Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Gość adiqq
Heh - wyglada ze faktycznie chca Was przymusic do segregacji! Tylko nic nie pisze o karach jak nie bedziesz sortowal tylko wszystko wrzucal do smieci "wspolnych" :-) U nas jest tak ze jak masz zgloszona segregacje, a stwierdza, ze nie segregujesz (bo np butelki sa we "wspolnym" pojemniku) to nakazuja placic jak za smieci niesegregowane.. Moze po prostu trzeba u Was to samo zastosowac ;-)

 

kolega już mi doradził, żeby nie składać deklaracji jak nie chcą wpisywać 15zł, a potem jak nie będę segregować, to mi karnie dzwigną na 15zł :p

no ale poczekam jeszcze na odpowiedź z urzędu wojewódzkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich,

mam pytanko z gatunku ktokolwiek słyszał, ktokolwiek zna: pracownia projektowa Magna Katarzyna Hapak z Orzesza

- szukałem opinii o nich ale nigdzie nic nie ma. Może ktoś z Was miał z tą pracownią jakąś styczność i czy warto zlecić im pracę. Szukam oferty na adaptację i zmiany w projekcie i od nich dostałem ofertę. Oferta jest o co najmniej 1/3 tańsza od innych ofert i dlatego pytam czy to nie jest jakaś mina żebym nie marnował czasu i kasy?

Z góry serdecznie dziękuję za info:-)

Powodzenia dla Wszystkich przy swoich inwestycjach!

Pozdr.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanko z gatunku ktokolwiek słyszał, ktokolwiek zna: pracownia projektowa Magna Katarzyna Hapak z Orzesza

- szukałem opinii o nich ale nigdzie nic nie ma.

Pozdr.

A.

 

firmy nie znam, ale ponieważ nie ma nawet strony internetowej masz jedno wyjście, oprócz czekania na opinie forumowiczów, poprosić panią o zdjęcia realizacji

mamy na Śląsku świetnych projektantów, to tylko kwestia w jakim stylu chce się budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody z jastrzębia:

 

Michałki z Wawelu!

 

PS. przyszedł mi ten olejowosk kolorowy i narazie to jestem w szoku po pierwszym wymalowaniu jakie to brzydkie - zupelnie inne niz na zdjeciu ;( Ale jest szansa ze jak wyschnie, ew. po drugim malowaniu - nabierze wlasciwego odcienia ;) Oczywiscie testuje narazie na jakims scinku :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmy nie znam, ale ponieważ nie ma nawet strony internetowej masz jedno wyjście, oprócz czekania na opinie forumowiczów, poprosić panią o zdjęcia realizacji

mamy na Śląsku świetnych projektantów, to tylko kwestia w jakim stylu chce się budować

 

Wiesz co, mnie nie chodzi o styl bo projekt mam już wybrany. Chodzi mi o kilka zmian w tym projekcie i adaptację do moich WZ.

Ewentualnie jeśli możesz mi podać namiar do tych konkretnych projektantów ze Śląska to będę wdzięczny.

Dzięki i pozdr.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...