Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

kafelki u nas robi Pan Marek, polecam (niestety nr nie mam pod ręka) ceny zalezy co chcesz, płaskie powierzchnie 45zł za mkw brał, szlif krawędzi 30zł/mb cokoliki inaczej, otwory inna kwota, ale porządnie. Pedant, przez co troszkę marudny;) jak chcesz poszukam nr kom

 

To ja poproszę o numer :)

 

Jeszcze podnoszę pytanie o ceny montażu sufitu g-k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życze wszystkim takich fachowców jak ten Marek.

facet trochę z innego świata. szacunek jest ważny. źle będzie spał jeśli nie będziesz zadowolony z jego usług.

bezinteresownie pomógł mi w wielu sprawach. żałuję że nie zleciłem mu połozenia paneli, wstawienia drzwi i paru innych drobiazgów.

wygląd, nastrój i preferowana muzyka generalnie zakazana:) pracował w wielu krajach i lubi ambitne zadania.

jest tanio.

telefon, nie wiem czy aktualny: 721 079 770

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życze wszystkim takich fachowców jak ten Marek.

facet trochę z innego świata. szacunek jest ważny. źle będzie spał jeśli nie będziesz zadowolony z jego usług.

bezinteresownie pomógł mi w wielu sprawach. żałuję że nie zleciłem mu połozenia paneli, wstawienia drzwi i paru innych drobiazgów.

wygląd, nastrój i preferowana muzyka generalnie zakazana:) pracował w wielu krajach i lubi ambitne zadania.

jest tanio.

telefon, nie wiem czy aktualny: 721 079 770

 

tel aktualny, muzyka boska :D tez zleciłabym mu wiecej rzeczy gdyby wczesniej byl u nas:)

zanim połozy plytki, najpierw pomierzy tak zeby nic sie nie zmarnowało

jak docinał kg to nie było miejsca gdzieby sie poszczerbiły

klej miesza w piwnicy, nakleił sobie folie budowlana zeby sie wylewka nie pobrudziła.

cały nadmiar doliczony do powierzchni (wg innego kafelkarza wyliczony) został i starczy na schody do piwnicy:P

och dużo by opowiadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel aktualny, muzyka boska :D tez zleciłabym mu wiecej rzeczy gdyby wczesniej byl u nas:)

zanim połozy plytki, najpierw pomierzy tak zeby nic sie nie zmarnowało

jak docinał kg to nie było miejsca gdzieby sie poszczerbiły

klej miesza w piwnicy, nakleił sobie folie budowlana zeby sie wylewka nie pobrudziła.

cały nadmiar doliczony do powierzchni (wg innego kafelkarza wyliczony) został i starczy na schody do piwnicy:P

och dużo by opowiadac.

 

A można wiedzieć ile ten pan Marek bierze np. za 1mkw podłogi/ściany czy jak liczy inne elementy np w łazienkach? No i czy wobec faktu, że jest tak wychwalany, jest szansa, że będzie wolny w wakacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć ile ten pan Marek bierze np. za 1mkw podłogi/ściany czy jak liczy inne elementy np w łazienkach? No i czy wobec faktu, że jest tak wychwalany, jest szansa, że będzie wolny w wakacje?

45 zl/mkw

30 za mb szlifów

10z mb cokolika

ktos ogladal ostatnio jego prace u nas:) zadzwon zapytaj:)

nam sie udalo wziac go prawie z marszu, bo wlasnie wrocil z wyjazdu.

Jeszcze konczy, ostatnie beda schody do piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Szymona o którym wspomina MEA w namiarach na dostawców i wykonawców Link - 782 799 490

U mnie robili wysokie skosy w salonie, ocieplenie + GK wszystko z rusztowań na wysokości 3-5 metrów.

Poszło im całkiem sprawnie, nic nie pęka, ja jestem zadowolony.

 

Fachmana od karton gipsow wystarczy spytac czego uzywa na laczenia, jak nie proponuje lub co gorsza nie wie co to produkty stair-flexa to odrazu dziekowac i wyganiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeden z moich potencjalnych wykonawców zna, ale stosuje folię, jako warstwe poslizgową między krawedzia sciany (tynk gipsowy), a płyty, w krawędź płyty wtopiona fizelina dochodzaca do płyty i akryl.

 

Jego kilkuletnie realizacje widziałem, nic nie pęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeden z moich potencjalnych wykonawców zna, ale stosuje folię, jako warstwe poslizgową między krawedzia sciany, a płyty, w krawędź płyty wtopiona fizelina dochodzaca do płyty i akryl.

 

Jego kilkuletnie realizacje widziałem, nic nie pęka.

 

No tak ale to nie jest laczenie tylko ukrycie styku zabudowy z ciezka sciana :) Ja pisalem raczej o tym co stosuja na laczenia miedzy plyty i narozniki (wew/zew)! Jak siatke z wlokna szklanego -> pogonic i w ogole nie rozmawiac (to jest najstarszy i najgorszy sposob laczenia), jak tasme papierowa - troche lepiej ale szukac takiego co odrazu powie ze poleca tuff-tape :-) Zabudowa na tych tasmach jest zdecydowanie najmocniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...