Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

ja mam okładany płytką betonową (taka imitacja kamienia) w kolorze troszkę jaśniejszym niż 7016 po przyłożeniu jedno do drugiego właśnie o taki efekt mi chodziło. Z tym nie będzie problemu, żeby dorzucili pare sztuk tym bardziej, że będą jechać swoim transportem, a za transport mówili o znośnej kwocie dla całego transportu rzędu 200zł. Do tego jeszcze zamówienie będę zwiększać bo brat również będzie brał także w sumie ponad 100mb będzie jechało

 

OK! Dzieki za cynk, bede do nich dzwonil dzisiaj/jutro i moze uda sie te trzy sztuki gratis lub za jakies male pieniadze do transportu dorzucic :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Czy może ktoś polecić niedrogiego szklarza do kabiny prysznicowej bez brodzika. potrzebuję kabinę 140cm na 70cm przy czym w dłuższym boku drzwi 70cm. Porównując kilka ofert wychodzi 2000pln za materiały na gotowo i 1000pln za montaż.. Naprawdę to jest taki drogi interes? 1000pln za montaż?

Dzięki za podpowiedzi, namiary...

Pozdrawiam

Adam

 

Może cos znajdziesz tutaj http://www.lazienka-rea.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś narzekałam na wycene przyłącza wod-kan 12 tys netto (za 140m w sumie), dziś firma INSALL (polecam!) zrobiła je, pomimo trudnych warunków (lało, lało, lało i wszystko pływało) zrobiła to za dużo, dużo, naprawdę dużo mniej. Jak znalazłam ta firmę? wystawiłam ofertę, za ile chcę mieć to zrobione i sama do mnie zadzwoniła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś zamawiał okna z TERMO PROFIL z Wodzisławia ?? Mam od nich fajną cenę na okna, ale chętnie poczytam opinie na ich temat. :)

 

Sasiad ma od ~5 lat - bardzo chwali, cenowo mocno konkurencyjnie w porownaniu do np. oknoplastu. Jakosciowo - z zewnatrz wielkich roznic nie widac, co bedzie za 20 lat nikt nie wie :-) Raczej wszystko jest z nimi OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś zamawiał okna z TERMO PROFIL z Wodzisławia ?? Mam od nich fajną cenę na okna, ale chętnie poczytam opinie na ich temat. :)

 

Ja mam w starym domu okna od nich- chwalę, bo i cenowo ok i jakość bez zarzutu. Okna w kolorze palisander, ładnych parę lat użytkowane, na szkodach górniczych, nie mam zastrzeżeń. Jeśli Ci parametry odpowiadają- bierz i się nie zastanawiaj. Polecam-:) choć teraz pewnie mają lepsze niż 10 lat temu. Jak ja brałam to nie było mega- wyboru jak obecnie, ale i tak się opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo proszę o namiary na solidną (i tanią) ekipę budowlaną bądź fachowca do systemu gospodarczego. Mój umówiony wykonawca niestety okazał się nierzetelny, nie odbiera moich telefonów i w żaden sposób nie mogę się z nim skontaktować (w sumie nikogo do współpracy się nie zmusi ale żeby gardzić pieniędzmi to dziwna sprawa), szkoda że w ostatniej chwili tak się zachował no ale cóż ... dobra koniec tych żali, z góry dziękuję za każdą odpowiedź (budowa okolice Wodzisławia Śl). Jeżeli zaśmiecam forum to przepraszam ale zrozumcie jestem w ciemnej d.... i piszę tam gdzie jakieś szanse na pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam okładany płytką betonową (taka imitacja kamienia) w kolorze troszkę jaśniejszym niż 7016 po przyłożeniu jedno do drugiego właśnie o taki efekt mi chodziło. Z tym nie będzie problemu, żeby dorzucili pare sztuk tym bardziej, że będą jechać swoim transportem, a za transport mówili o znośnej kwocie dla całego transportu rzędu 200zł. Do tego jeszcze zamówienie będę zwiększać bo brat również będzie brał także w sumie ponad 100mb będzie jechało

 

Jeszcze raz dzięki za cynk - moje daszki już leżą na słupkach - panowie jechali na Wrocław i przy okazji, parę dni temu mi dowieźli ;)

Całkiem ładne i równe - zobaczymy za parę lat jak z trwałością :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za cynk - moje daszki już leżą na słupkach - panowie jechali na Wrocław i przy okazji, parę dni temu mi dowieźli ;)

Całkiem ładne i równe - zobaczymy za parę lat jak z trwałością :D

 

nie ma za co, u mnie też już 55 sztuk dowiezione obecnie leżą przed wjazdem do garażu :D

jak ktoś chętny to będzie drugi kurs jeszcze więc może się ktoś dołączy do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kupowaliście okna i bramy garażowe ? Czy ktoś może podać ile płacił za bramę segmentową 2500x2125 ?

 

Ja okna oknoplast krakow - jakos do mnie przemawiaja okna duzego producenta choc moze teraz wybralbym lokalnego termo-profila bo sasiad ma juz prawie 5 lat i jest zadowolony, a byly duzo tansze :)

 

Brame polecam mojego sasiada: 697978030 (Marek) - bardzo slowny i uczciwy gosc i powinien miec dobra cene :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kupowaliście okna i bramy garażowe ? Czy ktoś może podać ile płacił za bramę segmentową 2500x2125 ?

 

Okna- Grzomba Rybnik ( Schucco), Termo-profil Wodzisław mam w starym domu ( są tańsze) , brama garażowa Gros Turza Śl.- za bramę 2950x 2090 zapłaciłam 3350 zł ( z dodatkowym pilotem)- cena maj 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, czy ten P. Marek robi również bramy wjazdowe ( przesuwne)? Pytam, bo obecna wycena mi nie pasi.:no: Kto jeszcze robi suwanki wjazdowe za rozsądne pieniądze??

 

Robi, robi - robi wiele z roznego typu automatyki. Ale bramy garazowe + wjazdowe automatyczne to jego specjalnosc :) Polecam - wyjatkowo przyzwoity facet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...