Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość adiqq
To byl tylko przyklad - w miejsce "elmagra" moze sobie wstawic dowolne pytanie ;)

 

EDIT: widze ze google jednak zle to troche interpretuje i szuka w calym forum muratora ;( No to mozna po prostu wpisac:

 

""

 

Tez znajdzie :)

 

ja akurat z przyzwyczajenia wpisuję na odwrót - też działa, tzn

site:forum.muratordom.pl rybnik szukana fraza

:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej, parę osób jakiś czas temu pytało mnie o namiary na tartak. Mam tylko numer telefonu: 604619837. Nie pytajcie mnie gdzie ten tartak, ale nie wiem (może to śmieszne, ale nie znam szczegółów, nawet nazwiska pana od tego telefonu, ale to był namiar od wykonawcy dachu.)

a co do szukania, to dzięki, wypróbuję,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- jak odnowić /pomalować tynk drapany (tzw. gracpuc). Mamy wesele i chcielibyśmy pomalować stary tynk np na wrzos albo oranż.

GINGEROS- jaką farbą to zrobić ?? Wiem , że elewacyjną ale jaka najtrwalsza? Czy należy myć i gruntować przed malowaniem?? Jaką technikę obrać( tynk ma sporo wżłobień) żeby nie stracić rąk i cierpliwości?? Czy ktoś takowe coś robił ? Myślę o zwołaniu rodziny, szczotki do łap i ręcznie malować ale czy się da???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie- jak odnowić /pomalować tynk drapany (tzw. gracpuc). Mamy wesele i chcielibyśmy pomalować stary tynk np na wrzos albo oranż.

GINGEROS- jaką farbą to zrobić ?? Wiem , że elewacyjną ale jaka najtrwalsza? Czy należy myć i gruntować przed malowaniem?? Jaką technikę obrać( tynk ma sporo wżłobień) żeby nie stracić rąk i cierpliwości?? Czy ktoś takowe coś robił ? Myślę o zwołaniu rodziny, szczotki do łap i ręcznie malować ale czy się da???

jakąkolwiek z efektem tzw. aloesu - wiem że na pewno Nobiles i Kabe takie robią, Nobiles to na pewno silikonówka więc lepsza nie znam oferty Kabe ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z tych którzy się już wprowadzili czyta te forum. Ale zapytam. Czy zabezpieczaliście jakoś podłogę przed uszkodzeniami dopóki się nie wprowadziliście? Wiecie podłoga zrobiona , ściany też teraz tylko schody drzwi kuchnie itp i boję się żeby ktoś czegoś przypadkiem nie porysował i nie uszkodził ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas przydarzyła się taka zabawna sytuacja, że po położeniu podłóg pojawiła się konieczność gipsowania większości ścian i niekktórych sufitów.

rozłożyłem folię, a na nią kartony pozbierane ze sklepów. I nic się nie zniszczyło.

W twoim przypadku jak najbardziej zalecałbym kartony, przynajmniej na głównych traktach.

Kiedy wprowadzka? Może jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z tych którzy się już wprowadzili czyta te forum. Ale zapytam. Czy zabezpieczaliście jakoś podłogę przed uszkodzeniami dopóki się nie wprowadziliście? Wiecie podłoga zrobiona , ściany też teraz tylko schody drzwi kuchnie itp i boję się żeby ktoś czegoś przypadkiem nie porysował i nie uszkodził ?

 

Wszyscy radza a nikt nie spytal z czego ta podloga ;) Jak panele AC5 to nic nie trzeba specjalnie zabezpieczac. Jak drewniana - to niestety trzeba sie cackac bo moze sie porysowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rade .Na podłogę dam folie , a na to w miejscach często używanych kartony.I znaleźliśmy starą wykładzinę tez dobra rzecz. Mam tez następne pytanie.Czy ktoś kiedyś kupował na allegro kanapę , łózko albo narożnik. Ceny są tam okey ale nie wiem czy zdjęcia odzwierciedlają rzeczywisty wygląd i jakość .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje na allegro w zasadzie wszystko. Wlasnie kupilam dwie umywalki, baterie i mise WC i wszystko ok :D jak na zdjęciu a nawet fajniejsze. Polecam, ale ostroznie i z glowa. Najlepiej u sprzedawcow, ktorzy maja sklep i daja paragon lub fakture. No i zawsze przeciez mozna zwrocic towar w ciagu 10 dni bez podawania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...