Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Rozmawialiśmy kiedyś na temat dachówki - kupiona Nelskamp F10 - czeka na swoją kolej :)

Fajnie :yes: , ładna no nie :)

 

Rozumiem z tymi namiarami spisywanymi naprzód , też mam zapiski z przed budowy ( a i tak szukam na bieżąco :lol2:)

 

Tomekatomek jeżeli nie masz jeszcze ekipy to polecam Ci swoją . Super chłopaki ( 4 osoby) , pracowici, rzetelni i słowni. Rewelacja .Dokładnie ich sprawdziłam na dwóch poprzednich budowach i mieli też bardzo dobre opinie .Polecam.

Adam Stronczek z Jastrzębia tel. 501 560 350

 

Mogę też polecić beton od Matuszka , wszystko bardzo sprawnie .

 

Gdybyś planował okna Schuco z Hekaplastu , lub rolety Krispol to polecam Art Okna z Bielska Białej 508 239 299

u mnie się spisali bardzo dobrze.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, okna Schucco u Grzomby- mam i polecam. Cena w porządku, montaż bez poprawek, rolety superowe. Siostrzenica użytkuje już 5 lat- nie narzeka. U nas dopiero 2 rok ale też nie mam zastrzeżeń.

Beton warto sprawdzić w Prefrowie, mają dobrej jakości ( leją autostrady), gruszki terminowe, cena niższa niż Lubar, zero problemów. Tak przynajmniej było jak myśmy brali:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki modena za namiary. Powiedz mi z ciekawości czym będziesz ogrzewać dom ? Ile płaciłaś za beton u Matuszka ? Co do okien Schuco to chyba Grzomba ma - czemu uderzałaś, aż do Bielska - jakaś różnica w cenie ?

 

Ogrzewanie - gaz ziemny.

Koszt betonu na priv.

 

Od Grzomby Schuco nie brałam dlatego że cena była taka sama ale Grzomba sam składa profile ( okucia siegienia) a w Art Okna mają z Hekaplastu ( okucia winkhaus).

Wybrałam Hekaplast .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma okna z Wodzisławia Ślaskiego Termo Profil z tego co wiem okna mają dobre parametry.

Znajomy też kupił okna z firmy koło Katowic Expresokna i niby w porządku. Jestem na etapie okien i mam problem co wybrać. Biorę pod uwagę i to poważnie z termo Profil bo jest blisko.

 

W obecnym domu mam Termo Profil, kolor mahoń obustronny, trzyszybowe, uchylnorozwieralne. Nie narzekam, mimo iż są szkody górnicze okna sprawują się dobrze. Kupowaliśmy już parę lat temu ( chyba 6 albo 7), teraz są na pewno lepsze rozwiązania. My braliśmy wersję tanią, bo nie chcieliśmy inwestować. Porównaj sobie parametry kilku producentów i będziesz mieć rozeznanie. Chyba mają produkcję ok bo z tego co wiem eksportują za granicę. Na rynku już też istnieją z 20 lat chyba, jak byłby szajs to by upadli:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z kat zaopatrywali sie panstwo w drewno na wiezbe? musze przyznac, ze na tapecie mam obecnie dach i dwoch wykonawcow, cena za robocizne podobna z ta roznica, ze jeden sprowadza drewno z Kielc w cenie 680zl za kubik (juz zainpregnowane cisnieniowo) natomiast drugi bierze drzewo z pobliskiego tartaku.rownica w cenie to az 3800zl. Moze ktos cos podpowie czy warto zaryzykowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnym domu mam Termo Profil, kolor mahoń obustronny, trzyszybowe, uchylnorozwieralne. Nie narzekam, mimo iż są szkody górnicze okna sprawują się dobrze. Kupowaliśmy już parę lat temu ( chyba 6 albo 7), teraz są na pewno lepsze rozwiązania. My braliśmy wersję tanią, bo nie chcieliśmy inwestować. Porównaj sobie parametry kilku producentów i będziesz mieć rozeznanie. Chyba mają produkcję ok bo z tego co wiem eksportują za granicę. Na rynku już też istnieją z 20 lat chyba, jak byłby szajs to by upadli:D

 

 

Ja też się buduje na terenach górniczych Hehe, gdzie ich nie ma u nas :). Robiłam porównanie,ale dużo przemawia, że firma jest blisko.

I parometrowa są podobne do innych, dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z kat zaopatrywali sie panstwo w drewno na wiezbe? musze przyznac, ze na tapecie mam obecnie dach i dwoch wykonawcow, cena za robocizne podobna z ta roznica, ze jeden sprowadza drewno z Kielc w cenie 680zl za kubik (juz zainpregnowane cisnieniowo) natomiast drugi bierze drzewo z pobliskiego tartaku.rownica w cenie to az 3800zl. Moze ktos cos podpowie czy warto zaryzykowac?

 

Cena 680 za więźbę impregnowaną ciśnieniowo ? Daj może jakiś namiar - chętnie podpytam, bo niedługo będę potrzebował na swój dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę chwalipiętą i się pochwalę- piwnice wykafelkowane( zostały robótki kosmetyczne):lol2: Obecnie "robi się" zabudowa poddasza. Wełna gotowa, teraz stelaże pod k-g. Kto robił sam i może podzielić się spostrzeżeniami na co ewentualnie zwracać uwagę? Kto może podpowiedzieć czego unikać, a co ewentualnie może usprawnić tę żmudną robotę?? Będę wdzięczna za sugestie- mąż robi to samodzielnie pierwszy raz, nie ma zbyt dużego doświadczenia i boi się jak diabeł święconej wody.:D Więc może dodacie biednemu otuchy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...