Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Tu jest pewien szkopuł- jest otwór drzwiowy ale będzie otwarty ( brak skrzydła). Z kuchni do salonu nie będzie widać, "wspólna" ściana ma być cynamonowo- brązowa. Brakuje mi pomysłu na jadalnię zupełnie nie związaną z salonem i kuchnią. Znajduje się ona po drugiej stronie korytarza. Waham się pomiędzy fioletem z kremem a morelą i beżem

 

Rozumiem.

To w tej sytuacji ( jadalnia nie związana w ogóle z salonem i kuchnią ) idź w beż.

;)

 

 

Co do spotkania :

Gabi, jak ktoś z Was zorganizuje jakieś spotkanie przy piwku ( Mea faktycznie ma teraz małe dzieciątko i pewnie brak czasu ) to dawajcie znać.

Może akurat będę się kręcić gdzieś w okolicy.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

Nie wiem czy uda mi się wymóc wykończenia wszystkiego na tip-top, bo jak pisałam córka w październiku urodzi maluszka i postanowiliśmy oddać dom młodszemu pokoleniu. Mam nadzieję, że do świąt zdążymy z wykończeniami i młodzi będą Nowy Rok fetować w nowym domu. A my z rodzicami dalej będziemy kiblować na starych śmieciach, no i szkodach górniczych:bash:

 

Adoptuj mnie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć forumowicze

napiszcie proszę o co chodzi ze słynnym na forum panem Damianem..(tel. 69530585)

z tego co pamiętam z forum, to że część forumowiczów go bardzo poleca, a część go przeklina (nie umiem teraz na szybko odnaleźć tych wpisów, chyba wyszukiwanie nie działa tu najlepiej, albo ja nie potrafię się nim posługiwać)

w każdym razie - poradźcie czy go zatrudniać do tynków wewn.? i czym tak nabroił?

 

p.s. halina46 - Pan Marek zakończył u mnie budowę dachu (z Twojego polecenia) - i polecam go dalej, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niektórzy się wykańczacie itd. i lubicie takie bardziej rustykalne klimaty, może Was zainteresuje nasza aktualna oferta na ALLEGRO cegły rustykalnej ?

;)

Teraz nasza cegła rustykalna w cenie 0,70 zł netto / 1 sztukę.

Aukcja na Allegro :

http://allegro.pl/cegla-pelna-rustykalna-tylko-0-70-zl-za-szt-i4592356941.html

 

POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli niektórzy się wykańczacie itd. i lubicie takie bardziej rustykalne klimaty, może Was zainteresuje nasza aktualna oferta na ALLEGRO cegły rustykalnej ?

;)

Teraz nasza cegła rustykalna w cenie 0,70 zł netto / 1 sztukę.

Aukcja na Allegro :

http://allegro.pl/cegla-pelna-rustykalna-tylko-0-70-zl-za-szt-i4592356941.html

 

A nie masz jakiejs ciemnej / grafitowej? Bede potrzebowal troche przy budowie altanki, a i moze na murek jakis by sie nadalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz jakiejs ciemnej / grafitowej? Bede potrzebowal troche przy budowie altanki, a i moze na murek jakis by sie nadalo :)

 

 

Mamy taką klasyczną raczej / w rustykalnym stylu - i w kolorze "ceglastym".

Są trzy rodzaje :

 

http://www.lukova.pl/gallery.php?lang=pl&category=cegrus

 

Mi się ta ostatnia ( ZENDRA ) najbardziej podoba.

;)

 

Ale co do koloru ewentualnego, zapytam w poniedziałek mojego fachowca-technologa.

Dam Ci w poniedziałek znać.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.lukova.pl/gallery.php?lang=pl&category=cegrus

 

Mi się ta ostatnia ( ZENDRA ) najbardziej podoba.

;)

 

Zarypista tylko do niczego by mi tu nie pasowala :(

 

Ale co do koloru ewentualnego, zapytam w poniedziałek mojego fachowca-technologa.

Dam Ci w poniedziałek znać.

:)

 

OK. Odczytam w piatek - od jutra sie smaze na Korfu :) :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarypista tylko do niczego by mi tu nie pasowala :(

 

OK. Odczytam w piatek - od jutra sie smaze na Korfu :) :wiggle:

 

 

Tak,

ta cegła ( ZENDRA ) naprawdę jest przepiękna.

Moja ulubienica.

W sumie w tych cenach ( teraz u nas na Allegro za 0,70 zł netto za 1 szt. ) to o takim stylu ( rustykalny, gotyk itd. ) innych cegieł to można sobie tylko pomarzyć.

Konkurencja za takie cegły liczy sobie od 1,45 zł do 4 zł netto za sztukę.

:rolleyes:

 

No nieeeeeee, ale Wy się ostatnio włóczycie p całym świecie, hahahaha !

A na poważnie : MIŁEGO WYPOCZYNKU !

:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć forumowicze

napiszcie proszę o co chodzi ze słynnym na forum panem Damianem..(tel. 69530585)

z tego co pamiętam z forum, to że część forumowiczów go bardzo poleca, a część go przeklina (nie umiem teraz na szybko odnaleźć tych wpisów, chyba wyszukiwanie nie działa tu najlepiej, albo ja nie potrafię się nim posługiwać)

w każdym razie - poradźcie czy go zatrudniać do tynków wewn.? i czym tak nabroił?

 

p.s. halina46 - Pan Marek zakończył u mnie budowę dachu (z Twojego polecenia) - i polecam go dalej, pozdrawiam

 

Cieszy mnie to niezmiernie:) Wobec zadowolenia z dachu polecam również ekipę od tynków wew. Powołaj się na mnie i wynegocjuj sobie b. dobrą cenę. Tych możesz brać w ciemno- robią ekstra , czyściutko, wesoło i tanio. Poleciłam chyba 7 osobom- wszyscy dziękują,zadowoleni , bez zastrzeżeń. Firma Inco- bud Kuba 513 162 182

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, Adam, oplułam ekran, hahahaha !

 

:rotfl:

 

Halinko,

ale z Was faaaaajni Rodzice.

Super sprawa.

:)

 

No, też tak myślę. Mam nadzieję, że uda nam się wybudować drugi dom- mamy jeszcze jedną córkę:yes: Adam, jakbyś był ciutek młodszy-to kto wie? Adopcja takiego fachmana wchodziłaby w grę bez dyskusji. Z moim chłopem stworzylibyście mega ekipę o super umiejętnościach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, też tak myślę. Mam nadzieję, że uda nam się wybudować drugi dom- mamy jeszcze jedną córkę:yes: Adam, jakbyś był ciutek młodszy-to kto wie? Adopcja takiego fachmana wchodziłaby w grę bez dyskusji.

 

Ale ja wyglądam młodo - nie wystarczy? Mniej kłopotu będzie - papiery wszystkie sam mogę podpisać ;)

 

Z moim chłopem stworzylibyście mega ekipę o super umiejętnościach. :D

 

Aaa takie rzeczy - to jeszcze to przemyślę - myślałem że na gotowy dom już przyjdę ;)

Pozdro z Korfu!!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wyglądam młodo - nie wystarczy? Mniej kłopotu będzie - papiery wszystkie sam mogę podpisać ;)

 

 

 

Aaa takie rzeczy - to jeszcze to przemyślę - myślałem że na gotowy dom już przyjdę ;)

Pozdro z Korfu!!! :) :)

 

Gotowy dom- to u Ciebie już jest:D My jeszcze mamy sporo do roboty, nie tylko wewnątrz ale głównie obejście plus wykończenie tarasu. Łebski pomocnik by się przydał- za wikt i opierunek:D:D ( kasy brak). A tak BTW :miłego wypoczynku, z pewnością na niego zasłużyliście:yes: Dobrze się macie, nie ma co.......:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga&Adam,

pytałam technologa i Szefa o tę cegłę.

Na razie grafitowa ( i inne kolory ) nie wchodzi w grę...

Na dzień dzisiejszy sprzedajemy w tradycyjnym kolorze... "cegły".

:)

 

Chodzi o sprawy typowo logistyczne :

przed zimą chcemy wypchnąć nasze "stare" stany magazynowe, żeby zrobić miejsce w magazynach na nowe produkty ( produkujemy nie tylko cegły tylko również inne ceramiczne cudeńka ;) )

Mamy sporo nowych zamówień ( z całej Europy ) i stąd ta cała akcja.

A co za tym idzie, ta dobra cena oraz m.in. nasza aukcja na Allegro :

0,70 zł netto / sztukę.

:cool:

 

 

 

ZENDRA ( moja ulubienica ;) ) :

 

http://images70.fotosik.pl/189/8f712fd7fa0ecefcgen.jpg

 

 

 

 

SMOKE :

 

http://images69.fotosik.pl/189/f067b75c2e6a0068gen.jpg

 

 

 

ROQUE :

 

http://images68.fotosik.pl/190/63bfbc857108f100gen.jpg

 

 

 

 

 

POLECAM !

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy otynkować chałupę przed zimą, myślałam , żeby zrobić " zwykły "tynk c-w a na to kiedyś dać warstwę wierzchnią już szlachetną ( z kolorem). Ma ktoś namiar na ludzi, który jeszcze tynkują "po staremu" a nie z worka? Tynk mineralny z worka jest troszku drogi, wliczając robociznę wyjdzie jakieś 10-11 tys. a na to na razie nie ma funduszu:cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...