Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Co dobrego wsypać do fundamentu ( żeby się dobrze zagęszczało) i gdzie kupić ?

Obdzwoniłam chyba większość lokalnych firm i tych co wożą kruszywa i każdy mówi co innego. Jak chcę żółty piasek z Gardawic( 1 gat) to inny mówi że nie jest dobry ,że lepszy szary, jak pospółka to znów niedobra z Zabłocia dobra z Kończyc inny że w Kończycach zła , wysiewka -jeden nawija jaka ona dobra a kilku innych mówi że jest jak bagno i nie da się zagęścić.:rolleyes:

Normalnie można zwariować :bash:

Na razie moim faworytem jest żółty piasek( cena )

 

My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele:bash:

Może piaskownia z Godowa jak potrzebuję to zawsze tam jadę po piach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kruszywo wozi pan Adam z Szostaka 668 146 638.

Ukladanie kostki idzie i to dosyć dobrze,już trochę więcej zarobiłem,ale też nie ma kto zapłacić.Mam plan do 7 czerwca skończyć.:D

 

Jak fajnie, że posuwamy się do przodu:D No więc będziemy sobie kibicować, u nas też na 1 czerwca ma być koniec:yes: Czy się uda ?? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy na etapie fundamentów i niestety ten żółty piasek z Gardawic ma duzo gliny i robi sie ciapa z niego...My ciagle szukamy na dole mamy piasek z wykopu z ziemią i placilismy za transport...a teraz szukamy dalej jak najtanszego bo potrzebujemy tego wiele:bash:

 

Nie zauważyłem "ciapy" ;) pomimo, iż wykop z piaskiem jest w stosunku do płyty poszerzony o 1m i trochę deszczu w trakcie ostatnich paru tygodni przyjął.

Fakt, że ten piasek w zależności od warstwy z jakiej został wybrany jest różny i warto zobaczyć go przed samym przywiezieniem.

Ja w każdym razie jestem zadowolony, ale też potrzebowałem tylko warstwy 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do sprzedania wjazdową bramę metalową (długość 4m, wysokość 1,5m) oraz furtkę (1m dł), a także skrzynkę elektryczną budowlaną oraz 9 nowych parapetów zewnętrznych stalowych, białych na 25 cm szerokich (niestety mi były potrzebne 30 cm, a te zostały).

Brama świetnie się nada np. do ogrodzenia terenu budowy ( u mnie właśnie taką rolę spełniła).

 

I jeszcze jedna gorąca prośba: powiedzcie mi PROSZĘ, jak wejść w zakładkę "kupię, sprzedam" oraz zakładkę, w której podajecie namiary na sprawdzonych fachowców.

Z góry dziekuję:-).

Telefon 886190774. Żory

 

 

SKRZYNKA JUZ SPRZEDANA:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo my pierwszy raz zamawialismy pozagatunkowy i ten był ciapowaty, drugi gatunek juz lepszy jest -troszke jest gliny ale w sumie jest ok. Bo pierwszy gatunek szary nie chce sie za bardzo zageszczac-jest całkowicie sypki. My mamy bardzo duzo do zasypania prawie 400 ton potrzebujemy:bash:

 

Nie zauważyłem "ciapy" ;) pomimo, iż wykop z piaskiem jest w stosunku do płyty poszerzony o 1m i trochę deszczu w trakcie ostatnich paru tygodni przyjął.

Fakt, że ten piasek w zależności od warstwy z jakiej został wybrany jest różny i warto zobaczyć go przed samym przywiezieniem.

Ja w każdym razie jestem zadowolony, ale też potrzebowałem tylko warstwy 15cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy orientujecie sie czy da sie serwisowac /pewnie odplatnie/ peknieta plyte z indukcji ??

spadla mi szklanka na plyte i strzelil naroznik akurat w miejscu sterowania ... plyta dziala ale nie jest to bezpieczne bo jak mi sie woda dostanie na sterowanie to dupa ...

 

Jeśli masz dobre ubezpieczenie domu, zgłoś szkodę z polisy, jeśli Twoja polisa nie ma tego w zakresie, to gwarancja raczej nie pokryje takiego uszkodzenia, gdyby szyba poprostu pękła np. w wyniku różnicy temp., to co innego

 

 

Pozdrawiam

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy orientujecie sie czy da sie serwisowac /pewnie odplatnie/ peknieta plyte z indukcji ??

spadla mi szklanka na plyte i strzelil naroznik akurat w miejscu sterowania ... plyta dziala ale nie jest to bezpieczne bo jak mi sie woda dostanie na sterowanie to dupa ...

 

Jeśli masz dobre ubezpieczenie domu, zgłoś szkodę z polisy, jeśli Twoja polisa nie ma tego w zakresie, to gwarancja raczej nie pokryje takiego uszkodzenia, gdyby szyba poprostu pękła np. w wyniku różnicy temp., to co innego

 

 

Pozdrawiam

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...