Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

chodzilo mi raczej o standardowe zakupy na allegro :)

 

Nom nom. Ale ktoś zaczął temat od właśnie zakupu kompletu na allegro. Więc uczulam, że w tym wypadku zwrot prawdopodobnie nie będzie przysługiwał! :) Ja też kupiłem rogówkę na allegro - za ~2,1k pln, w Agacie z 5-6k pln minimum! Ale wcześniej jechałem gdzieś pod kalwarie żeby sobie ją zobaczyć na żywo - spodobała mi się więc zamówiłem ale z różnymi moimi fanaberiami - czyli oparcie z ekoskóry, siedziska z materiału, a nitka ciemno-szara (biała by zaraz się uwaliła) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Hej,

 

poszukuje sprawnej i niedrogiej ekipy od tynków wewnątrz masyznowych.

Bylabym wdzieczna o namiary, z teog co sie orientowałam ceny są od 21-24zl/m.

 

Dzieki za podpowiedzi

Zapytam szwagra bo właśnie jest na etapie tynków maszynowych w swoim domku.

 

Nie wiem czy tutaj tak wolno.

Gdyby ktoś szukał kociołka z podajnikiem do swojego domku to zapraszam.-------------------->>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Adiqq nie bądź taki :D w końcu ma wykupiony płatny profil. :D

 

wiem --> wyraziłem tylko swoje zdanie.....

a wiesz przecież że na punkcie sprzedawców jestem przeczulony

nawet tych "płatnych"...może powinienem napisać szczególnie tych "płatnych" :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Witajcie! Gdzie w okolicy można kupić tani garaż blaszany? Jeśli macie namiary, będę wdzięczna za odpowiedź. A może ma ktoś używany do odsprzedania?

 

poszukaj w ogłoszeniach na necie w regionie...ja znalazłem w swoim czasie w dziale ogłoszenia na http://www.rybnik.com.pl

nie musisz od razu kupować nowego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 3x5m blaszak i spoko starczyło miejsca.

Pamiętajcie o dobrym zakotwieniu do gruntu. Uzyłem do tegp prętu żebrowanego 12` pociętego na 80cm kawałki. Z jednej strony zagiąłem i od wewnątrz wbiłem w grunt i zagięciem zachaczyłem o dolny płaskownik. 4 kawałki na dłuższe boki i po 3 na krótsze. Przeżył 2 solidne wichury. Kupcie tez 4 bloczki betonowe na rogi. Bloczki wkopałem w grunt tak że wystawały ponad grunt ok 2cm Tak że blaszak stał wypoziomowany na bloczkach a prześwit między nim a gruntem był minimalny tylko dla wentylacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

W Praktikerze jest do 13-go akcja "wydajesz 200 dostajesz 50" czy jakos tak. Za kazde wydane 200pln (i rownowartosc) dostaje sie kupon na 50 pln do realizacji w kwietniu. Akurat mam do kupienia paneli za ~2k pln i zastanawiam sie - czy jest w tym jakis "knif" ? Cen paneli jeszcze nie porownywalem, regulamin promocji przejrzalem i nie wyglada zeby byly jakies kruczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga rzecz - pytanie do @Gingeros: olejowosk OSMO (wosk twardy olejny) - warto? Naczytalem sie samych pozytywnych opinii i chce polozyc na schody (wczoraj przywiozlem elementy - PIEKNE! jesionowe). Lakieru raczej nie chce ze wzgledu na slaba mozliwosc renowacji. Nie wiem na ile olej mi pociemni to drewno, minimalnie bym go pociemnil - czyli pierwsza warstwa osmo lazura w kolorze, a na to osmo wosk twardy olejny jako zabezpieczenie. Nie wiesz jak to potem jest z renowacja - czy lepiej jednak tylko dwie warstwy bezbarwnego? Na filmach dot. renowacji miejscowej to fajnie wyglada - troche kolorku, zapastowac, potem bezbarwny i nie ma sladu. Ale przeciez im wiecej warstw tym intensywniejszy kolor - wiec czy na "laczeniu" zeszlifowanego miejsca z nieszlifowanym nie powstana pozniej jakies dziwne przebarwienia, plamy ?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo :)

 

W Praktikerze jest do 13-go akcja "wydajesz 200 dostajesz 50" czy jakos tak. Za kazde wydane 200pln (i rownowartosc) dostaje sie kupon na 50 pln do realizacji w kwietniu. Akurat mam do kupienia paneli za ~2k pln i zastanawiam sie - czy jest w tym jakis "knif" ? Cen paneli jeszcze nie porownywalem, regulamin promocji przejrzalem i nie wyglada zeby byly jakies kruczki :)

 

Jest w tym taki knif, ze na kazde nastepne wydane 200 zl. przysluguje ci 50zl bon. Czyli de fakto zeby skorzystac z bonow, ktore uzyskasz za panel o wartosci 2k, musisz kupic towar o wartosci nastepnych 2k. Rodzice akurat kupywali tam drzwi wiec wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga rzecz - pytanie do @Gingeros: olejowosk OSMO (wosk twardy olejny) - warto? Naczytalem sie samych pozytywnych opinii i chce polozyc na schody (wczoraj przywiozlem elementy - PIEKNE! jesionowe). Lakieru raczej nie chce ze wzgledu na slaba mozliwosc renowacji. Nie wiem na ile olej mi pociemni to drewno, minimalnie bym go pociemnil - czyli pierwsza warstwa osmo lazura w kolorze, a na to osmo wosk twardy olejny jako zabezpieczenie. Nie wiesz jak to potem jest z renowacja - czy lepiej jednak tylko dwie warstwy bezbarwnego? Na filmach dot. renowacji miejscowej to fajnie wyglada - troche kolorku, zapastowac, potem bezbarwny i nie ma sladu. Ale przeciez im wiecej warstw tym intensywniejszy kolor - wiec czy na "laczeniu" zeszlifowanego miejsca z nieszlifowanym nie powstana pozniej jakies dziwne przebarwienia, plamy ?:)

 

Jeżeli to nie tajemnica to mógłbyś udostępnić namiary na na te elementy jesionowe na schody ?. Właśnie szukam czegoś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym taki knif, ze na kazde nastepne wydane 200 zl. przysluguje ci 50zl bon. Czyli de fakto zeby skorzystac z bonow, ktore uzyskasz za panel o wartosci 2k, musisz kupic towar o wartosci nastepnych 2k. Rodzice akurat kupywali tam drzwi wiec wiem :)

 

Ha! Masz rację. Po łebkach czytałem wcześniej ten regulamin - przeczytałem raz jeszcze i faktycznie tak jest. To dupa, nie promocja ;) Dzięki za otwarcie oczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie tajemnica to mógłbyś udostępnić namiary na na te elementy jesionowe na schody ?. Właśnie szukam czegoś podobnego.

 

Bierz w ciemno, mail do p. Norberta: kutrzeba (małpa) interia.pl, tel. 605781307

Jego profil na allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=1220116

 

Wysłałem chyba z 30 albo 40 ofert do wszystkich wystawców allegro i ten jest najsensowniejszy. Jest "średni" jeżeli chodzi o ceny ale większość tańszych wykonawców robi elementy ze śmieci (łączy po długości czyli na mikrowczepy - to jest syf!!). Pan Norbert wystawi Ci aukcje na allegro (możesz zapłacić przez alior sync i dostać 5% zwrotu;) wystawia faktury vat na wszystko z 23% vat (można odliczyć), bardzo szybko odpisuje na maila i ogólnie jest mega kumatym i przyjemnym facetem. Firma widać rodzinna (ojciec i syn - choć chyba ma jakichśtam pracowników) - warsztat niewielki ale dobrze wyposażony. Na miejscu chyba z godzinę z nim przegadałem, wysępiłem gratisowy klej na całość ;)

 

A ponieważ ja mam stopnie i podstopnice z tego samego materiału (4cm jesion) i stopień z podstopnicą łączony jest "na równo" (bez podfrezowania stopnia od dołu) - on jako jedyny zrobił mi za grosze (50 pln!) frezy pod lamelki (takie lepsze odpowiedniki kołków) na wszystkich elementach. Nikt inny mi tego nie chciał zrobić, a jak już dał oferte to za pareset pln. Dzięki temu poskładanie tych stopni równo i prosto to jak składanie mebli w IKEA :-) To też świadczy o tym że ma lamelownicę, więc dobrze wyposażony warsztat :) Marudziłem mu z nietypowym frezowaniem paru elementów i nic nie marudził - wszystko zrobił tak jak chciałem.

 

Ogólnie jestem mega zadowolony i mogę Ci go polecić w ciemno! Jakby co to mu powiedz że masz namiar od Adama z Wodzisławia co chciał u niego zostawić żonę bo ledwo się pomieściłem w aucie z tymi schodami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...