Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Drzwi wewnętrzne- Stoldrew lub Classen ( koło targowiska Rybnik)- markety odradzam- drzwi niesolidne, często odrzut produkcyjny, badziew jakich mało, choć tanie.

Co do schodów- też szukam. Sobik i Gromotka odpadli w przedbiegach- ceny oszałamiające...........

Rolety ( jeśli materiałowe) to Viola w Rybniku (koło targowiska). Szafy i kuchnie to polecam Mateusz Buczek 791 843 992 ( salon meblowy" Lewi "Wodzisław koło Dywyty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Ja też kupowałam płytki u pana Wowry z Żor, bardzo tanie ma, ale fakt, trzeba sobie poszukać jakiejś wystawki, żeby je obejrzeć na żywo.

Kuchnie Siwiec też polecam, sama mam w bloku od 9 lat ich kuchnię - wykonanie szafek super, montaż rewelacja, wszystko co do milimetra pasuje, do dziś ani odrobina blatu mi np się nie zepsuła (napęczniała, czy puściła na łączeniach). Wtedy mieli fajną panią do pomiaru i projektu i pana konkretnego do montażu. Sama się muszę do nich wybrać z kuchnią do domu.

 

Ja z innej beczki. Gdzie kupie tanie parapety zewnętrzne (bo mnie wycyckali ci, od których kupiłam okna...) ? Dajcie sprawdzone namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałam płytki u pana Wowry z Żor, bardzo tanie ma, ale fakt, trzeba sobie poszukać jakiejś wystawki, żeby je obejrzeć na żywo.

tylko czasami trzeba długo czekac:)

 

podajcie namiary na szklarza który podejmie sie wycinania w lustrze otworów na gniazdka i kinkiety, a bedzie przystepny cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupowałam płytki u pana Wowry z Żor, bardzo tanie ma, ale fakt, trzeba sobie poszukać jakiejś wystawki, żeby je obejrzeć na żywo.

Kuchnie Siwiec też polecam, sama mam w bloku od 9 lat ich kuchnię - wykonanie szafek super, montaż rewelacja, wszystko co do milimetra pasuje, do dziś ani odrobina blatu mi np się nie zepsuła (napęczniała, czy puściła na łączeniach). Wtedy mieli fajną panią do pomiaru i projektu i pana konkretnego do montażu. Sama się muszę do nich wybrać z kuchnią do domu.

 

Ja z innej beczki. Gdzie kupie tanie parapety zewnętrzne (bo mnie wycyckali ci, od których kupiłam okna...) ? Dajcie sprawdzone namiary.

 

A jakie chcesz? Aluminium czy plastik? Ja brałam u Grzomby, pod kolor okien, też chciałam niedrogo. Wyceniałam również na ul. Raciborskiej ( koło Zabki, vis a vis Plazy) też mieli duży wybór i cenowo ok. Podpytaj na Wyzwolenia , przed stacją paliw Grupa KRS chyba, był przedstawiciel u mnie ale już miałam zamówione- ceny też w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alhana, bardzo mi się podobają twoje schody, tym bardziej, że ja nadal nie mam jakiegoś super ustalonego planu co do barierek... Te twoje mnie kuszą, mimo, że już planowałam poziome poprzeczki. A ta szyba u góry to też ten pan od schodów? On robi takie elementy? Drogie toto było? Ile cię to wyszło? Całość? (jeśli można wiedzieć). Czekam niecierpliwie na namiary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. jesteśmy na etapie tynkowania.

Ale mamy dylemat czy tynk cem-wap czy diamentowy ? jakie wy macie. czy ktoś teraz żałuje i zrobił by inny ?

Czy komuś robiła firma Prestige z wodzisławia diamentowe badz zete? Bo chcielibyśmy zobaczyć na żywo jak wygląda.

 

tylko diamant -obecnie zrobiliśmy super jest - niektórych miejscach trzeba przeszlifowac zeby był gladziutki ale wszystko zalezy tez od ekipy . Bo dwie poprzednie nie dały rady jedna całkowicie spartoliła a drugiemu to wyszlo tak srednio-jest to tynk wymagajacy duzej wprawy. Tym razem robila nam ekipa od Barnabasa drogo ale dobrze. Sasiad miał robić cementowy przyszedł do nas i stwierdził,ze chce Diamanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do schodów- też szukam. Sobik i Gromotka odpadli w przedbiegach- ceny oszałamiające...........

tanie schody ma na allegro sowosz. Trzeba samemu poskładac i pomalować ale chyba robi tez pod wymiar

Moze mozna dołożyc inna barierke i "podrasować" żeby wygladały na kilkanaście tysiecy

A mozna tez poskładac takie jak są i mieć w d* ze nie wygladają na kilkanaście tysięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alhana, bardzo mi się podobają twoje schody, tym bardziej, że ja nadal nie mam jakiegoś super ustalonego planu co do barierek... Te twoje mnie kuszą, mimo, że już planowałam poziome poprzeczki. A ta szyba u góry to też ten pan od schodów? On robi takie elementy? Drogie toto było? Ile cię to wyszło? Całość? (jeśli można wiedzieć). Czekam niecierpliwie na namiary.

cene wysle Ci na priv, ale tak 25% mniej niz tutaj mi wycenili

tak szybe tez stolarze załatwiali

poprzeczki pionowe celowo, niestety dzieci z poziomych zrobiłyby drabinke do wspinania

a rozstaw taki że dziecko głowy nie przełoży:P

schody w całości przymocowane do ściany, do podłogi nie są kotwione, na górze tylko jeszcze chwycone, więcej zdjęć w moim dzienniku budowy jest.

kolor jesion bielony

fajnie bo maja w ofercie prawie kazdy rodzaj schodów

tutaj ich strona http://stolarniakorecki.prv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alhana, schody masz eksklusive:D Ja niestety muszę mieć pełne ( zejście do piwnicy pod spodem), z podestem. Waham się co do koloru- orzechowe wszyscy odradzają:cry: Ale jasne też są całkiem , całkiem.... Zastanowię się. Czekam na namiary.

 

Jak będzie trzeba po pijaku zejść to docenisz proste, pełne z podestem :) :) :)

 

A kolor - tylko jasne! Ja żaluję jak cholera że zrobiłem taras ciemny (palisander) - nie ma sensu go myć bo cały czas uwalony jest :D Na jasnym nie byłoby nic widać ;( Z drugiej strony jak to zejście do piwnicy to jest ryzyko że jasny się znowu będzie szybciej brudził - zależy jak / do czego używasz piwnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...