Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

A sam będziesz robił tą wylewkę? Ja mam pomieszczenie 25m2 wylany jest beton z dodatkiem włókien polipropylenowych żeby ją wzmocnić i żeby nie powstawały plastyczne pęknięcia skurczowe oraz powierzchniowe oraz poprawia własności betonu jest to garaż.

Pozdrawiam

nie, wlasnie chcielismy zamowic gotowy beton z pompa, no i wtedy juz nie domieszamy nic. Chodzi o to czy nadaje sie zwykly beton na podłogówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

a nie bedzie zbyt płynny na podłogówke? nie musi miec konsystencji polsuchej? tzn czy nie lepiej jednak samemu zrobic?

 

i jeszcze jedno, bardzo drobny piasek nadaje sie do tynkowania?

 

polecacie jakas firme do zrobienia zewnetrznej instalacji wod-kan? albo jakas firme ktora sie po tym podpisze? mamy ok 90 metrow, ale wiekszosc po jednej "drodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś doświadczenia z firma "Fachura", p. Jezusek ?

http://Www.fachura-budowlanka.pl

Szukam firmy do wykonania wylewki z miksokreta i poprzez oferteo dodstalem zgłoszenie od nich.

Pewnie się wybiorę na jakąś ich budowę, ale przy okazji szukam opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiem że już tu się pojawił temat tynków . Czy możecie mi polecić firmę od tynków c-w , która mi zrobi tynki BARDZO ,BARDZO DOBRZE ( a nie koniecznie najtaniej )?:rolleyes:

 

Jacek1006 jeśli to możliwe , napisz mi proszę namiar na priv na Twoich tynkarzy bo prywatnych wiadomości chyba nie odbierasz :)

 

Bdan poproszę jeśli możesz na priv namiar na Twojego wykonawcę wentylacji mechanicznej ( przyczyny jak wyżej ) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa serdecznie,

 

przeglądając forum przypadkiem natknąłem się na opinie byłej mojej inwestorki: "Witam,jeżeli ktoś szuka kierownika budowy w okolicach Rybnika to stanowczo ODRADZAM!!! Łukasza Owczarka z Jejkowic.Gościu,który chyba tylko u siebie był kierbudem,czepia się wszystkiego,służbista.Wiedza tylko wyczytana z książek"

 

http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2767&page=375

 

Chciałbym jedynie sprostować, że podana informacja mija się całkowicie z prawdą. Jeśli pani Gabrysia ma ochotę możemy porozmawiać o tym na forum. Pani Gabrysia nie szukała kierownika, szukała pieczątki kierownika budowy :) Jeśli się mylę to może mnie pani poprawić, chętnie porozmawiam. Mam nadzieję, że udało się pani ukończyć budowę. W każdym razie ja nie czuję urazy, pomimo że byłem kilka razy nie policzyłem sobie ani grosza( nawet na paliwo). Dziwię się natomiast, że wypisuje Pani publicznie takie rzeczy. Jeśli ma Pani odwagę to proszę dopisać dlaczego zrezygnowałem z funkcji kierownika budowy.

 

W każdym razie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Łukasz Owczarek

http://www.budujemydomy.cba.pl

 

ps. nie posiadam tylko wiedzy książkowej, z wykształcenia jestem murarzem z praktyką. Mogę dołączyć świadectwo ukończenia Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Rybniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barnabas robi dobrze tynki. Przynajmniej ta brygada, co mi robiła spisała się na medal.

Dzięki Rutino :) :) A czy możesz napisać , czy macie już zamontowane listwy przy podłodze i czy tynki są tak równe że listwy idą prosto i czy nie tworzą się fale ?

 

A czy ktoś coś wie na temat ich wylewek ? Czy robią dobrze wylewki?:rolleyes:

 

Proszę napiszcie jak coś wiecie bo zostanę bez wylewek jak się będę tak zastanawiać :D( chociaż w sumie do wylewek już mam jakichś kandydatów ,ale jeśli chodzi o tynki to widzę ciemność )

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...