Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Neszka, ja mam w piwnicy plastikowe w kolorze okna i zatyczki bardzo zbliżone odcieniem. Faktem jest , że kupowałam w innym sklepie niż parapety ale się udało dopasować. Parapety orzechowe są od Grzomby, wykończenie od Davidsona z Raciborskiej ( vis a vis Plazy). Ale konglomerat masz fajny, nie ma co i super dobrze wygląda. No i storczyki............moje ulubione kwiaty. Niestety nie chcą u mnie kwitnąć:bash: mam gąszcz liści, bez kwiatów. Ostatni raz kwitły w marcu, wypuściły pędy, zakwitły i za tydzień było "po ptokach". Od tego czasu nic.... Coś im nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie warto kupić bramę garażową? I ile teraz wynosi standardowa cena za standardową wielkość pojedyńczej ściany w kolorze złoty dąb? Bez napędu. Czy 3.700-4.000 to dobra cena czy za dużo?

 

normstahl firma efekton w knurowie polecałem od nich bramy już kilku osobom i jeszcze nikt sie nie zawiódł, u mnie na budowie jedna z lepszych rzeczy zamontowanych Adiq powinien potwierrdzić a i pare innych osób też montowało normstahla.

trzeba się targować :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmagra wydaje mi sie, ze strasznie droga ta brama... My mamy brame dosyc drogiego producenta (nie pamietam nazwy) i placilismy za duza brame dwustanowiskowa z napedem niecale 8tys. A to naprawde byl jeden z lepszych producentow. Wiem, ze mama placila bardzo malo za jednostanowiskowa brame bez napedu, cos w granicach 1800zl, ale jest bardzo malutka i taka najprostsza. Ale wydaje mi sie, ze jak na brame bez napedu to cena 3700 to jest bardzo duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Zaczynam się powoli rozglądać za kuchnią podoba mi się kuchnia drewniana dębowa. Dałam projekt do wyceny (Halupczok) i jak zobaczyłam cenę 42K bez sprzętu blatu, zlewozmywaku byłam w szoku. Kuchnia nie duża. Czy ktoś robił kuchnię z drewna?? Czy ceny są faktycznie aż tak wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Witam, gdzie warto kupić bramę garażową? I ile teraz wynosi standardowa cena za standardową wielkość pojedyńczej ściany w kolorze złoty dąb? Bez napędu. Czy 3.700-4.000 to dobra cena czy za dużo?

 

za standardową wielkość bez napędu to bardzo drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...