Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Witam

Czy możecie polecić jakąś sprawdzoną ekipę budowlaną ? Szukamy kogoś kto zbuduje dom od fundamentów aż po dach.

My dotarliśmy między innymi do ekipy Pana Artura Szwedy z Wodzisławia ,czy ktoś korzystał z ich usług ?

pozdrawiam

 

Ja moge polecic ekipa budowlana P.Prusowski 600411750 - tylko nie wiem czy sie podejmie bo mieszka w Syrynii - małe problemy byly ale w miare ok

dekarzy nie bede polecał bo wystarczy ze ja straciłem z nimi spoooro nerów

instalacje elektryczne, alarmowe (ja mam tez inteligenty dom) P. Tomek 607935433 http://www.detronic.com.pl - bez zadnych problemów

wylewki i ocielenie dachu (sufity podwieszane) P. Zbyszek 502424402 - chociaz ocieplenie i sufity robil P. Krzysiek 691162763 jak podwykonawca ale moge go spokojnie polecic

Płytki - P.Janek 798549491 - nie za tani ale bardzo dokładny

Mam nadzieje ze sie nie obraża ze podaje ich numery :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś jeszcze ma namiary na kogoś taniego od szyby hartowanej , panel szklany ( nie wiem jak dokładnie sie to nazywa) miedzy meble kuchenne Podeślijcie jakies namiary .Potrzebuje na wczoraj.

Nowy1 poszło na priv .

Pozdrawiam

 

Ps. Czy ma ktoś do sprzedania używane deski szalunkowe ok 3m3 i stemple dług ok. 250 cm w ilości ok 35 szt?

( Mogę odebrać własnym transportem ) Proszę o info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do sprzedania 9 parapetów stalowych zewnętrznych z zakończeniami PCV, wykonanych z blachy ocynkowanej.

Kolor biały, szerokość 25 cm. Długości: 57cm, 79cm,77cm, 76cm,128cm,130cm,148cm,151cm,149cm.

Niestety w wyniku pomyłki przy pomiarze okazało się,że są za wąskie, potrzebowałam parapetów o szerokości 30cm i te zostały.

Tel. 886190774 . Żory. Cena: 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ja odnośnie mojego wcześniejszego pytania.Słyszeliście coś o firmie Barnabas czy komuś robili wylewki??Bo się tak zastanawiam nam nimi ale słyszałam że nie są tani??Prosiłabym o więcej namiarów na inne firmy jak znacie.Chodzi oczywiście o wylewki.Dziękuje i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ja odnośnie mojego wcześniejszego pytania.Słyszeliście coś o firmie Barnabas czy komuś robili wylewki??Bo się tak zastanawiam nam nimi ale słyszałam że nie są tani??Prosiłabym o więcej namiarów na inne firmy jak znacie.Chodzi oczywiście o wylewki.Dziękuje i pozdrawiam.

 

Adam Jędrzejczyk, tel. 697993310. Robił wylewki wielu osobom tu na forum, rówieniż mi. Ja polecam. Jak cenowo teraz nie wiem, trzeba zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postaram sie wrzucic jeszcze dzis tez numer do moich wylewkarzy z Zywca bo obiecalam, ale nie moge znalezc mojego notesu z wszystkimi kontaktami o_O Normalnie wcielo... Tak to jest niestety jak sie mieszka na jednym pokoju w trojke :/ wszedziej wszystko, wiec wybaczcie mi, ze tak dlugo ale dzisjuz konkretnie tego poszukam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam a co cie napadło z tym złem. :no: Ledy zło, telefon dotykowy zło. :p To chyba przez ta zima. ;)

 

Stary sie robie i jak kazdego starucha - wkurzaja mnie nowosci ;)

 

A wracajac do forum!

 

Gdzie w okolicy mozna kupic systemy poreczy schodowych ? Podobaja mi sie tego typu:

 

http://alebudowa.pl/uploads/image/schody/schody_na_beton_2x.jpg

 

http://www.marchewka.pl/html2012/zdjecia/realizacje/1_8/500/MS-38_schody_drewniane-1.jpg

 

Czyli polaczenie drewna z nierdzewka (czy tam ew. stala ocynkowana)

 

Mozna gdzies takie u nas kupic? Nie interesuja mnie namiary na stolarzy bo zdzieraja na tym niemozliwie :-) Gotowe systemy na allegro tego typu kosztuja 300-400 pln / mb, ja ich potrzebuje ok 4mb + ~2mb poreczy mocowanej do sciany. Ale wolalbym gdzies na miejscu zobaczyc, pomacac i zamowic niz wysylkowo :)

 

EDIT: Poki co bardzo mi sie podoba http://www.alleschody.pl, przyzwoite ceny i ladny system (40x40 kwadrat). Znacie takie sklepy w okolicy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balustrady robia w Rybniku niedaleko Franciszkanow, ale czy akurat takie to nie wiem. Jeszcze tak daleko nie jestesmy wiec sie nie orientowalam. Ale mam na oku to miejsce. Ja tez mam na oku cos podobnego wiec jak znajdziesz to podziel sie informacja ;] Mnie tylko interesuja bez drewna, tylko chromowane ale cos wlasnie w podobnym stylu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balustrady robia w Rybniku niedaleko Franciszkanow, ale czy akurat takie to nie wiem. Jeszcze tak daleko nie jestesmy wiec sie nie orientowalam. Ale mam na oku to miejsce. Ja tez mam na oku cos podobnego wiec jak znajdziesz to podziel sie informacja ;] Mnie tylko interesuja bez drewna, tylko chromowane ale cos wlasnie w podobnym stylu.

 

W tym systemie mozesz wybrac wersje 100% z nierdzewki - cena podobna. Troche sie naszukalem i najsensowniejsze sa oferty (z systemu 40x40 bo taki mnie interesuje):

 

http://www.alleschody.pl/system-40-x-40,sk,68

 

LUB:

 

http://chrom-system.pl/

 

Oboje sprzedawcy reklamuja sie tez na allegro :-)

 

40x40 kwadrat jest troche drozszy od fi42 (okraglych) - drozsze sa szczegolnie kolanka. Ale ja musze miec kanciate ;) Balustrada wyglada o tak:

 

http://www.chrom-system.pl/94-324-thickbox/slupek-nr-1.jpg

 

Porecz jak pisalem wczesniej - moze byc z profila 40x40 z nierdzewki zamiast z drewna ale mi sie osobiscie bardziej podoba drewniana - polakierowana tym samym lakierem co schody bedzie ladna :)

 

Ja mam 2mb poreczy mocowanej do sciany, dalej 2,5mb pelnej balustrady na biegu schodow i potem 1mb pelnej balustrady na pietrze. Policzylem sobie wszystkie elementy i wychodzi ok. 1,6k pln :) Wyslalem jeszcze zapytania ofertowe - moze dadza jakis dodatkowy rabacik ;)

 

Same schody (16 stopni 110cm x 30cm) + podest (2,2 x 1,1mb) bez podstopnic, debowe klasa A+ (najlepsza) z litego debu 40mm to ok 3k pln :) Do tego kolki, lakier i obrobka dookola stopni - w 4k sie na pewno zmieszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, my mamy schody granitowe wiec balustrada z drewnem nie wchodzi w gre. Bardziej nastawiamy sie na chrom. Juz gdzies widzialam na allegro takie co by mnie zadowalaly ale chcialabym jeszcze tak jak piszesz zobaczyc na zywo :)

 

Tam tez sobie mozesz wybrac albo poler (na lustro - wyglada wtedy jak chrom) albo satyna (szlifowana / matowa). Ja wole satyne, poler to dla mnie troche "odpust" ;) Jak widze czasem cale ogrodzenia co sie swieca jak psu jaja to mnie ogarnia smutek ze w narodzie gust umiera! :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam tez sobie mozesz wybrac albo poler (na lustro - wyglada wtedy jak chrom) albo satyna (szlifowana / matowa). Ja wole satyne, poler to dla mnie troche "odpust" ;) Jak widze czasem cale ogrodzenia co sie swieca jak psu jaja to mnie ogarnia smutek ze w narodzie gust umiera! :bash:

 

hehe no mi by chyba tez bardziej matowe odpowiadaly :) mniej palcow widac a co za tym idzie mniej czyszczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no mi by chyba tez bardziej matowe odpowiadaly :) mniej palcow widac a co za tym idzie mniej czyszczenia :)

 

Wlasnie dostalem oferte i wychodzi to 1580 pln z wysylka (system "kwadrat") - kolanko laczace balustrady pozioma na pietrze i skosna na biegu schodow spawaja dokladnie pod podany kat wiec nawet lepiej niz na alleschody, bo tam daja "kolanko przegubowe" za 200 pln. Trzeba zaprzegnac Dage do policzenia jaki mamy kat na schodach ;) Gdzies do miesiaca to bede montowal - pochwale sie fotami jakby kogos interesowal temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balustrady robia w Rybniku niedaleko Franciszkanow, ale czy akurat takie to nie wiem. Jeszcze tak daleko nie jestesmy wiec sie nie orientowalam. Ale mam na oku to miejsce. Ja tez mam na oku cos podobnego wiec jak znajdziesz to podziel sie informacja ;] Mnie tylko interesuja bez drewna, tylko chromowane ale cos wlasnie w podobnym stylu.

 

firma obok Franciszkanow : http://elementybalustrad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...