Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Gość Arturo72
Tylko i wylacznie tasmy stairflex, amerykanskie. Szukaj na allegro bo najtaniej. Sa rozne rodzaje, nie pamietam teraz nazwy tej podstawowej do laczen plaskich, moge za 1h sprawdzic :-)

tuff-tape,tt,tetetka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, sorki za :offtopic:, :D

ale szukam kogoś, kto ma rodzinę / przyjaciół w Wielkiej Brytanii.

Chcę coś kupić tam, a nie mam dojścia żadnego.

Jakbyście mieli kogoś takiego, kto by był tak miły i sprawdził cenę a potem kupił mi i wysłał do PL byłabym bardzo wdzięczna.

Jak coś to na PW !

:D

 

A nie mozesz zwyczajnie wysylkowo przez Internet kupic? Zaplacic karta etc? :) Na ebayu najlatwiej. Platnosc karta kredytowa albo paypalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam całą wycene w pdf, i tak

Element, asortyment, rodzaj robót, pozycja przedmiarowa podstawy nakładów

1 PRZYŁACZE WODOCIAGOWE- ROBOTY ZIEMNE: wykopy, przekopy, umocnienia wykopu, zasypywanie, zageszczanie, itp to 11tys

2 PRZYŁACZE WODOCIAGOWE- ROBOTY MONTA¯OWE: podłoża pod kanały, montaż rurociągów,nasady, zasuwy, połączenia, oznakowania, przejscia, wodomierze, itp 9 tys

3 PRZYŁACZE KANALIZACYJNE- ROBOTY ZIEMNE: jw 3tys

4 PRZYŁACZE KANALIZACYJNE- ROBOTY MONTA¯OWE: jw 6tys

 

 

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh to Wy jestescie slabeusze wszyscy! My mielismy sie wprowadzac za rok a przyszedl dzien kiedy babka wypowiedziala nam umowe wynajmowanego mieszkania i w ciagu trzech dni podjelismy decyzje o przeprowadzce. Sama przeprowadzka trwala jeden dzien (JEDEN!) :-) I odbyła się 19 grudnia 2009r. przy obfitych opadach śniegu. Przewozilismy cala swoja kuchnie + dwa pokoje, samochodem z duza przyczepka (mam do sprzedania jakby ktos reflektowal ;) W domu nie bylo jeszcze do konca pradu w gniazdkach (wszystko na przedluzaczach), nie bylo wlacznikow oswietlenia (trzeba bylo wlaczac na komputerze ;) salon, poddasze i piwnice byly w stanie surowym, lazienki praktycznie BRAK (jezdzilismy sie kapac do swoich rodzicow codziennie przez ~miesiac :-) - byla tylko tymczasowa umywalka z kranikiem ;)

 

Oj bylo wesolo :-) Bedzie o czym wnukom opowiadac.

 

Witam,

 

jeśli do sprzedania jest przyczepka jestem zainteresowana

 

Pozdrawiam

kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o opinie od użytkowników c. odkurzaczy i ewentualnie namiary na montażystę z okolic Rybnika

 

mam do zrobienia prostą instalację na 2 gniazdka i 1 szufelkę

 

Pozdrawiam

Kalina

 

nasz elektryk zrobil nam bardzo tania instalacje odkurzacza centralnego :) moge polecic. Namiary na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...