Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

RYBNIK !!!! chyba też tu budujecie


Recommended Posts

Poszukuję dobrego elektryka, Macie kogoś kogo możecie z czystym sumieniem polecić?

Pisałem do robertsz, który dość często udzielał się na forum, ale cisza.

Może ktoś z Was korzystał z jego usług i ma do niego jakiś numer telefonu.

Możecie go przesłać na PW jeśli nie chcecie/możecie wysyłać takich informacji publicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mea

    3735

  • DagaAdam

    3628

  • queene

    2053

  • MaciekKamila

    1087

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
czesc,

możecie polecić kogoś sprawdzonego do ocieplenia domu?

dzieki

 

Firma Bruk bud Mariusz Zimolong 508374191. Mają dwie ekipy jedna ociepla a druga układa kostki. Robili u mnie ocieplenie. Jestem zadowolony. Co prawda uszkodzili przy tym okno balkonowe ale z honorem się przyznali i wymienili na swój koszt bez stękania że to nie oni że to już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Poszukuję dobrego elektryka, Macie kogoś kogo możecie z czystym sumieniem polecić?

Pisałem do robertsz, który dość często udzielał się na forum, ale cisza.

Może ktoś z Was korzystał z jego usług i ma do niego jakiś numer telefonu.

Możecie go przesłać na PW jeśli nie chcecie/możecie wysyłać takich informacji publicznie.

 

jak aktualne to mogę podesłać namiary na pw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Gość Arturo72
tak z całkiem innej beczki - szukam kogoś do napisania prostego programu do ściągania danych z sieci, znacie może kogoś do kogo można by uderzyć w tej sprawie??

Pyxis zajmuje się tym z tego co wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
hej, też szukam kogoś do ocieplenia, ale widzę, że nie padło zbyt wiele propozycji? czyżby wszystkie firmy były jakieś nie bardzo?

No ja wolałem samemu zaizolować domek,wiem przynajmniej,że nie ma baboli a izolacja jest bardzo ważną sprawą bo nie wystarczy ilość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, też szukam kogoś do ocieplenia, ale widzę, że nie padło zbyt wiele propozycji? czyżby wszystkie firmy były jakieś nie bardzo?

 

o tej porze roku może być problem znaleźć ekipę. Dobre ekipy mają terminy na wiele miesięcy naprzód zarezerwowane....inna kwestia, że przy takich temperaturach na zewnątrz jak aktualnie, jest zwyczajnie za ciepło na takie roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...