Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

i sporo doplacic ... na mikolowskiej zyczyli sobie 65 za rokle!! ja placilam po 44 :)

Pewnie dlatego że tam sprzedają oryginalną amerykańską a Ty kupiłaś polską albo chińską podróbę :) noooo ale masz taniej :D - aż jutro zadzwonię i zapytam czy faktycznie mają w takiej cenie czy tylko piszesz dla samej idei ? ( bo z tego co pamiętam płaciłem więcej )

aaaa i mam jeszcze jedno pytanie czy kupowałaś tą taśmę jak się budowałaś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Na parterze będzie podłogówka, na piętrze ogrzewanie ścienne a dlatego się zdecydowaliśmy na takie a nie inne ogrzewanie ponieważ na podłodze będziemy mieć podłogę drewnianą (mozaikę) jest taka folia która się przykłada do ściany i pokazuje gdzie idą rurki, ale i tak zrobię dokumentację fotograficzna heheh

Można też spryskać ścianę wodą z spryskiwacza takiego np do kwiatków ( oczywiście w sezonie grzewczym ) i patrzeć gdzie wysycha najszybciej :p no i wiercić tam gdzie jest mokro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że tam sprzedają oryginalną amerykańską a Ty kupiłaś polską albo chińską podróbę :)

 

Lol, widze ze zabolalo :D

 

Ja kupilem jeszcze taniej - i to nie zadna chinszczyzna tylko oryginal. A ze tanio? Coz, allegro. Lokalne sklady ZAWSZE maja takie "duperelki" wykonczeniowe znacznie drozej.

 

BTW. Na moim mid-flexie byla cenowka 95 pln a ja ja za 83 dokladnie kupilem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, widze ze zabolalo :D

 

Ja kupilem jeszcze taniej - i to nie zadna chinszczyzna tylko oryginal. A ze tanio? Coz, allegro. Lokalne sklady ZAWSZE maja takie "duperelki" wykonczeniowe znacznie drozej.

 

BTW. Na moim mid-flexie byla cenowka 95 pln a ja ja za 83 dokladnie kupilem ;)

 

A co miało zaboleć ?? ehhhh Adam czy Ty naprawdę myślisz że to ma jakieś znaczenie czy raz na 10 czy może 20lat wydasz 40 czy 100zł ??? wyluzuj :D:D:D ale żeby oszczędzić kolejnej jałowej dyskusji i ku Twojej radości powiem że baaaaaardzooooo mnie to boliiiiiii że zapłaciłem więcej od Ciebie :D:D:D:D:D ehhhhhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co miało zaboleć ?? ehhhh Adam czy Ty naprawdę myślisz że to ma jakieś znaczenie czy raz na 10 czy może 20lat wydasz 40 czy 100zł ??? wyluzuj :D:D:D ale żeby oszczędzić kolejnej jałowej dyskusji i ku Twojej radości powiem że baaaaaardzooooo mnie to boliiiiiii że zapłaciłem więcej od Ciebie :D:D:D:D:D ehhhhhhh

 

Tu 40, tam 100 i w ciagu roku czy budowy / remontu zbiera sie pare tysiakow :)

Na cale poddasze pojdzie mi lekko szacujac ~10 rolek. x 20 pln to juz nie 40, a 200 pln ;) A to tylko glupie tasmy.

 

I sadze ze raczej Cie zabolalo ze ktos znalazl taniej, niz ze oszczedzil te "pare zloty" ;) Bo chinskich podrobek tych tasm jeszcze nie widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślała, że tylko ja taka skąpa jestem i oszczędna, dużo kupuje na allegro nie wspomnę jak kupowaliśmy kamień naturalny jak wszystkich wykiwałam haha

 

Bo w skali calej budowy te "drobnostki" ukladaja sie w tysiace, a nawet dziesiatki tysiecy PLN. Na samych "pierdolach" typu folia dachowa i wszystkie "drobne" akcesoria do dachu zaoszczedzilem z dobre 2-3k pln kupujac na allegro, a rabaty w hurtowniach mam juz najwyzsze z mozliwych. Na welne mialem 56% rabatu, na okna i kolnierze fakro - 31% (kto mial wiecej no! ;-) Jak ktos ma kasy w brud to "wystarczy zajechac na mikolowska w rybniku", jak ktos woli za oszczedzona kase miec darmowe wypasione wakacje to szuka gdzie taniej :-) Jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby jakis produkt w sklepie/hurtowni byl tanszy niz na allegro, a zakupy allegrowe sa dla mnie o wiele wygodniejsze. Klikam, place, zwykle wybieram dostawe do swojej firmy gdzie zawsze ktos jest i paczke odbierze i voila. Nie trzeba jezdzic i uzerac sie ze sprzedawcami, magazynierami etc :D A placac przez alior synca mam jeszcze 5% zwrotu za wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widze, ze wrocil zlosliwy Gingeros... oj brakowalo nam Twoich docinek :D

 

Ja prawie wszystko kupuje na allegro. Na samym kablu elektrycznym podziemnym zaoszczedzilam.... 600zl. Cala elektryka wyszla mnie taniej o 2000.

To sa dosc duze kwoty niestety i trzeba przyznac, ze allegro jest najtansze. Na wszystkim co kupilismy na allegro w sumie juz zaoszczedzilismy prawie 10000. A jeszcze dwie lazienki przed nami... I nie gadaj mi Gingeros, ze raz na 10 - 20 lat 10000 taniej nie ma znaczenia bo chyba nikt w to nie uwierzy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się pochwalę ostatnio zakupiliśmy kafelki w Castoramie była wyprzedaż mozaika szklana na m2/wchodziło 11 szt. 1 szt. UWAGA 4 zł, na allegro ta sam mozaika UWAGA 32 zł szt. oczywiście kupiliśmy bez zastanowienia.

Instalator co miał nam kłaść ogrzewanie ścienne powiedział mi, że załatwi taniej rurki ( z REHAŁA) bo ma rabaty blablabla on dostał 33% ja 43% od ceny z katalogu, tak samo okna dachowe dachówkę itd.... naprawdę kupę kasy idzie zaoszczędzić, a zanim kupiliśmy dachówkę to pół roku się do tego przymierzaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że tam sprzedają oryginalną amerykańską a Ty kupiłaś polską albo chińską podróbę :) noooo ale masz taniej :D - aż jutro zadzwonię i zapytam czy faktycznie mają w takiej cenie czy tylko piszesz dla samej idei ? ( bo z tego co pamiętam płaciłem więcej )

aaaa i mam jeszcze jedno pytanie czy kupowałaś tą taśmę jak się budowałaś ??

 

65 to byla najnizsza cena w rybniku a obdzwonilam wszystkie znane mi adresy ... czy akurat tam bylo po tyle - nie bede sie spierac ... fakt jest taki ze kupilam oryginalne TT za 44 zeta i bralam tego bagatela 18 rolek !!! /chyba cos z tego potem odsprzedalam szymonowi jak dobrze pamietam bo robil u znaomych i potrzebowal ...

 

czy kupowalam jak sie budowalam ?? a niby kiedy mialam kupowac ?? teraz ?? a moze jak dzialki szukalam ?? zadajesz conajmniej dziwne pytania :)

kupowalam to gdzies okolo lipca-sierpnia 2011 ... wtedy szymon robil u nas wykonczeniowke :) i wtedy w co drugim sklepie/skladzie/hurtowni na pytanie o tasme tuff-tape reagowano pytaniem - CO TO ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze wlasnie implementuja bo jakos od 13 lutego ma allegro miec nowa twarz... to pewno bedzie sie wiazac z pewnymi przerwami i usterkami. Raczej rzadko sie zdarza wdrozyc taka zmiane bez komplikacji

 

Nieeee - to "zwykly" atak DoS :( Raz na jakis czas ping wraca, ktos ich atakuje :-) Ale faktycznie 13-go lutego ma byc nowy design, na forach juz wrze - wszyscy ostro po nich jada za zmiany (no ale tak zawsze bylo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wszyscy sa nastawieni anty a jeszcze nawet nie wiedza jak to bedzie wygladac :/ ale zmiany zawsze budza lek :D ludzie boja sie nowosci hehe. Akurat wiem cos o tym siedze w branzy informatycznej i nowe oprogramowanie zawsze spotyka sie z krytyka... a potem zawsze jakos to jest... koniec koncow jak przychodzi kolejne oprogramowanie to wszyscy nagle stwierdzaja, ze tamto przeciez jest cool i po co znow zmieniac... i tak w kolko ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no wszyscy sa nastawieni anty a jeszcze nawet nie wiedza jak to bedzie wygladac :/ ale zmiany zawsze budza lek :D ludzie boja sie nowosci hehe. Akurat wiem cos o tym siedze w branzy informatycznej i nowe oprogramowanie zawsze spotyka sie z krytyka... a potem zawsze jakos to jest... koniec koncow jak przychodzi kolejne oprogramowanie to wszyscy nagle stwierdzaja, ze tamto przeciez jest cool i po co znow zmieniac... i tak w kolko ;]

 

Taka sama panika jest z mbankiem.. Ale tutaj moim zdaniem slusznie - wyglada koszmarnie. Stary interfejs mbankowy byl prosty i przez to wygodny. A teraz wszedzie wykresiki, graficzki, banerki, reklamy i inne latajace ajaxowo-javowe gowna - dla mnie koszmar :( Cena postepu :p Ale troche idziemy w offtopic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dorzucę swoje 5 groszy- nie wszystko zawsze na allegro jest najtaniej. Czasem koszt transportu dodany do najtańszego wyrobu sprawia,że cena robi się porównywalna do zakupu w niektórych sklepach. Jeśli mam porównywalnie - wybiorę zakup "na żywo" , gdzie mogę pomacać, sprawdzić no i mam bezproblemową gwarancję. Na allegro niekiedy ( w przypadku wadliwego towaru) z reklamacją są mała problemy, a jeśli chodzi o czas to na pewno zakup bezpośredni wygrywa. Dużo kupuję na allegro, szukam ZAWSZE najtańszych ofert - i zawsze znajduję -ale zdarza mi się porównywać ceny w wielu sklepach i hurtowniach ( mam na to czas ) i powiem tak: kto lubi szybkie zakupy- polecę allegro bo szybko i na miejscu, no i tanio . Kto lubi obejrzeć, pomacać, wybierać- MUSI połazić po sklepach i wybrać dla siebie odpowiednio , niekoniecznie drogo ( są promocje). Ostatnio oglądałam farby i tapety i nie powiem , że na allegro jest najtaniej. Jak doliczę kuriera to wychodzi porównywalnie jak w hurtowni, a tu mogę ew. wymienić, oddać itp. Zresztą co kto lubi- nie ma reguł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...