Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Czy ktos widzial gdzies, kiedys podobne szafki lazienkowe??? chcialabym cos takiego ale nigdzie nie moge znalezc. Maja byc dwie szuflady (ewentualnie jedna), maja byc dlugie z blatem, na ktory sie daje nablatowe umywalki. Wiekszosc takich szafek ma juz wbudowane umywalki zamiast blatu, a nie o to mi chodzi :(

 

wlasnie widze, ze obrazek sie nie wkleil :/ to jeszcze raz

 

http://ifotos.pl/zobacz/g199jpg_xepqseh.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktos widzial gdzies, kiedys podobne szafki lazienkowe??? chcialabym cos takiego ale nigdzie nie moge znalezc. Maja byc dwie szuflady (ewentualnie jedna), maja byc dlugie z blatem, na ktory sie daje nablatowe umywalki. Wiekszosc takich szafek ma juz wbudowane umywalki zamiast blatu, a nie o to mi chodzi :(

%C5%82azienka

 

skoro nie idzie tak to niech bedzie tak :]

http://ifotos.pl/zobacz/g199jpg_xepqseh.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos widzial gdzies, kiedys podobne szafki lazienkowe??? chcialabym cos takiego ale nigdzie nie moge znalezc. Maja byc dwie szuflady (ewentualnie jedna), maja byc dlugie z blatem, na ktory sie daje nablatowe umywalki. Wiekszosc takich szafek ma juz wbudowane umywalki zamiast blatu, a nie o to mi chodzi :(

łazienka

 

A jedna czy dwie umywalki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje pomocy elektryka !!! kto uzywal/uzywa starownikow F&F do rolet ?? bo mi sie jeden zwiesil i jest DUPA !!! od 2 tyg nie otwiera mi sie roleta w salonie ;( kiedys mialam taki problem w sypialni ale mi to szczerze mowiac wisialo bo i tak cale lato sie tam chodzilo tylko wieczorami ... ale w salonie troche mnie to wqrwia ...

moze jakas rada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja potrzebuje pomocy elektryka !!! kto uzywal/uzywa starownikow F&F do rolet ?? bo mi sie jeden zwiesil i jest DUPA !!! od 2 tyg nie otwiera mi sie roleta w salonie ;( kiedys mialam taki problem w sypialni ale mi to szczerze mowiac wisialo bo i tak cale lato sie tam chodzilo tylko wieczorami ... ale w salonie troche mnie to wqrwia ...

moze jakas rada ??

 

Wymienic na sprawny ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Jasek, my w tym samym dniu, w którym zgłosiliśmy zakończenie budowy w PINB, złożyliśmy wniosek w UM o nadanie numeru. Zarówno pani w Urzędzie, jak i w nadzorze powiedziała, że można to od razu zrobić. A jak już był nadany numer, to się zameldowaliśmy. Na numer czekaliśmy tylko tydzień. Ale niestety nie pamiętam, co tam jeszcze do tego wniosku było (to było rok temu), chyba mapki z geodezji, ale można wszystko na miejscu w UM załatwić - bo rozumiem, że Ty pod UM należysz? Myślę, że od roku nic się nie zmieniło.

 

pisałem o tym nie raz - numer można nawet na pustą działkę sobie nadać - taki sam numer po tym przechodzi na dom - uniknie sie w skrajnych przypadkach czekania, tak jak w twoim przypadku Jasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neszka a nie latwiej by bylo pokazac to stolarzowi ?? imho kazdy ci taka zrobi ... na dodatek idealnie na wymiar :)

 

mea w ostatecznosci tak zrobie, ale wole zawsze widziec co biore, juz kiedys korzystalam z pomocy stolarza w taki sposob i kicha, zrobil to po swojemu a nie po mojemu i to byl jeden z lepszych stolarzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj raczej nie stolarza a kamieniarza trzeba zresztą drewno które nadaje się do łazienki na blat będzie w podobnej cenie jak kamień ewentualnie konglomerat lub jakieś tworzywo może być szyba ale jakaś gruba i hartowana choć to i tak ryzyko że jak coś spadnie to od razu strzeli

 

A widziales zdjecie???? Bo ni z gruchy ni z pietruchy wyjezdzasz z jakims kamieniarzem... z tego co ja wiem to kamieniarze nie robia drewnianych szafek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neszka mozesz pojsc na sposob - pokaz stolarzowi fote i powiedz ze jak bedzie to tak wygladac to zaplacisz :)

 

a tak na powaznie to mozesz szukac jeszcze po zdjeciu - odnajdz kto jest autorem tej stylizacji i tak moze dojdziesz do firmy ktora zrobila ta szafke ... chyba ze to tylko prezentacja komputerowa to masz zagwozdke :)

 

a tak swoja droga to wyrabisty pomysl z wanna przy oknie :D pomijam fakt ze bedzie wiecznie uciaprane ... ale wyglada bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...