Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

czy warto wydawac kase na przesla bramy furtki metalowe ocynkowane i malowane proszkowo. Odradzil nam sprzedawca ze szkoda kasy i tak trzeba pomalowac?

 

Ocynk + malowanie proszkowe wytrzyma bez malowania 30-50 lat. Gola stal pomalowana pedzelkiem wytrzyma 1-5 lat do momentu kiedy zacznie rdzewiec i trzeba bedzie ta rdze usunac i malowac calosc od nowa. Wybieraj :D (a tego sprzedawce lepiej zmien - nie ma na rynku lepszego zabezpieczenia antykorozyjnego na dlugie lata niz ocynk + proszek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów szukam namiarów na dobrego i sprawdzonego zbrojarza oraz murarz budowa Radlin Pozdrawiam

 

Zbrojarz dobry i sprawdzony- stara szkoła zbrojarska -Pan Józef z Gaszowic 512 455 361. Polecam wszystkim, nie będziecie żałować- solidny a przy tym oszczędny. Kierownik budowy był pod wrażeniem jego roboty.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed Damianem 695305858 ma drugi numer bo się chyba na nim poznali 723966606 - dolicza straszliwe ilości metrów, oszukuje przy rozliczaniu, brud na budowie, partackie wykonanie

 

Podłączam się do wypowiedzi potwierdzając, miałem tego Pana, a raczej jego brata na budowie, nie polecam, a soczyste szczegóły zostawiam na podsumowanie wykonawców na mojej budowie, które chcę zrobić za kilka dni-po przeprowadzce...

P.S. A tyle osób go polecało że skorzystałem z jego usług...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do wypowiedzi potwierdzając, miałem tego Pana, a raczej jego brata na budowie, nie polecam, a soczyste szczegóły zostawiam na podsumowanie wykonawców na mojej budowie, które chcę zrobić za kilka dni-po przeprowadzce...

P.S. A tyle osób go polecało że skorzystałem z jego usług...

 

Czekałem z moją opinią o firmie Pana Damiana aż zrobią mi ocieplenie i tynki na zewnątrz ale muszę zabrać udział w tej dyskusji ponieważ ja nie wiem czy ktoś spodziewa się jakiegoś czystego miejsca w czasie kładzenia tynku bo ja nie, ale wiem że wszystko zostało posprzątane i nic nie musiałem po kimś sprzątać było tak jak powinno być wykonane. Po drugie każde moje sugestie w czasie kładzenia tynku zostały wykonane. Nie mogę się zgodzić również z opinią naciągania na metry ponieważ Pan Damian wymierzył a ja po nim sprawdziłem i było ok. żadnego metra nie doliczył zapłaciłem za tyle metrów za ile miałem wyliczone, jestem w stałym kontakcie z Panem Damianem nawet przyjeżdżał parę razy na moją budowę pomóc mi a raczej doradzić to co robiłem sam tj. podwieszanie sufitów itp. zupełnie za darmo :)

Co do tynków to zrobione są tak że nawet nie kładłem gipsu na ściany bo szkoda mi było stracić efektu który osiągnąłem po malowaniu :)

We wrześniu Pan Damian robi u mnie ocieplenie i tynki i tu też was zaskoczę wyliczone co do metra :)

Aha montował mi również parapety wewnątrz przed tynkowaniem czyli dodatkowa robota którą powinien podliczyć ale nie chciał kasy za to :)

Co do dwóch numerów to ja mam jeden stały 695305858 i na niego tylko dzwonie. A co do jakości wykonanych prac to gościu który mi robił stan surowy ( BUD-REM Zbyszek Morawiec Radlin ) sam powiedział że bardzo dobrze wykonane tynki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed Damianem 695305858 ma drugi numer bo się chyba na nim poznali 723966606 - dolicza straszliwe ilości metrów, oszukuje przy rozliczaniu, brud na budowie, partackie wykonanie

 

Czekałem z moją opinią o firmie Pana Damiana aż zrobią mi ocieplenie i tynki na zewnątrz ale muszę zabrać udział w tej dyskusji ponieważ ja nie wiem czy ktoś spodziewa się jakiegoś czystego miejsca w czasie kładzenia tynku bo ja nie, ale wiem że wszystko zostało posprzątane i nic nie musiałem po kimś sprzątać było tak jak powinno być wykonane. Po drugie każde moje sugestie w czasie kładzenia tynku zostały wykonane. Nie mogę się zgodzić również z opinią naciągania na metry ponieważ Pan Damian wymierzył a ja po nim sprawdziłem i było ok. żadnego metra nie doliczył zapłaciłem za tyle metrów za ile miałem wyliczone, jestem w stałym kontakcie z Panem Damianem nawet przyjeżdżał parę razy na moją budowę pomóc mi a raczej doradzić to co robiłem sam tj. podwieszanie sufitów itp. zupełnie za darmo :)

Co do tynków to zrobione są tak że nawet nie kładłem gipsu na ściany bo szkoda mi było stracić efektu który osiągnąłem po malowaniu :)

We wrześniu Pan Damian robi u mnie ocieplenie i tynki i tu też was zaskoczę wyliczone co do metra :)

Aha montował mi również parapety wewnątrz przed tynkowaniem czyli dodatkowa robota którą powinien podliczyć ale nie chciał kasy za to :)

Co do dwóch numerów to ja mam jeden stały 695305858 i na niego tylko dzwonie. A co do jakości wykonanych prac to gościu który mi robił stan surowy ( BUD-REM Zbyszek Morawiec Radlin ) sam powiedział że bardzo dobrze wykonane tynki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem dwa tygodnie po przeprowadzce do wymarzonego domu. Mieszkanie w domku po całym życiu w bloku jest nieporównywalne. Nadszedł czas na zakup pierwszej w życiu kosiarki spalinowej. Czy możecie polecić sklep z dużym wyborem kosiarek... Szukam czegoś do 1500pln a znalazłem tylko sklep w Rydułtowach gdzie jest zarazem serwis jednak tam dominuje marka Stiga, nad która również się zastanawiam. Chciałbym jednak porównać tą firmę z markami Faworyt, Al-ko, Hecht.

Dziękuję za wskazówki gdzie szukać sklepu z uprzejmą obsługą i dobrym serwisem gwarancyjnym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tylko po to się DARIS tutaj zarejestrował,żeby nam opowiedzieć jaki to pan Damian jest super.Śmiechu warte panie Damianie,ja tam nie miałam z panem do czynienia,ale nie cierpię jak ktoś rejestruje się tutaj ni z gruszki ni z pietruszki i wychwala pod niebiosa.

 

to niepierwsze tego typu zdarzenie na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...