Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

witam, tym razem pytanie do cheferen - ja przez to, że miałem złożone dokumenty do PINB - projekt zamienny w 2 egz. składałem w PINB po wcześniejszym uchyleniu decyzji Wydziału Architektury w związku z prowadzonym postępowaniem przez PINB. I w tym przypadku wogóle omija się wydział Architektury, bo sprawę prowadzi PINB ............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Używałem je na suficie,dokładnie taśmy FF,narazie zero pęknieć,aczkolwiek fachman narzekał na nie przy narożnikach wklęsłych,że za twarde ;)

 

FF co to? Chyba nie stair-flex - te masz opisane tutaj: http://www.europrofil-2.pl/pdf/574743_1.pdf

 

Ja uzywam tuff-tape na laczenia plaskie i mid-flex na wszystkie narozniki wew i zew. Drogie cholerstwo (85 pln / 30m mid-flexa i 40 pln / 30m tuff-tape) ale narozniki wychodza przepieknie - samo plytowanie pod wzgledem naroznikow mialem zrobione mocno "tak sobie" - z mid-flexem wszystko wyglada perfekt, a wygoda w stosowaniu w porownaniu do naroznikow aluminiowych jest nieporownywalna! Po prostu robota idzie jak szalona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
FF co to?

 

Ja uzywam tuff-tape na laczenia plaskie i mid-flex na wszystkie narozniki wew i zew. Drogie cholerstwo (85 pln / 30m mid-flexa i 40 pln / 30m tuff-tape) ale narozniki wychodza przepieknie - samo plytowanie pod wzgledem naroznikow mialem zrobione mocno "tak sobie" - z mid-flexem wszystko wyglada perfekt, a wygoda w stosowaniu w porownaniu do naroznikow aluminiowych jest nieporownywalna! Po prostu robota idzie jak szalona :)

Walnelo mi się ;) Zamiast ff miało być tt czyli tuff-tape :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do armatury łazienkowej to kludi (nawet ten z najtańszych serii) jest perfekcyjny, a deante słaby.

 

piec na ekogroszek kupiłem dopiero po przeczytaniu całego internetu :)

padło na RBR 17kw ze sterownikiem e-coal. jest o tyle wyjątkowy, że ustawia się tylko sposób regulacji temperatury, zadaną temperaturę, natomiast proces spalania piec reguluje sobie sam. Żadnych kombinacji ile nadmuchu, a ile podawania węgla.

sprzedał mi go forumowicz minertu, maniaka w tym temacie.

http://www.minertu.eu/

nie, nie jestem u niego na procencie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FF co to? Chyba nie stair-flex - te masz opisane tutaj: http://www.europrofil-2.pl/pdf/574743_1.pdf

 

Ja uzywam tuff-tape na laczenia plaskie i mid-flex na wszystkie narozniki wew i zew. Drogie cholerstwo (85 pln / 30m mid-flexa i 40 pln / 30m tuff-tape) ale narozniki wychodza przepieknie - samo plytowanie pod wzgledem naroznikow mialem zrobione mocno "tak sobie" - z mid-flexem wszystko wyglada perfekt, a wygoda w stosowaniu w porownaniu do naroznikow aluminiowych jest nieporownywalna! Po prostu robota idzie jak szalona :)

 

Temat z taśmami dość stary - noo na pewno od 6 lat wygoda w pracy bez porównania cena no cóż nic darmo :) niestety Adam na dużych sufitach i przy sporej pracy płyt np 40m2 po całości może się fragmentami odkleić u mnie na odcinku 2-3cm w 2 miejscach, jest to temat do poprawy - sama taśma nie pękła ale podkleić ją trzeba będzie przy następnym malowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie robic KG na poddaszu to POLECAM tasmy strait-flex. Wlasnie zaczalem spoinowac i tasmy sa fantastyczne - idealnie wyprowadzone narozniki i robota idzie super szybko - ponoc nie ma nic lepszego na rynku - nic nie ma prawa pekac hm.. Zobaczymy :)

 

u nas jak robili plyty to robili na tasmie TUFF-TAPE ... ponoc ta jest najlepsza :D po roku czasu musze przyznac ze chyba wiedzieli co robia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzę, że chyba nikt nie stosował ogrzewania ściennego jutro do mnie przychodzą instalatorzy i będą układać rurki, mam nadzieje, że te ogrzewanie się sprawdzi. Koniecznie chciałam uniknąć kaloryferów a ogrzewanie kanałowe jest zdecydowanie droższe od ściennego.

Ale jak ktoś ma takie rozwiązanie to proszę o opinię :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widzę, że chyba nikt nie stosował ogrzewania ściennego jutro do mnie przychodzą instalatorzy i będą układać rurki, mam nadzieje, że te ogrzewanie się sprawdzi. Koniecznie chciałam uniknąć kaloryferów a ogrzewanie kanałowe jest zdecydowanie droższe od ściennego.

Ale jak ktoś ma takie rozwiązanie to proszę o opinię :yes:

 

Podobno ścienne jest fajne :) ale nie myślałaś o podłogówce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ścienne jest fajne :) ale nie myślałaś o podłogówce ?

 

Komfort przy sciennym jest pomiedzy podlogowka, a kaloryferami. Dla mnie powazna, wrecz dyskwalifikujaca wada jest praktycznie niemoznosc powieszenia czegokolwiek na scianach. Chyba ze kazda sciana jest naprawde *dokladnie* obfotografowana z siatka miar :-) A i tak przy kazdym wierceniu w scianie kupa w majtach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parterze będzie podłogówka, na piętrze ogrzewanie ścienne a dlatego się zdecydowaliśmy na takie a nie inne ogrzewanie ponieważ na podłodze będziemy mieć podłogę drewnianą (mozaikę) jest taka folia która się przykłada do ściany i pokazuje gdzie idą rurki, ale i tak zrobię dokumentację fotograficzna heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...