Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Szukam ślusarza, spawacza, który będzie potrafił zrobić na wymiar wymiennik podobny do tego:

image.jpg

 

W sumiee prosta sprawa, rura w rurze z kwasówki zamknięte kołnierzem, niby można kupić na allegro, ale jakość wykonania i materiał to loteria.

Znacie kogoś, z kim możnaby o tym pogadać ?

 

W Wodzislawiu obok kosciola na XXX-lecia, wjezdzasz jakby do kosciola (ul. Radlinska) takie 10m pod gorke ostro, mijasz mechanika po prawej i jedziesz caly czas "w glab" - jest tam kilka domow i w jednym z nich po lewej jest warsztat slusarski w ktorym robia przede wszystkim z nierdzewki. Na 100% tam Ci facet zrobi co trzeba - mi dorabial pokrywe z nierdzewki do bojlera z ~8-mioma otworami - wszystko musialo byc wyciete perfekt, facet to jakims laserem wycinal i wyszlo idealnie i skasowal mnie jakies grosiki, takie cos na bank tez bedzie w stanie zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam mam sprawę, nie wiecie czy ktoś może ma do sprzedania stojak do karton gipsów.

Ruszamy z poddaszem i chętnie odkupię za rozsądną cenę ....

 

Mam podnośnik ale nie na sprzedaż. Jak chcesz to Ci go wypożyczę bo potem sam ruszam z sufitami...

Jestem ze Szczerbic więc niedaleko - jak coś pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z Was może polecić SPRAWDZONEGO sprzedawcę stolarki aluminiowej.

Wiadomo, chodzi mi głównie o cenę oraz zadowalający sposób montażu.

O to samo poproszę w kwestii drzwi wejściowych oraz bramy garażowej.

Czy ktoś montował stolarkę z GRALa Wodzisław może? Dzięki za wszelkie cenne informacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adiqq
Ile płaciliście za montaż centralnego ogrzewania?? Chodzi o poprowadzenie rur, montaż podłogówki (120 m2), instalacja ciepłej i zimnej wody, montaż kotła w miedzi,wyprowadzenie kanalizacji z budynku, ogrzewanie w piwnicy ( 3 grzejniki). Jakiego kosztu można się spodziewać??cry:

 

to wszystko zależy

jeśli chodzi o podłogówkę - to standardowa cena to 100/m2

dużo osób robi we własnym zakresie, bo to nic trudnego....wtedy wyjdzie duuuużo taniej

ja miałem szczęście i znalazłem fachowców co liczyli od pętli - też wyszło sporo taniej niż te 100/m2

ZWU,CWU, kanalizacja od punktu +materiał - nie orientuję jakie teraz są w okolicy ceny - dla mojego domu instalacja wod-kan wyszła w okolicy 7tys 4 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może komuś został styropian grafitowy grubości 10cm ( ewentualnie więcej do 15cm) jakiegoś dobrego producenta ?

Potrzebuję odkupić na ściany szczytowe (od góry ) ilość około 15 szt płyt o wymiarach 50 x100.

 

Bardzo pilne !

Proszę o informacje na maila : anna1020 ( małpa) onet.pl

 

Pozdrawiam:)

 

 

Zostało mi niecałe 9 paczek SWISSPOR LAMBDA EPS 031 FASADA ale grubości 20cm wiec chyba za gruby. Jeżeli ktoś jednak byłby zainteresowany to proszę o informację na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho?? Poumieraliście czy się powprowadzaliście i już nie budujecie?????:D

 

Wylewki gotowe:wave: , kolejny etap przed nami. Po jakim czasie możemy zacząć ocieplać poddasze, tzn. jak długo musi to wszystko schnąć, żeby wełna była "bezpieczna"?? Na wewnętrzne ściany pójdą płyty k-g, więc też nie mogą chłonąć wilgoci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho?? Poumieraliście czy się powprowadzaliście i już nie budujecie?????:D

 

Wylewki gotowe:wave: , kolejny etap przed nami. Po jakim czasie możemy zacząć ocieplać poddasze, tzn. jak długo musi to wszystko schnąć, żeby wełna była "bezpieczna"?? Na wewnętrzne ściany pójdą płyty k-g, więc też nie mogą chłonąć wilgoci..

 

Ja robilem wylewki PO ociepleniu i KG i nie mialem absolutnie zadnych problemow - wylewki maja w sobie tyle wody co nic :-) Welna jest 100% bezpieczna, mozesz juz ocieplac :-)

 

Problem bylby jakby to byly tynki! Po tynkach lepiej troche odczekac bo maja w sobie duuuuzo wiecej wody. Wylewki z miksokreta to praktycznie suchy piasek z cementem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem wylewki PO ociepleniu i KG i nie mialem absolutnie zadnych problemow - wylewki maja w sobie tyle wody co nic :-) Welna jest 100% bezpieczna, mozesz juz ocieplac :-)

 

Problem bylby jakby to byly tynki! Po tynkach lepiej troche odczekac bo maja w sobie duuuuzo wiecej wody. Wylewki z miksokreta to praktycznie suchy piasek z cementem ;)

 

No, to prawda. wylewki były półsuche, aż się zdziwiłam, że tak można:o Ściany zewnetrzne, tzn, te stykające się bezpośrednio z dworem oraz kominowe mamy pociągnięte diamantem. Baliśmy się dawać k-g ze względu na różnice temperatury ścian, podwyższoną wilgoć, ew. mrówki i insze paskudztwo. Wszystkie wewnętrzne plus sufity będą k-g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował bloczki fundamentowe w Sośnicowicach w firmie Małro ? Czy są dobrej jakości ? Proszę o informację gdzie kupić dobre i w rozsądnej cenie bloczki fundamentowe.

 

Jakiś ponad miesiąc temu kupowałam 12 cm grube w Lubarze po 2,50 zł/szt na taras- trzeba negocjować. Dobre mają też w Prefrowie, są grubsze bo 14 cm i z tego co słyszałam można dostać po zbliżonej cenie. Targuj się, jest jesień więc stany magazynowe idą do wyprzedaży.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygnaniec "pochłonął" już 300 zł u weta, dalej bierze antybiotyki. Gentamycyna przez 20 dni, potem Duomox następne 10 dni i kontrola. Uszy już lepsze, ale bidok nie chce się dać smarować i kroplić. Tylko tabletki żre bez problemu, lekoman jeden;) Adam, czy ty płuczesz uszy twojemu owaczarkowi?? Ponoć trzeba czyścić małżowiny , bo u owczarków poza dysplazją bioder to słaby punkt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygnaniec "pochłonął" już 300 zł u weta, dalej bierze antybiotyki. Gentamycyna przez 20 dni, potem Duomox następne 10 dni i kontrola. Uszy już lepsze, ale bidok nie chce się dać smarować i kroplić. Tylko tabletki żre bez problemu, lekoman jeden;) Adam, czy ty płuczesz uszy twojemu owaczarkowi?? Ponoć trzeba czyścić małżowiny , bo u owczarków poza dysplazją bioder to słaby punkt.

 

Czyscic trzeba jak ma brudne :) Moj ma raczej czyste uszy i bardzo rzadko mu to robie - zonka czasem costam mu dlubie ale to naprawde od swieta! Mysle ze to wszystko od egzemplarza zalezy ;) Moj to taki czyscioch-kanapowiec jest, na deszcz nie wychodzi, kaluze i bloto omija, myje se siersc jak kot i w ogole jak nie pies sie zachowuje pod tym wzgledem he he ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował bloczki fundamentowe w Sośnicowicach w firmie Małro ? Czy są dobrej jakości ? Proszę o informację gdzie kupić dobre i w rozsądnej cenie bloczki fundamentowe.

 

my kupowalismy u Matuszka w Wodzisławiu Zawadzie, dostalismy najlepsza cene w regionie ale juz nie pamietam ile. Warto zadzwonic i zapytac. Mozna negocjowac cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...