do Ciebie : proszę, zapytaj szwagra co to za test i GDZIE to robił ???

 

Oj obawiam sie ze szwagier nie bedzie pamietal - szczerze mowiac to chyba nie zdawal sobie do konca sprawy na ile bolerioza jest powazna. A to wszystko robil tu w Wodzislawiu - wiec (niestety) nie sadze zeby byl to jakis specjalista od tego - ot zwykly lekarz. Widac mial duzo szczescia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos widzial gdzies, kiedys podobne szafki lazienkowe??? chcialabym cos takiego ale nigdzie nie moge znalezc. Maja byc dwie szuflady (ewentualnie jedna), maja byc dlugie z blatem, na ktory sie daje nablatowe umywalki. Wiekszosc takich szafek ma juz wbudowane umywalki zamiast blatu, a nie o to mi chodzi :(

%C5%82azienka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje jasnoszarne fugi w salonie, po kilku miesiącach życia z psem pod jednym dachem, wyglądają tragicznie. Właśnie zabieram się za ich czyszczenie i tak przyszło mi do głowy, czy może nie ma jakiś specyfików, którymi mogłabym je po wyczyszczeniu potraktować żeby tak szybko się nie brudziły? Natrafiłam narazie tylko na Atlas Delfin, ale nie wiem czy to się sprawdzi. Macie jakiś doświadczenie i możeci mi coś poradzić w tej kwestii? Nie uśmiecha mi się co miesiąc szorować na kolanach fug na 60m2 podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...