Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Narożników nie mam, bo nie mam skosów ;)

Plyty lączą na stair-flexa.

 

No, to dobra firma ;) Wykonczenie "slizgowe" ukryte akrylem tez jest profi - tak sie powinno robic, a nie na sztywno :)

 

Przy okazcji, ja się Brink sprawuje ? Masz nagrzewnicę w zestawie ?

Jesli nie, to zdazylo się kiedys, że zaprotestowal i wyłączyl nawiew ?

 

Wiesz co - mam go calego opomiarowanego. Nie mam w zestawie nagrzewnicy bo to ten model sprzed paru lat (dopiero nowszy ma zamontowana nagrzewnice). I powiem Ci ze na wykresach w baaaaaardzo nietypowych warunkach widze, ze cos tam sie dzieje (wykres temperatur zamiast byc lagodny skacze jak sinusoida - ale juz nie pamietam konkretnie ktorej temperatury ;) Pewnie przymarzaja skropliny ktore normalnie powinny byc odprowadzane i wentylator nawiewowy wyczuwa zbyt duze cisnienie i na chwile staje, zeby to roztopic. Ale to jakas marginalna sytuacja - zauwazylem ja moze 3 razy przez 3-4 lata, choc oczywiscie nie patrze na wykresy codziennie :) :) Generalnie polecam reku - porzadne wentyle, dobry wymiennik, zuzycie pradu przy ~120-150m3/h na poziomie 50-70W (w zaleznosci od stanu filtrow).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czy możecie mi polecić kogoś do gładzi ,żeby zrobił dobrze i nie za drogo;) ? Z rejonu Jastrzębie Żory Rybnik lub okolice .

Chciałabym już sobie zaklepać termin .

 

Jakie są w tej chwili stawki za gładź ?

 

 

Rutino jakbyś tu zaglądał czasem :) to posłałam Ci priv z pytaniem o gładź .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

Czy ktoś może z was załatwiał w tym roku sprawy geodezyjne i udało się je sfinalizować? Mój geodeta Piotr Figołuszka z Czerwionki od ponad pół roku nie potrafi załatwić sprawy z pomiarem inwentaryzacyjnym :( Twierdzi, że od stycznia zmieniły się władze w starostwie w wydziale geodezji i jest ciężko cokolwiek załatwić... Pan Piotr wypiął się na mnie już całkowicie a ja dalej sobie płacę odsetki karne z kredytu, i nie mogę się zameldować w swoim domu. Bardzo proszę o namiary na geodetę, któremu w tym roku udało się przeprocesować tego typu scenariusz w starostwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEOFART szymon raszczyk 504-226-509

zadzwon i opowiedz co się dzieje. moze byc też tak, że wodzisławski zasób geodezyjny ma mega opóźnienia, co jest najbardziej prawdopodobne.

wtedy trzeba im zrobić awanturę.

o ile w ogóle twój dotychczasowy geodeta dostarczył im to, co dostarczyc miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nikt nie chce pomóc w sprawie drzwi? A może wy po prostu nie macie jeszcze drzwi..... hehehe... Pozdrawiam.

Dziś zamówiłam schody i parapety. Będą w lipcu. :) No i będą piękne.

 

Ja mam drzwi z CALa - drewniane, debowe. 6,5k kosztowaly i sprawdzaja sie wysmienicie. Kupione gdzies u lokalnego dilerka (juz chyba tego sklepu nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może ktoś polecić niedrogiego szklarza do kabiny prysznicowej bez brodzika. potrzebuję kabinę 140cm na 70cm przy czym w dłuższym boku drzwi 70cm. Porównując kilka ofert wychodzi 2000pln za materiały na gotowo i 1000pln za montaż.. Naprawdę to jest taki drogi interes? 1000pln za montaż?

Dzięki za podpowiedzi, namiary...

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy może ktoś polecić niedrogiego szklarza do kabiny prysznicowej bez brodzika. potrzebuję kabinę 140cm na 70cm przy czym w dłuższym boku drzwi 70cm. Porównując kilka ofert wychodzi 2000pln za materiały na gotowo i 1000pln za montaż.. Naprawdę to jest taki drogi interes? 1000pln za montaż?

Dzięki za podpowiedzi, namiary...

Pozdrawiam

Adam

 

Polecam p.Adam Gliwa z Jejkowic (ESGLAS). Pełen profesjonalizm, ja akurat zamawiałem u niego drzwi szklane ale wiem że robi drzwi do kabiny prasznicowej i kabiny prysznicowe. Polecam z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...